ПЕРЕВІРКА ПЕРЕД ЗАВЕРШЕННЯМ ГАРАНТІЇ

photo
ВПЕВНЕНО У МАЙБУТНЄ ЗА КЕРМОМ MINI.
ПЕРЕВІРКА АВТОМОБІЛЯ ПЕРЕД ЗАВЕРШЕННЯМ ГАРАНТІЇ.

Де б ти не подорожував зі своїм MINI протягом останніх двох років - по гірських серпантинах, насолоджуючись прекрасними краєвидами під час міжміських подорожей або просто добираючись щодня на роботу - ми сподіваємося, що кожен подоланий кілометр таких поїздок був для тебе таким же захоплюючим, як і досвід управління протягом першого дня.

Для того, щоб ти і надалі впевнено почував себе зі своїм MINI у будь-якій ситуації, пропонуємо тобі взяти участь у Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безкоштовній основі, якщо термін дії дворічної гарантії твого автомобіля наближається до завершення.

  • Фахівці сервісу MINI перевірять, чи немає на автомобілі будь-яких несправностей, які можуть бути усунені за гарантією, і якщо так, виконають ремонт за гарантією безкоштовно для тебе.
  • Фахівці сервісу перевірять також деталі, що впливають на безпеку руху (зокрема стан амортизаторів, гальмівної системи та системи освітлення автомобіля), а також рівні рідин (наприклад, масла двигуна, охолоджуючої рідини тощо).

Підготуй свій MINI до початку нової віхи життя протягом наступних років.

Записуйся на участь у Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безоплатній основі вже сьогодні.

* Інформацію щодо того, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» Ви можете дізнатися у консультантів сервісу нашого дилерського центру. Офіційний дилер MINI залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на власний розсуд без попереднього повідомлення.