ТРАДИЦІЙНИЙ СПОРТИВНИЙ ДУХ І БРИТАНСЬКА ЕЛЕГАНТНІСТЬ: ЕКСКЛЮЗИВНА СЕРІЯ MINI 60 YEARS EDITION.

ТРАДИЦІЙНИЙ СПОРТИВНИЙ ДУХ І БРИТАНСЬКА ЕЛЕГАНТНІСТЬ: ЕКСКЛЮЗИВНА СЕРІЯ MINI 60 YEARS EDITION.

Унікальна новинка від британського бренду MINI

Британцям властиво дотримуватися традицій, але і в умінні виробляти вироби модні і ультрасучасні їм ніяк не відмовиш. Ідеальним втіленням поєднання цих якостей стала представлена до 60-річчя автомобільного бренду модель MINI 60 YEARS EDITION.

Що збереглося від традиційних зразків

Автор ідеї компактного спорткара ще в 1959 році заклав принципи створення класичної Mini. Джону Куперу вдалося довести, що чотиримісний автомобіль зможе виділитися не тільки особливою організацією внутрішнього простору, а й іншими перевагами:

 • чудовою керованістю;
 • дивовижною маневреністю;
 • неповторним стильним дизайном;
 • здатністю зарядити чудовими емоціями, азартно нарощуючи швидкість за рахунок неймовірної потужності двигуна.

Співпраця Джона Купера і Алека Іссігоніса в створенні компактної моделі класичного спорткара Mini увінчалося успіхами, досягнутими в автомобільних гонках, шосейних і ралі. Пам'ять про ці успіхи, що включають три тріумфа в Монте-Карло в 1960-х, збереглася в зовнішньому вигляді суперсучасної моделі MINI 60 YEARS EDITION:

 • обробці кузова, яка відразу заявляє в повний голос, що перед нами саме британська гоночна машина;
 • зеленому кольорі British Racing Green IV, незаперечному свідоцтві походження спорткара.

Що нового в оснащенні MINI 60 YEARS EDITION

До ювілею бренду британці створили модель, що відрізняється ексклюзивністю і якістю. Особлива виразність надається:

 • двобарвними легкосплавними колісними дисками 60 Years Spoke;
 • смужками на капоті.

Розміщенню логотипа 60 Years приділили особливу увагу, помістивши його:

 • на лівій стороні капота;
 • по сусідству з покажчиками поворотів;
 • як світлодіодну проекцію, що виникає в просторі, коли водій відкриває двері автомобіля;
 • всередині салону. Тут яскравий логотип поміщений на накладки на порогах в передній частині, на декоративні вставки, рульове колесо, оббивку підголівників.

Стандартна комплектація включає шкіру для спортивного керма. А для оббивки спортивних сидінь MINI Yours Leather Lounge 60 Years застосували шкіру особливого кольору Dark Maroon.

В рамках спеціальної серії, випущеної з нагоди 60-річчя бренду, запропоновані тридверні і п'ятидверні моделі. Кожну з них можна придбати з одним з чотирьох варіантів двигуна. Творці ексклюзивного модельного ряду від британського автопрому постаралися зберегти риси наступності з класичними Mini, компактними, потужними і маневреними. Аутентичність проявляється в дизайні, особливому підходу до організації внутрішнього простору автомобіля і його оснащенню. Традиційність зовнішнього вигляду та інтер'єру не виключає вміння блискуче застосовувати сучасні розробки.

MINI 60 YEARS EDITION – чудове втілення британського спортивного духу і азарту. Де б не з'явилася ця машина, на швидкісній автостраді або на переповнених вулицях мегаполісу, вона не може не привернути до себе уваги. MINI 60 YEARS EDITION прагне до досконалості, а її творці доклали зусиль, щоб автомобіль зберіг властивий з часів виникнення бренду невгасимий дух азарту і бажання перемагати.