ЕКСКЛЮЗИВНА
СПЕЦВЕРСІЯ MINI 60
YEARS EDITION.

НЕПІДВЛАДНИЙ ЧАСУ ПРОТЯГОМ ШЕСТИ ДЕСЯТИЛІТЬ.

СУЧАСНА КЛАСИКА.

У 1959 році Алек Іссігоніс створив ікону стилю, яка втілила в собі дух цілого покоління. Розумний, привабливий і харизматичний, класичний Mini був несхожий на будь-який інший автомобіль. Щоб відсвяткувати 60-річчя культового дизайну та захоплюючого картингового відчуття від керування, дизайнери MINI створили унікальний предмет колекціонування. Ексклюзивна спецверсія MINI 60 Years Edition зачаровує з усіх боків, випромінюючи стиль і неповторну харизму, віддаючи данину традиціям і впевнено дивлячись у майбутнє.

ЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.

MINI продовжує втілювати в життя свої перевірені часом цінності інтелектуального використання простору, індивідуального стилю і точності в управлінні. Щоб відсвяткувати ювілей бренду, ми створили ексклюзивну спецверсію MINI 60 Years Edition, яка доступна для MINI в кузові хетчбек у 3-дверному і 5-дверному виконанні. Це ідеальне поєднання спадщини MINI і динамічної сучасності.

3 ДВЕРІ ЧИ 5 ДВЕРЕЙ?

Спецверсія MINI 60 Years Edition доступна для MINI в кузові хетчбек у 3-дверному і 5-дверному виконанні.

60 РОКІВ БУВАЄ ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ.

Екстер'єр MINI 60 Years Edition ідеально доповнює інтер'єр, створюючи гармонійний вигляд і завершений образ. Черпаючи натхнення з 60-х і яскравої спадщини бренда, дизайнери MINI заново відтворили колір кузова British Racing Green виключно для цих моделей. Характерні дизайнерські акценти в інтер'єрі і екстер'єрі лімітованої версії 60 Years Edition відтворюють дух оригінальної класичної моделі в сучасному обрамленні, тим самим забезпечуючи її ексклюзивність. За запитом кузов також доступний в кольорах Melting Silver, Midnight Black і Lapisluxury Blue *.

* Доступно тільки до липня 2019 року.

СМУГИ НА КАПОТІ.

Спеціально розроблені фірмові чорні смуги на капоті з контрастною обробкою в кольорах Aspen White і British Oak підкреслюють ексклюзивність версії MINI 60 Years Edition. Контрастні кольори також лаконічно доповнюють собою характерну взаємодію ліній і поверхонь кузова, а також гармонійно поєднуються із забарвленням даху і бічних дзеркал.

БІЧНІ НАКЛАДКИ.

Ти відразу впізнаєш MINI 60 Years Edition при зустрічі. Ексклюзивні бічні накладки на передніх крилах, на які нанесено характерне для ювілейної спецверсії маркування, підсилюють відчуття унікальності і персоналізації.

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ.

Проекція лого 60 Years велично сяє з зовнішнього дзеркала і є символом багатої спадщини та історії MINI.

17" ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ.

Стильно й елегантно завершують образ - спеціально розроблені двокольорові 17-дюймові легкосплавні диски Dark Spectre Grey з полірованими спицями. В якості опції також доступні легкосплавні диски 17 "Cosmos Spoke Black, 18" MINI Yours Vanity Spoke і 18 "Cone Spoke.

СУЧАСНЕ ВТІЛЕННЯ КЛАСИЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

Традиційна увага до деталей та індивідуалізація - рушійна сила дизайну інтер'єра MINI. Автентичні матеріали майстерно поєднуються з інноваційним дизайном і тонкими відтінками кольорів, щоб створити нові, вишукані рішення для вашої панелі приладів, планок кокпіта і дверних рам.

КЕРМО MINI YOURS.

На додаток до ексклюзивних колірних рішень оздоблення інтер'єру спортивне рульове колесо зшито вручну зі шкіри MINI Yours nappa. М'які на дотик, кнопки мультифункціональної системи і круїз-контролю забезпечують ідеальну ергономіку. Як свідчення його унікального виконання, рульове колесо має емблему 60 Years на нижній спиці.

НАКЛАДКИ НА ДВЕРНІ ПОРОГИ.

Ексклюзивність лімітованої версії MINI 60 Years Edition підкреслюється в кожній деталі. Пороги передніх дверей автомобіля прикрашені емблемою 60 Years.

ШКІРЯНІ СИДІННЯ MINI YOURS.

Лімітована версія MINI 60 Years Edition поставляється з ексклюзивною шкіряною оббивкою MINI Yours Lounge 60 Years в кольорі Dark Maroon. Виразна прострочка та витончена окантовка віддають данину поваги спадщині MINI і знову підкреслюють особливу увагу до деталей і рівень майстерності виконання.

ДИЗАЙН ПОВЕРХОНЬ ІНТЕР'ЄРУ.

Стильний дизайн поверхонь інтер'єру надає нову сутність легендарній спадщині класичного Mini. Емблема 60 Years, яка прикрашає собою поверхню кокпіта, а також чорні планки приладової панелі з окантовкою в кольорах British Racing Green і Dark Silver, додають ще більше ексклюзивності ювілейній моделі.

ТЕСТ-ДРАЙВ.

Випробуй нові драйвові MINI і розпочни яскраву подорож . Просто знайди поруч свого дилера MINI і завітай на тест-драйв.

ЗАПИСАТИСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ