ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI
MINI Electric: Офіційне споживання електроенергії у змішаному циклі: 17,5 кВт/100 км. Викиди CO2 у змішаному циклі: 0 г/км
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI
4 місця для этой модели
184 к.с. максимальна PS продуктивність
217 км електричний запас ходу (WLTP)
ЗАРЯДЖЕНИЙ ПРИСТРАСТЮ.

MINI як і раніше залишається культовим автомобілем, але його вже оснастили сучасним електричним силовим агрегатом. Тепер він готовий вирушити в майбутнє. MINI став повністю безпечним для навколишнього природного середовища. І не втратив своїх традиційних гідних якостей: оригінального дизайну, дивовижного відчуття, що ти знаходишся за кермом стрімкого автомобіля. Розміщення батареї ємністю 32,6 кВт/год (складена 96 елементами) під підлогою дозволило ще нижче опустити центр тяжіння. Тому електромобіль виявився стійкішим, керованішим і маневренішим, що особливо яскраво простежується під час долання поворотів. Це справжній MINI, найдосконаліший на сьогодні.

МАКСИМАЛЬНЕ ХВИЛЮВАННЯ ТА ПРИСТРАСТЬ. МИТТЄВИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ. ПУЛЬСУЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Коли ви стартуєте від світлофора, можливість електромобіля без зволікання видати максимальний крутний момент набуває чималого значення. Електричний MINI відразу реагує на появу зеленого світла, ледь ви доторкнетеся до педалі газу. Він ефективно пришвидшується, чудово маневрує. Зі старту розженеться до 100 км/год за 7,3 секунди. Не допустить затримок, пов’язаних із перемиканням передач. Поїздка на динамічному і комфортному електромобілі дарує загострені відчуття, приголомшливі новизною.

КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
4 МІСЦЯ
3 МІСЦЯ
2 МІСЦЯ
Літр
Наявність в автомобілі вільного простору, де можна розмістити вантажі, завжди важлива. Не вистачає місця для багажу, а без нього жодним чином не обійтися, складіть задні сидіння (це дає можливість поділу 60/40), щоб у вашому розпорядженні відразу виявився 731 літр.
КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
ЗРОБІТЬ ЙОГО СВОЇМ
configurator_exterior
Moonwalk Grey metalic
White Silver metallic
Chili Red
British Racing Green IV
Enigmatic Black metallic
Midnight Black metallic
configurator_wheels
16" Lt/Aly wheels Victory Spoke black
17" MINI Electric Power Spoke 2-tone
17" Scissor Spoke 2-tone
17" Lt/Aly wheels Roulette Spoke two-tone
17" Tentacle Spoke black
17" Rail Spoke two-tone
configurator_mirrors
Roof in body colour
Roof and mirror caps white
Roof and mirror caps black
Multitone Roof
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви станете користуватися в електромобілі MINI зручним кольоровим екраном з 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер електричного MINI постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Електромобіль постає сміливим, енергійним, а також
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей, що дозволяли
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
Електромобіль MINI став помітнішим на дорогах, чому сприяє застосування розширеної геометрії в оновленому дизайні задньої частини.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви станете користуватися в електромобілі MINI зручним кольоровим екраном з 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору. На екрані відображається необхідна під час поїздки інформація про обороти двигуна, поточну швидкість, запас палива, пробіг, температуру, відображаються навігаційні підказки.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер електричного MINI постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Електромобіль постає сміливим, енергійним, а також істотно виграє, завдяки вбудованим повітрозабірникам, в аеродинамічних характеристиках і витраті палива. Інноваційність підкреслюють яскраво-жовта смуга, емблема MINI Electric. А передні фари, виконані в стилі мінімалізму, нагадують про традиції, пов’язані з культовими моделями MINI.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей, що дозволяли застосовувати денні ходові вогні, включаючи фару дальнього світла, і Bi-LED, щоб оптимально налаштувати світло, ближнє й дальнє. Для задніх фар підібрали світлодіодний ліхтар, виконаний із використанням оптоволоконної технології в дизайні Union Jack. Переваги проявляються у тому, що ви отримуєте оптимальну освітленість простору збоку, коли рухаєтеся швидкісною магістраллю, у щільному міському трафіку або маршрутом із пересіченим рельєфом. Зручно, що кут нахилу фар можна змінювати в автоматичному режимі. Коригування виконується відповідно до зміни навантаження. Звертаємо увагу: базова комплектація не передбачає додаткового оснащення світлодіодних фар і задніх ліхтарів.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок. З ними ваш MINI знаходить риси індивідуальності. Cooper SE отримав також вставки, для яких обраний глянцевий чорний колір, який доповнюють логотип «S» в жовтому кольорі і вузькі хромовані акценти
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
Електромобіль MINI став помітнішим на дорогах, чому сприяє застосування розширеної геометрії в оновленому дизайні задньої частини. Емблема «Energic Yellow» на задньому бампері, яку виконали як букву «E» у футуристичному ключі, покликана ненав’язливо нагадувати, що прапороносець нових часів вже присутній на дорогах.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВИ ШУКАЄТЕ.
МРІЯ БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ.
ЗАЛИШАЙСЯ НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ.
З AWT Financial Services.