КВАЛІФІКОВАНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ТОМУ ЩО НІХТО НЕ ЗНАЄ ВАШ MINI КРАЩЕ, НІЖ МИ

ДОВІРСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ.

Наші кваліфіковані майстри знають твій MINI, як свої п'ять пальців. Тому ти можеш бути впевнений в тому, що твій скарб буде обслуговано згідно з кращими стандартами і з використанням оригінальних запчастин MINI. Твій автомобіль залишиться на 100% MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ MINI.

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини MINI, і це ідеальна пара для твого автомобіля. Оригінальні запчастини MINI відповідають найвищим стандартам якості, які підкріплені дворічною гарантією. Тому твій MINI залишається справжнім і збереже свою вартість при подальшому перепродажі.

 

СЕРВІСНИЙ ПАКЕТ MINI SERVICE INCLUSIVE.

Пакет Service Inclusive дозволить тобі уникнути несподіваних рахунків за обслуговування твого MINI. Заплати фіксовану ціну, яка покриє ремонт і техобслуговування автомобіля протягом 3, 5 або 6 років.

ГАРАНТІЯ MINI.

Насолоджуйся спокоєм завдяки гарантії MINI. Вона служить надійним запевненням у тому, що якщо щось піде не так, ми все виправимо безкоштовно. Їзда без турбот гарантована тобі на роки вперед.

МИ ДУМАЄМО ПРО ТЕБЕ.

Час, який ти проводиш в сервісі MINI, пролітає швидко і з користю. Чекаючи, поки твій MINI знову повернеться до тебе як новий, ти можеш почитати газети, зайти в Інтернет через безкоштовний WiFi або подивитися новітні моделі MINI в шоу-румі.

НА СТАРТ, УВАГА, MINI.

Хочеш отримати свій MINI назад якомога швидше? Тоді скористайся експрес-сервісом. Просто залиш свій MINI нам і почекай в комфортній зоні відпочинку, поки ми його наведемо в порядок. Дуже скоро наші автомеханіки замінять масло, гальмівні колодки, шини і зроблять повний огляд. Не встигнеш ти подумати: «Куди подівся мій скарб?», як твій MINI вже буде нетерпляче чекати тебе біля виходу.