MINI ВЕСНА ЛІТО

ДЛЯ МАЙБУТНІХ СПОГАДІВ.
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ, ЗАПЧАСТИНИ І СЕРВІС ДЛЯ МАШИН MINI.
photo
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.

Коли ви починаєте відчувати ностальгію за плануванням нових подорожей, це означає що ваша наступна пригода буде дуже захопливою.

Цього літа, будьте готові створити нові довготривалі спогади за допомогою оригінальних аксесуарів, деталей та сервісу MINI. Необхідне для пригод на бездоріжжі на велосипедах чи більше місця для подорожей, ми допоможемо вам створити нові незабутні враження. Цього сезону ваші очікування визначатимуть вашу реальність.

ДЛЯ ПІДЙОМІВ У ГОРИ.
НЕОБХІДНЕ У ПОДОРОЖАХ.
Задня стійка для велосипеда.
Задня стійка для велосипеда.
Зручна конструкція. Ця міцна стійка для велосипедів була спеціально розроблена для MINI і може транспортувати один або два велосипеди. Виняткова зручність: двері
БАГАЖНИК НА ДАХ.
БАГАЖНИК НА ДАХ.
Більше місця для прекрасних моментів. Виготовлений з надзвичайно міцного анодованого алюмінію, багажник на дах MINI забезпечує універсальний додатковий простір для ваших
КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ДАХУ.
КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ДАХУ.
Ця високоякісна стійка MINI для кріплення велосипедів виготовлена ​​з високоміцного анодованого алюмінієвого профілю та дозволяє безпечно перевозити гоночні,
ПОДВІЙНИЙ ЗАРЯДНИЙ АДАПТЕР USB ДЛЯ TYPE A ТА TYPE C.
ПОДВІЙНИЙ ЗАРЯДНИЙ АДАПТЕР USB ДЛЯ TYPE A ТА TYPE C.
Отримайте два в одному. Цей подвійний зарядний USB-адаптер MINI вставляється у прикурювач для одночасного заряджання двох пристроїв. Струм високої напруги
MINI ADVANCED CAR EYE 2.0
MINI ADVANCED CAR EYE 2.0
Слідкуйте за всім постійно. MINI Advanced Car Eye 2.0 – це високочутлива Full HD камера, яка фіксує події перед автомобілем і позаду нього навіть вночі та під час
Задня стійка для велосипеда.
Задня стійка для велосипеда.
Зручна конструкція. Ця міцна стійка для велосипедів була спеціально розроблена для MINI і може транспортувати один або два велосипеди. Виняткова зручність: двері багажника можна відкрити навіть із закріпленими велосипедами.
БАГАЖНИК НА ДАХ.
БАГАЖНИК НА ДАХ.
Більше місця для прекрасних моментів. Виготовлений з надзвичайно міцного анодованого алюмінію, багажник на дах MINI забезпечує універсальний додатковий простір для ваших речей. Його легко встановити та зафіксувати, та, окрім того, ця він має якісний зовнішній вигляд і підходить для всіх багажних систем MINI.
КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ДАХУ.
КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ДАХУ.
Ця високоякісна стійка MINI для кріплення велосипедів виготовлена ​​з високоміцного анодованого алюмінієвого профілю та дозволяє безпечно перевозити гоночні, туристичні або дитячі велосипеди, а також гірські велосипеди, вона розрахована на вагу до 20 кг. Вона може бути встановлена ​​без інструментів і має настільки ж просту у використанні систему затиску для фіксації велосипеда на місці. Тримач можна комбінувати з усіма багажними системами MINI та підходить для велосипедних рам діаметром від 22 до 80 мм. Залежно від автомобіля та допустимого навантаження на дах можна встановити до чотирьох тримачів для туристичних велосипедів.
ПОДВІЙНИЙ ЗАРЯДНИЙ АДАПТЕР USB ДЛЯ TYPE A ТА TYPE C.
ПОДВІЙНИЙ ЗАРЯДНИЙ АДАПТЕР USB ДЛЯ TYPE A ТА TYPE C.
Отримайте два в одному. Цей подвійний зарядний USB-адаптер MINI вставляється у прикурювач для одночасного заряджання двох пристроїв. Струм високої напруги дозволяє швидко заряджати пристрої, такі як смартфони та планшети.
MINI ADVANCED CAR EYE 2.0
MINI ADVANCED CAR EYE 2.0
Слідкуйте за всім постійно. MINI Advanced Car Eye 2.0 – це високочутлива Full HD камера, яка фіксує події перед автомобілем і позаду нього навіть вночі та під час паркування. Завдяки інтелектуальній радіолокаційній технології та G-сенсору можуть бути виявлені пошкодження та незвичайні дії поза транспортним засобом, які можливо виділити серед звичайних дій. Камера автоматично записує ситуацію, щоб задокументувати можливі аварії або спроби злому.
photo
АКСЕСУАРИ MINI PIANO BLACK ТА NIGHT JACK.
Додайте ще більше стилю та харизми своєму MINI навіть у зимовий час. За допомогою нашого асортименту стильних аксесуарів, які втілюють дизайни Piano Black та Night Jack. Це класичне оздоблення надає персональності автомобілю та підкреслює знаковий вигляд та характер вашого MINI.
БІЧНІ СМУГИ MINI PIANO BLACK.
Cправжня динаміка у чорному. Вражаючі бічні смуги MINI кольору Piano Black привносять динамічний вигляд MINI на вулицю. Зайве говорити, що кольорова наліпка світлостійка, не піддається впливам вітру чи негоди та зберігає глибину кольору навіть після мийки автомобіля. Для динамічного, спортивного вигляду.
MINI WAISTLINE FINISHER В КОЛЬОРІ PIANO BLACK.
Ідеальний повністю чорний вигляд. Оздоблення MINI Waistline Finisher кольору Piano Black розставляє візуальні акценти за допомогою блискучого чорного кольору. Спортивна і в той же час елегантна декоративна смуга надає MINI виключно унікальний зовнішній вигляд і є ідеальним доповненням до інших компонентів екстер'єру кольору Piano Black.
ПЕРЕДНЯ ДЕКОРАТИВНА ПАНЕЛЬ MINI PIANO BLACK.
Елегантний повністю чорний колір спереду. Передня декоративна панель MINI кольору Piano Black надає вашому MINI ще більш індивідуальний вид. Передня панель в глянцевому чорному кольорі створює захоплююче відчуття присутності та є прекрасним візуальним доповненням до інших компонентів екстер'єру кольору Piano Black.
ЗНАЧОК MINI COOPER S PIANO BLACK.
Спортивний вигляд. Стильний значок MINI Cooper S Piano Black з глибоким чорним відтінком підкреслює динамічний зовнішній вигляд вашого MINI. Будучи забарвленим у блискучий чорний Piano Black, він при цьому настільки ж міцний, як і безпомилковий, та ідеально підходить для персоналізації зовнішнього вигляду.
ЗНАЧОК MINI ALL4 PIANO BLACK.
Стильний значок MINI All4 Piano Black з глибоким чорним відтінком підкреслює динамічний зовнішній вигляд вашого MINI. Будучи забарвленим у блискучий чорний Piano Black, він при цьому настільки ж міцний, як і безпомилковий, та ідеально підходить для персоналізації зовнішнього вигляду.
ВБИРАЮТЬ У СЕБЕ ПОГЛЯДИ.
АКСЕСУАРИ NIGHT JACK.
photo
БІЧНІ НАКЛАДКИ MINI.
БІЧНІ НАКЛАДКИ MINI.
Горда спадщина. Бічні накладки MINI з традиційним дизайном Union Jack є яскравою родзинкою дизайну та надають автомобілю додаткову дозу індивідуальності. Вони ідеально
НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА MINI NIGHT JACK.
НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА MINI NIGHT JACK.
Данина традиціям. Накладка на зовнішнє дзеркало в традиційному дизайні Night Jack стильно підкреслює британський прапор. Просто встановіть їх замість стандартних
ЗОБРАЖЕННЯ НА ДАХУ MINI NIGHT JACK.
ЗОБРАЖЕННЯ НА ДАХУ MINI NIGHT JACK.
Придивіться уважніше. Цей стильний графічний малюнок MINI у дизайні Night Jack надає автомобілю унікальну індивідуальну зовнішність та винятковий вигляд зверху. Ця
БІЧНІ НАКЛАДКИ MINI.
БІЧНІ НАКЛАДКИ MINI.
Горда спадщина. Бічні накладки MINI з традиційним дизайном Union Jack є яскравою родзинкою дизайну та надають автомобілю додаткову дозу індивідуальності. Вони ідеально підходять для крил MINI, прекрасно доповнюючи їхній потужний динамічний вигляд.
НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА MINI NIGHT JACK.
НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА MINI NIGHT JACK.
Данина традиціям. Накладка на зовнішнє дзеркало в традиційному дизайні Night Jack стильно підкреслює британський прапор. Просто встановіть їх замість стандартних накладок і насолоджуйтеся видом. Їхній індивідуальний і якісний дизайн гарантує, що ваш автомобіль привертатиме багато уваги.
ЗОБРАЖЕННЯ НА ДАХУ MINI NIGHT JACK.
ЗОБРАЖЕННЯ НА ДАХУ MINI NIGHT JACK.
Придивіться уважніше. Цей стильний графічний малюнок MINI у дизайні Night Jack надає автомобілю унікальну індивідуальну зовнішність та винятковий вигляд зверху. Ця високоякісна кольорова наліпка преміум-класу точно наноситься на розсувний скляний дах, не впливаючи на його функціонал. Цікавою деталлю цього зображення є те, що лише матові чорні деталі непрозорі. Чорні деталі є прозорими, залишаючи багато місця щоб дивитись крізь скло і насолоджуватися видом. І, звичайно, наклейка стійка до пошкоджень, спричинених сонячним світлом, негодою та автомийками.
ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕСТЕТИКИ.
ЗАДНІ ЛІХТАРІ.
photo
Зробіть заяву та покажіть прапор. Завдяки заднім ліхтарям MINI у характерному дизайні Union Jack, зв’язок між MINI та його британським корінням можна відзначити унікальним чином. Всі світлові функції ідеально інтегровані у дизайн. У них використовується найсучасніша світлодіодна технологія для новітнього та абсолютно унікального зовнішнього вигляду задньої частини автомобіля.
ОРИГІНАЛЬНІ КОЛЕСА ТА ШИНИ MINI.
КОЛЕСА ТА ШИНИ.
Оригінальні колеса у зборі MINI оснащені виключно нашими шинами, позначеними зірочкою, щоб гарантувати якість та безпеку. Вони були розроблені у тісній співпраці з такими провідними виробниками, як Bridgestone, Michelin та Pirelli. Вони пройшли сувору перевірку, щоб оптимізувати зчеплення вашого MINI на дорозі, та ідеально відповідати концепції автомобіля кожної окремої моделі MINI. Окрім того, вони автоматично включають страхування шин MINI, яке покриває шкоду, заподіяну вам гострими предметами, такими як цвяхи та осколки скла, або ударами по бордюру під час паркування, а також вандалізмом та крадіжками. Термін дії 36 місяців (продукт Allianz Versicherungs-AG).
photo
НЕРУХОМА КРИШКА МАТОЧИНИ MINI.
НЕРУХОМА КРИШКА МАТОЧИНИ MINI.
Інноваційна нерухома кришка маточини MINI не обертається разом з колесом. Таким чином, логотип MINI також залишається горизонтальним під час руху. Також доступний логотип John
18" JCW GRIP SPOKE 520.
18" JCW GRIP SPOKE 520.
Стильний від початку до кінця. Спортивний комплект літніх 18-дюймових коліс у зборі MINI John Cooper Works 520 з датчиками контролю тиску TPMS кольору Bright
18" JCW DOUBLE SPOKE 534.
18" JCW DOUBLE SPOKE 534.
Для привернення уваги. Легкосплавні 18-дюймові диски JCW Double Spoke 534 кольору Jet Black Matt, комплект коліс в зборі з датчиками контролю тиску TPMS і шинами Run-Flat.
19" JCW RALLYE SPOKE 536.
19" JCW RALLYE SPOKE 536.
Справжня елегантність у кольорі Orbit Grey Matt. Високоякісні 19-дюймові легкосплавні колеса JCW Ralley Spoke 536. Комплект літніх коліс в зборі з датчиками контролю тиску TPMS і
НЕРУХОМА КРИШКА МАТОЧИНИ MINI.
НЕРУХОМА КРИШКА МАТОЧИНИ MINI.
Інноваційна нерухома кришка маточини MINI не обертається разом з колесом. Таким чином, логотип MINI також залишається горизонтальним під час руху. Також доступний логотип John Cooper Works.
18" JCW GRIP SPOKE 520.
18" JCW GRIP SPOKE 520.
Стильний від початку до кінця. Спортивний комплект літніх 18-дюймових коліс у зборі MINI John Cooper Works 520 з датчиками контролю тиску TPMS кольору Bright Silver Metallic. Доступний для MINI Clubman.
18" JCW DOUBLE SPOKE 534.
18" JCW DOUBLE SPOKE 534.
Для привернення уваги. Легкосплавні 18-дюймові диски JCW Double Spoke 534 кольору Jet Black Matt, комплект коліс в зборі з датчиками контролю тиску TPMS і шинами Run-Flat. Доступні для 3-дверного MINI та MINI Кабріолет.
19" JCW RALLYE SPOKE 536.
19" JCW RALLYE SPOKE 536.
Справжня елегантність у кольорі Orbit Grey Matt. Високоякісні 19-дюймові легкосплавні колеса JCW Ralley Spoke 536. Комплект літніх коліс в зборі з датчиками контролю тиску TPMS і шинами Run-Flat. Доступні для MINI Countryman.
БЕЗПЕКА У ПРІОРИТЕТІ.
СЕРВІСИ MINI.
photo
MINI VALUE SERVICE.
Усім подобаються сюрпризи ... Окрім випадків, коли мова йде про ціни за послуги. Відкрийте для себе нашу послугу MINI Value Service, де деталі та робоча сила – це частина одного привабливого платежу за системою "все включено". Жодних несподіваних сюрпризів. У цьому полягає значення цінності, коли мова заходить про послугу, адже ми вже знаємо, що цінна послуга стає безцінною у довготривалій перспективі. Тому, якщо вашому MINI чотири роки чи більше, ми врахуємо його вік при розрахунку ціни за послуги. Це те, що ми маємо на увазі під „справжньою цінністю”. Тож домовтесь про зустріч зараз і приєднуйтесь до родини MINI. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами та вашим MINI.
ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ СТИЛЮ.
MINI CAR CARE.
photo
ОЧИЩУВАЧ КОЛІСНИХ ДИСКІВ MINI.
ОЧИЩУВАЧ КОЛІСНИХ ДИСКІВ MINI.
Надзвичайно ефективний та безкислотний очищувач колісних дисків MINI видаляє стійкі забруднення, як наприклад вигорілий гальмівний пил, залишки мастила та гуми,
ЗАСІБ ДОГЛЯДУ ЗА КОКПІТОМ І ПЛАСТИКОВИМИ ДЕТАЛЯМИ MINI.
ЗАСІБ ДОГЛЯДУ ЗА КОКПІТОМ І ПЛАСТИКОВИМИ ДЕТАЛЯМИ MINI.
Якісний засіб інтенсивного догляду за кокпітом та пластиковими поверхнями в салоні автомобіля освіжає кольори, забезпечує антистатичний ефект та надає обробленим
ЗАСІБ ОЧИЩЕННЯ ЛОБОВОГО СКЛА ВІД MINI.
ЗАСІБ ОЧИЩЕННЯ ЛОБОВОГО СКЛА ВІД MINI.
Засіб для очищення лобового скла MINI – це концентрат для очищення лобового скла; він містить високоякісні миючі речовини, що гарантують чистоту лобового та лобового скла.
ОЧИЩУВАЧ КОЛІСНИХ ДИСКІВ MINI.
ОЧИЩУВАЧ КОЛІСНИХ ДИСКІВ MINI.
Надзвичайно ефективний та безкислотний очищувач колісних дисків MINI видаляє стійкі забруднення, як наприклад вигорілий гальмівний пил, залишки мастила та гуми, а також інший дорожній бруд. Навіть після нанесення кольоровий індикатор показує, що бруд все ще активно видаляється. Засіб для очищення можна використовувати на всіх сталевих і легкосплавних колісних дисках.
ЗАСІБ ДОГЛЯДУ ЗА КОКПІТОМ І ПЛАСТИКОВИМИ ДЕТАЛЯМИ MINI.
ЗАСІБ ДОГЛЯДУ ЗА КОКПІТОМ І ПЛАСТИКОВИМИ ДЕТАЛЯМИ MINI.
Якісний засіб інтенсивного догляду за кокпітом та пластиковими поверхнями в салоні автомобіля освіжає кольори, забезпечує антистатичний ефект та надає обробленим поверхням шовковистий, матовий блиск. Цей продукт покращує зовнішній вигляд високоякісних поверхонь в салоні автомобіля. Він також ідеально підходить для використання на гумі, вінілі, штучній шкірі, лакованому дереві та металі.
ЗАСІБ ОЧИЩЕННЯ ЛОБОВОГО СКЛА ВІД MINI.
ЗАСІБ ОЧИЩЕННЯ ЛОБОВОГО СКЛА ВІД MINI.
Засіб для очищення лобового скла MINI – це концентрат для очищення лобового скла; він містить високоякісні миючі речовини, що гарантують чистоту лобового та лобового скла.