ВІЧНО ЮНИЙ.

MINI СЕРВІС 4+

Хороша спортивна форма зберігає молодість - і людей, і автомобілів. Для цього у MINI діє служба MINI Сервіс 4+ - програма технічного обслуговування для вічної молодості.

450 000 км - і що? Твій MINI був розроблений і побудований для неймовірних пригод та навіть для таких відстаней. Зараз йому потрібен професійний догляд з використанням останніх розробок MINI за розумною ціною і з використанням тільки оригінальних запчастин MINI. Це гарантує отримання справжнього драйву незалежно від пробігу та року випуску.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДО КІНЦЯ ВЕРЕСНЯ:

-20% НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ БАЗОВОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 4Х РОКІВ.

Доведено, що технічне обслуговування та догляд MINI вносять найбільший внесок у підтримання цінності твого авто. Вони забезпечують бездоганну роботу і типові для MINI характеристики, незалежно від пробігу. І ти неодмінно помітиш позитивну різницю, коли справа дійде до продажу автомобіля. MINI Сервіс 4+ означає: платите менше зараз, щоб отримати більше пізніше.

MINI пропонує широкий спектр привабливих пропозицій і послуг, спеціально розроблених для автомобілів старше чотирьох років. Перед початком роботи усі твої вимоги уточнюються з консультантом з обслуговування.

Ти можеш бути впевнений, що будуть виконані тільки найнеобхідніші роботи. Ти отримаєш точний прайс-лист на необхідні запчастини і час на виконання робіт.

Навіть через 15 років після закінчення виробництва певної моделі твій партнер MINI все ще володіє знаннями і ресурсами, необхідними для бездоганного ремонту твого MINI.

* Акція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини MINI (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах MINI). Акція діє в офіційній дилерській мережі MINI в Україні з 21.06.2021 до 30.09.2021 включно. Умови дії знижок та чи підпадає твій автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерського центру "АВТ Баварія Київ". Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. Компанія "АВТ Баварія Київ", офіційний дилер MINI в Київському регіоні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.