Шість десятиліть натхнення. MINI святкує свій знаковий ювілей з колекцією MINI 60 Years Lifestyle.

Шість десятиліть натхнення. MINI святкує свій знаковий ювілей з колекцією MINI 60 Years Lifestyle.

Дивовижна історія, позачасова чарівність, а також продукти з унікальними та інноваційними функціями  характеризують преміум-бренд MINI. Навіть сьогодні, через 60 років після представлення  першої моделі, британський виробник автомобілів продовжує підіймати планку задоволення від кермування, разючого дизайну та особливостей авто. Через численні покоління неперевершене відчуття картингу та оптимізація простору продовжують залучати постійно зростаючу базу фанатів. У цьому ювілейному році, MINI відображає шість десятиліть натхнення та представляє 50 окремих витворів дизайну у характерному стилі знакового бренду.

Спадщина відповідає духу часу - одяг.

Колекція MINI 60 Years Lifestyle, яка була натхненна гоночним минулим MINI, пропонує новий асортимент одягу для жінок, чоловіків та дітей. Футболка MINI Stripe має знаковий колір British Green для жінок та British Black для чоловіків. Асиметричні смуги представлені у кораловому кольорі  (введений у колекцію Mini Lifestyle 2018-2020) з лимонним відтінком. Зі стилізованими класичними автомобілями MINI на футболках MINI Car Print та мотивами лаврового вінка на футболках MINI Vintage Logo (які також доступні для дітей), колекція пропонує справжні символи задоволення від кермування - будь то на дорозі чи на гоночній трасі.

Аксесуари – від ідеально прохолодних до найбажаніших.

Глечики та кухлі MINI Colour Block Ice Tea подають прохолодні напої під час спекотного літнього сезону. Доступні у трьох кольорах: чорний, кораловий і зелений.  Пляжний тенісний набір MINI з яскравими кораловими м'ячами пропонує туристам будь-якого віку веселощі під сонцем. Пристрасть поколінь: це те, що об'єднує MINI та футбол. Це почуття, яке MINI Football стильно приводить додому.

60 років в дорозі - багаж.

Спортивна сумка сама по собі є абсолютною класикою, тим більше у формі сумки MINI Striped. Контрастний візерунок на шоппері та поясній сумці MINI Striped підкреслює привабливість ретро стилю. Дорожні сумки та інші аксесуари чудово завершують елементи подорожі у новій колекції.

60 років розваг - дитячі товари.

Оптимізація простору вже давно є однією з найяскравіших характеристик бренду MINI. Ящик для іграшок MINI Striped надає дитячій кімнаті достатньо місця для зберігання улюблених іграшок дітей. Крім того, справжня легенда серед іграшок набуває образу MINI 60 Years: Йо-йо MINI Striped. Як і в іграшковому ящику та багатьох інших аксесуарах колекції, іграшка має впізнавані смуги, але в цьому випадку вони концентрично зливаються у коло. Однією з незаперечніших переваг колекції є MINI Bulldog 2.0. Симпатичний собака - вірний компаньйон у великих та маленьких пригодах. Подарунковий набір для малюків MINI Striped, що включає п'ять пар шкарпеток з індивідуальним малюнком та смугасту шапочку, робить подарунок особливим для нових батьків.

BMW Group

Із чотирма марками BMW, MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad, BMW Group є провідним світовим виробником автомобілів та мотоциклів, що надає преміальні фінансові та мобільні послуги. Виробнича мережа BMW Group складається із 30 виробничих та монтажних об'єктів у 14 країнах. Компанія має глобальну мережу продажів у більш ніж 140 країнах світу.

У 2018 році BMW Group продала понад 2.490.000 пасажирських автомобілів й більше 165.000 мотоциклів у всьому світі. Прибуток до оподаткування у 2017 фінансовому році становив 10,655 млрд. євро при доходах на суму 98,678 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2017 року у BMW Group працювало 129 932 працівників.

Успіх BMW Group завжди базувався на довгостроковому мисленні та відповідальних діях. Таким чином, компанія встановила екологічну та соціальну відповідальність у всьому ланцюжку створення вартості, всебічну відповідальність за продукти та чітку прихильність до збереження ресурсів як невід'ємної частини своєї стратегії.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ