ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI.

СПОВНЕНИЙ ПРИСТРАСТІ.

Приготуйтеся до несподіваного. Відчуйте незвідане задоволення. Унікальний електромобіль MINI робить сміливий крок, який поєднає в собі почуття картингу MINI із впізнаваним дизайном. Відчуйте еволюційний міський електричний спосіб життя.

ІМПУЛЬСНА ПОТУЖНІСТЬ.

184 К.С. і миттєвий крутний момент.


7,5 СЕК
 0-100 км/год.

ВІДЧУЙТЕ КАРТИНГОВІ ЗАЇЗДИ. ЗАРЯДЖЕНИЙ MINI.

За базу ми взяли чудову маневреність MINI і впізнаваний спортивний дизайн, додали до нього інноваційне джерело енергії для максимального задоволення від їзди. Після кількох перших маневрів ви зрозумієте, що інноваційний MINI – найбільш дивовижна модель, що дає можливість вийти на новий рівень розвитку.

ПОТУЖНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ.

Тепер на світлофорах мають значення не тільки показники потужності (к.с.), але і крутного моменту (Нм) у розпорядженні водія. Повністю електрична модель MINI відразу видає вам максимальний крутний момент. Що ж стосується бензинового мотора, то йому потрібно наростити оберти, щоб видати крутний момент, а також направити цю потужність через трансмісію, перед тим як вона перейде до коліс.

У результаті в той час, коли сигнал зміниться на зелений і ви натиснете на газ, максимальний крутний момент буде в вашому доступі, що гарантує чудову стійкість на дорозі та розгін.

ЛИШЕ ОДНА ШВИДКІСТЬ, НЕ ПЕРЕМИКАЮЧИ ПЕРЕДАЧІ.

Прямий потужний крутний момент і чудові оберти електромотора електричного MINI не потребують зчеплення, пришвидшення відбувається блискавично – в будь-який момент і на будь-якій швидкості. Все просто та швидко – розгін від 0 до 100 км/год всього за 7,5 секунди – жодних зволікань і зміни передачі.

ПОВНОЦІННИЙ MINI.

Електрокар MINI – унікальний кумир, створений для автомобільних трас майбутнього. Електропостачання відбувається від високовольтного 96-ти елементного джерела живлення, ємність якого складає 32,6 кВт/год (найбільший показник), що монтується під підлогою – в просторі під задніми, а також поряд з передніми сидіннями. Місцезнаходження батареї в цьому місці забезпечує електричному авто досить занижений центр ваги. Це дозволяє підвищити маневреність і стійкість, подолання поворотів стає захоплюючим.

Ви відчуєте, наскільки близькі до дороги. За рахунок колії значної ширини і жорстко підкорегованої системи підвіски авто міцно утримує вас на дорозі, коли ви проходите черговий поворот.

КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН.

4 ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ для унікального оформлення.


4 СПИЦІ 
для аеродинамічного водіння.

ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНА КЛАСИКА.

Комбінуючи аеродинамічні форми з ексклюзивними стильними елементами, повністю електричний MINI здатний розбавити насичене міське життя – і зробити ваші враження від водіння максимально яскравими. Рішучий, але привабливий – він цінує традиції і демонструє спрямованість до нового та неймовірного.

ФРОНТАЛЬНА РЕШІТКА АЕРОДИНАМІЧНОЇ ФОРМИ.

Фронтальна решітка з глянцевим покриттям втілена в сучасному дизайні, поєднуючи у собі історію MINI та інноваційний погляд. Вона залишається майже закритою, що позитивно впливає на аеродинамічні показники. Решітка має строкату накладку жовтого кольору і значок MINI Electric для додання машині свіжої харизми. Увесь цей комплекс дуже добре підкреслюють мінімалістичні кільця фар.

КОЛІСНІ ЛИТІ ДИСКИ MINI ELECTRIC POWER SPOKE 17", ВИКОНАНІ В 2-ОХ КОЛЬОРАХ.

Ці витончені литі диски є втіленням сміливого темпераменту та атмосфери міської цілеспрямованості. Дивовижне асиметричне оформлення, що показує унікальний стиль, майже цілком закрита конструкція, що поліпшує показники аеродинаміки електромобіля MINI.

ДЕТАЛІ MINI ENERGETIC YELLOW.

Строкаті деталі Energetic Yellow у жовтому відтінку додають моделі MINI унікальної присутності на трасі. Їх помітно з великої відстані, але вони не стають яскравою недоречною плямою, залишаючись гордими символами стандарту для вашої відповідної енергетичної форми.

ДИВОВИЖНІ ФАРИ ПОПЕРЕДУ І ЛІХТАРІ ПОЗАДУ.

Як і Union Jack, новому авто непідвладні кордони часу та він є яскравим символом насиченої і тривалої історії. Ансамбль задніх ліхтарів електричного авто MINI складається з 2-ох частин, що дає натяк на шанований логотип. Глибокий дизайн і дивовижна точність гарантують індивідуальність. У фронтальній частині автокорегування яскравості та спрямованості для визначених умов, таких як машини назустріч, відбувається за рахунок світлодіодних фар MINI, тим самим збільшуючи безпеку їзди.

ТИХИЙ РЕВОЛЮЦІОНЕР.

1-СТУПІНЧАСТА коробка передач.


2 РІВНЯ 
рекуперативного гальмування.

БЕЗШУМНА ЇЗДА МІСТОМ.

Дивовижна надійність і динамічність – саме це пропонує дивовижний електромобіль MINI, щоб ви відчули незвідані враження від їзди. Тиша, якою ви зможете насолодитися, зніме роздратування та нервозність від трафіку. У підсумку ви зможете приділити увагу іншим речам, наприклад, як якісно налаштоване звучання треків в Hi-Fi системі Harman Kardon.

МІСЬКА ЇЗДА ТІЛЬКИ ЗА РАХУНОК 1-Ї ПЕДАЛІ.

Керуйте власним електрокаром MINI за рахунок всього 1-ї педалі для розгону та сповільнення. Мотор прямим чином з’єднаний з колесами, тому, якщо ви приберете ногу з педалі, то він працює за принципом генератора і гарантує інтенсивніше уповільнення, ніж це робить машина на бензиновому моторі. Ви передаєте живлення до своєї батареї кожного разу під час уповільнення перед черговим світлофором.

ТИХА РОБОТА МОТОРА.

Електрокар MINI характеризується настільки тихою роботою, що нам потрібно було поставити звуковий захист для пішоходів, що дозволяє дати сигнал оточуючим, що ви знаходитеся на дорозі. Не потрібно обертати двигун, і крім невеликого гулу під час пришвидшення, шум йде виключно зовні. І вже після цього на швидкості.

ЧИМ ТИХІШЕ ШУМ, ТИМ ЯКІСНІШЕ ЖИТТЯ.

Надмірно інтенсивний шум здатний вплинути набагато сильніше, ніж створити дискомфорт для вух. Це здатне спровокувати стрес і зменшити концентрацію на певних речах. Ваш електрокар MINI – символ спокою та відчайдушності, надаючи вам місце, щоб відпочити та поміркувати.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI АДАПТУЄТЬСЯ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ВОДІННЯ.

ІННОВАЦІЙНИЙ ГІБРИД MINI COUNTRYMAN.

За рахунок дивовижних моторів MINI TwinPower Turbo у комбінації з найбільш інноваційною трансмісією, чудовий гібрид, що приєднується, дає можливість використовувати всі переваги 2-х видів приводу в один момент. Більш того, авто має досить серйозні позашляхові характеристики.

Автомобіль MINI Cooper SE Countryman ALL4 витрачає пальне в обсязі 2,5-2,4 л на 100 км (при змішаному циклі). Викид CO2 складає 56-55 г/км.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО PLUG-IN HYBRID

ПРИМІТКИ

*Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: від стилю водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання обігріву/охолодження під час руху та функції попереднього прогріву/охолодження перед поїздкою. Ці цифри є попередніми значеннями. Імпортер залишає за собою право на внесення змін.

MINI Cooper SE*: Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 0, Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 0.