JOHN COOPER WORKS.

АЗАРТ У СТИЛІ MINI. ДОВЕДЕНИЙ ДО МАКСИМУМУ.3

КОРИСТУЙСЯ МАКСИМАЛЬНО

У нових моделях MINI John Cooper Works втілилася сама сутність автомобільного спорту. Азарт перегонів допоможуть тобі відчути 306 к.с., прихованих за мускулистим силуетом, які проявляються характерним риком вихлопу. Феноменальні успіхи Джона Купера повертаються, яскравість і потужність нових моделей продовжують життя легенди.

MINI обзавелися наймогутнішим із двигунів, що колись встановлювалися на цих машинах з яскраво вираженим спортивним характером. Прояви свою пристрасть до перегонів, розпоряджаючись цією чудовою комбінацією величезної потужності і ювелірної керованості. Тоді ти усвідомиш, що опинитися за кермом нерухомо завмерлого JCW – випробування неабияке.

Побачивши перед собою зелене світло, спробуй взяти чималі можливості з цієї втіленої могутності, досягни задоволення власних гоночних амбіцій.

Для демонстрації приголомшливих характеристик, властивих новому модельному ряду MINI John Cooper Works, був розроблений спеціальний комплекс тестування.

ПОДИВИСЬ НА НАЙСКЛАДНІШЕ ВИПРОБУВАННЯ З УСІХ МОЖЛИВИХ.2 3

Щойно загориться зелене світло, ти зможеш розкрити весь потенціал доступної тобі потужності – і задовольнити свої гоночні амбіції. Щоб продемонструвати вражаючі характеристики нових моделей MINI John Cooper Works, ми розробили комплекс складних випробувань.

ВИВЧИ МОДЕЛЬНИЙ РЯД.

Моделям MINI John Cooper Works, що втілюють таємну суть автоспорту, властива виразна та мускулиста вишуканість. Ними не можна не захоплюватися. Повз них не пройдеш, не звернувши пильної уваги. У цих автомобілях знайшли нове життя легендарні перемоги Джона Купера в перегонах. У винятково потужних машинах, що справляють враження, яке запам'ятовується надовго, використані безліч оригінальних рішень.

ОБЕРЕЖНО, СПОЙЛЕР.

НОВИЙ MINI JOHN COOPER WORKS GP. ДЛЯ ОБРАНИХ.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ

ВІДЧУЙ НЕСТРИМНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ

Новий модельний ряд John Cooper Works, цього втілення автоспорту, надає шанс скористатися приголомшливими можливостями. Будь-який імпульс завдяки цій вражаючій потужності, що наближається до абсолюту, стає дією. Ти відчуваєш життя у всій його повноті, долаючи поворот за поворотом на шляху додому.

TWINPOWER TURBO З ТУРБОНАДДУВОМ.

Під капотом нових моделей MINI John Cooper Works ховається енергетичний потенціал, що забезпечує першість на фініші:
 • феноменальна потужність в 306 к.с.;
 • вражаючий крутний момент – 450 Нм;
 • швидкість, що досягає 250 км/г.
Досвід конструкторів MINI дозволив досягти унікальної комбінації потужності двигуна з паливною економічністю.

ДВОТРУБНА СПОРТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА.

Звук, що видає MINI JCW Clubman і MINI JCW Countryman, складно сплутати з іншим. Спортивні вихлопні патрубки розширили на 10 мм. У двотрубної вихлопної системи діаметром 95 мм – приємний вигляд і агресивне низькочастотне ричання. Розганяючись, доведи до потрібного рівня звучання, відчуй справжній захват від частого пульсу та викиду адреналіну.

ПЕРЕВАГИ ПОВНОГО ПРИВОДУ.

Добре, коли одержуєш усі задоволення відразу. MINI John Cooper Works не залежить від примх погоди та недосконалості дорожнього покриття:
 • з повним приводом JCW ALL4 зберігається тяга, дозволяючи підтримувати динаміку;
 • завдяки механічному блокуванню переднього диференціала не втрачається необхідне зчеплення з дорожнім покриттям, автомобіль зберігає стійкість і залишається під контролем.
Задоволення потрібно одержувати не лише від досягнення пункту призначення, але й від самої поїздки. Ти зберігаєш спокій, повністю зосередившись на дорозі.

ПІДВІСКА ДЛЯ ГОНОЧНИХ ТРАС.

Спортивну підвіску John Cooper Works, що забезпечує чудову керованість, тестували на трасах автомобільних гонок, на зразок Північної петлі Нюрбургринга. Порівняно зі стандартною вона розташована на 10 мм нижче, щоб отримувати насичені емоції від водіння на швидкості, не боячись втрати керованості. Спортивна підвіска забезпечує найвищу стійкість при неймовірній динаміці й оптимальних ходових якостях.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА ГАЛЬМА.

Водіння на високих швидкостях не може не поєднуватися з точною керованістю. На MINI John Cooper Works ставлять 18-дюймові та 19-дюймові легкосплавні диски зі спеціально розробленими 18-дюймовими гальмівними механізмами. Їхні фіксовані супорти, що виділяються червоним кольором Chili Red і фірмовою емблемою, виглядають просто прекрасно. Гальмова система легко справляється зі сповільненням під час крутих поворотів і різкій зміні ритму руху, дозволяючи насолоджуватися екстремальним водінням.

АЕРОДИНАМІКА.

Продуктивність роботи двигуна та гальмівної системи не повинна знижуватися. Тому на передньому бампері MINI John Cooper Works установили:
 • модернізований передній сплітер;
 • збільшені повітрозабірники;
 • додатковий радіатор.
Як результат, для мотора та гальмівної системи забезпечується оптимальна температура. Вони прослужать довго та з гарантованою високою продуктивністю.

СПОРТИВНИЙ ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР.

Якість складається з дрібниць. Застосування спортивного заднього спойлера дасть тобі можливість:
 • покращити аеродинаміку;
 • зменшити опір повітря;
 • збільшити притискну силу.
John Cooper Works буквально приклеюється до дорожнього покриття, здобуваючи додаткову динаміку.

ЕЛЕГАНТНІ НАКЛАДКИ НА ПЕДАЛІ.

Спортивний образ MINI John Cooper Works проявляється в деталях, продуманих до дрібниць. Накладки на педалі виконані з нержавіючої сталі. Елегантність і міцність дозволяють користуватися ними довго, витискаючи максимум.

РЕЖИМ ВОДІННЯ SPORT.

John Cooper Works створений для швидкості. Користуйся будь-якою можливістю проїхатися з вітерцем:
 • на порожній автомагістралі;
 • у довгому тунелі;
 • на вільному відрізку заміської траси.
Переходь в режим John Cooper Works, відчуй рульове керування гостріше, розганяйся різкіше. Виникаючий при цьому звук нагадає, які задоволення завжди приносить спортивний стиль водіння, що тебе так вабить до свого автомобіля.

ВИПРОБУЙ ЗВУЧАННЯ ЧИСТОЇ ПОТУЖНОСТІ.

Надягни навушники, увімкни звук і ти почуєш легендарне ревіння John Cooper Works.2 3

ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН.

На MINI John Cooper Works неможливо дивитися байдуже. Це автомобіль, який не помістиш у якусь загальну лігу, він створений грати лише у власній. Уже наближаючись до дверей, ти передчуваєш захват, милуючись аеродинамічним переднім бампером і заднім спойлером. Сідаючи за кермо, уявляєш себе в ексклюзивному гоночному автомобілі. Особливість відчуттів підсилюється, коли розглядаєш оздоблення преміум-класу, для якого використані різні високоякісні матеріали та деталі, виконані в спортивному стилі.

СПОРТИВНЕ КЕРМОВЕ КОЛЕСО.

Для нього використовували найтоншу дрібнозернисту перфоровану шкіру. У неї вставлені акцентовані червоні строчки. Будь впевненим, як справжній автогонщик, використовуючи функції керування. Кермо втримується впевнено, дозволяючи не втрачати стійкість, навіть виходячи на фінішну пряму. Завдяки посиленим заглибленням під великі пальці, ти пілотуєш з легкістю та не втрачаєш контроль над дорогою. Можеш швидко мчати, витиснувши до упору педаль газу, по вільному швидкісному шосе.

МОДИФІКОВАНА ТРАНСМІСІЯ.

АККП John Cooper Works вийшла на новий рівень, поєднуючи в нерозривне ціле динаміку й економічність. 8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic з підкермовими пелюстками та функцією Start/Stop забезпечує можливості:
 • легко прискорюватися, плавно перемикаючи передачі;
 • зменшити інтервали між перемиканнями;
 • менше витрачати палива;
 • виробляти менше шуму;
 • не забруднювати навколишнє середовище шкідливими викидами, зводячи їх кількість до мінімуму.

АВТОМОБІЛЬНІ КРІСЛА.

В інтер'єрі нового модельного ряду MINI John Cooper Works – комбінація спортивного стилю та преміального рівня комфортабельності, функціональності й естетичності. Для вражаючих спортивних сидінь характерна наявність:
 • вбудованого підголівника;
 • посиленої бічної підтримки;
 • комбінованої оббивки (використовуються матеріал Dinamica/тканини).
Вони зручні, дозволяють оптимально розміститися, що так важливо для збереження постійного контролю, необхідного твоєму яскравому та потужному автомобілю.

БІЧНІ «ЗЯБРА».

Вони ексклюзивні. Цей штрих, що виразно відрізняє картину великого майстра, оснащений:
 • емблемою John Cooper Works у кольорі Piano Black;
 • вбудованими білими вказівниками повороту.
На кожному повороті ти будеш одержувати нову порцію класичних картингових відчуттів.

КОРИСТУЙСЯ ПОСЛУГАМИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ШТУРМАНА – ПРОЕКЦІЙНИМ ДИСПЛЕЄМ.

Наближаючись до чергового повороту на високій швидкості, не доведеться відволікатися від дороги ні на долю секунди, щоб звіритися з показниками роботи авто. Проекційний дисплей високої чіткості виводить прямо перед тобою дані по:
 • швидкості;
 • обертах двигуна;
 • поточній передачі;
 • індикації оптимального моменту, щоб перемкнути передачу.
Персональний штурман не залишає тебе, дозволяючи зберігати контроль над дорогою.

ОФОРМЛЕННЯ ДВЕРНИХ ПОРОГІВ.

Для досягнення досконалості дрібниць бути просто не може. Витончено оформлені дверні пороги несуть логотип John Cooper Works. Використовуваний у їхньому дизайні британський картатий прапор обіцяє тобі неймовірні відчуття та масу позитивних емоцій від майбутньої поїздки.

ІНТЕРАКТИВНА ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА.

Не відмовляйся від звичного потоку інформації та розваг, сівши за кермо John Cooper Works. Використовуй опціональний сенсорний дисплей в 6,5 або 8,8 дюйма. В інтерактивному функціоналі представлені інтелектуальні сервіси та додатки, призначені для:
 • навігації;
 • комунікації;
 • звукового супроводу.

РЕІНКАРНАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ДЖОНА КУПЕРА.

MINI – моделі, незабаром після виходу на ринок перетворені легендарним Джоном Купером, щоб перемагати в автоперегонах Формули-1. У свій час вони знаменували початок нової ери у світі автоперегонів. Модельний ряд John Cooper Works продовжує традицію лінійки блискучих чемпіонів.

ПОКАЗАТИ СПАДЩИНУ

ТВІЙ СТИЛЬ І СПОСІБ ЖИТТЯ.

Ми маємо у своєму розпорядженні високоякісні аксесуари MINI John Cooper Works. Колекція велика та постійно оновлюється. Принцип її створення – поєднувати:
 • інновації;
 • продумані деталі;
 • оригінальні матеріали;
 • стильний дизайн;
 • екологічність;
 • якість, властиву преміум-класу.
Ти можеш сьогодні вибрати для свого John Cooper Works усе, що захочеш, і насолодитися придбанням.
 

КУПИТИ ОНЛАЙН

ПРИМІТКИ

1 Спеціальне обладнання за додаткову плату. Ми залишаємо за собою право на виправлення помилок, неточностей і внесення змін. Ми із задоволенням надамо вам всю актуальну інформацію про ціни.

2 Ці відео були зняті на закритій дорозі з професійним водієм за кермом.

3 У зв'язку з регулярними оновленнями продукції можливі зміни зовнішнього вигляду та інтер'єру показаної моделі MINI. З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до консультантів відділів продажів дилерських центрів "АВТ Баварія Київ".