Новий MINI John Cooper Works GP: потужний і динамічний як ніколи.

Новий MINI John Cooper Works GP: потужний і динамічний як ніколи.

Динаміка і міць в новому MINI John Cooper Works GP

У наступному 2020 році анонсований старт продажів свіженького автомобіля, за виробництво якого відповідальний легендарний британський бренд – MINI John Cooper Works GP. Невеликий, але агресивний він отримав 4-х циліндровий турбований двигун, в якому засіли цілих 300 к.с.

Подібні значення і цифри повинні стати сильним аргументом, який виведе рівень керування автомобілем на абсолютно нову вершину. Абревіатура GP давно вже дратує інтерес всіх шанувальників видів спорту за участю автомобілів. А в поєднанні з приставкою MINI коло чекаючих поповнюється ще й численною армією шанувальників знаменитого британського виробника.

John Cooper Works – це особливе поєднання, яке не тільки розбурхує, але і стає підставою для нетерплячого очікування чогось особливого нового, ідеального. Подібні емоції повинні бути виправдані з лишком, оскільки вже через рік в містах з'явиться абсолютно новий MINI John Cooper Works GP, який буде підкорювати свого володаря керованістю, контролем, м'якістю спільно з вибуховою потужністю на вищому рівні. Версія майбутнього, яка поповнить модельний ряд бренду, отримує в користування 4-х циліндровий двигун, потужністю рівній 300 к.с., додатково оснащений новою технологією MINI TwinPower Turbo.

Такий симбіоз дозволить наділити автомобіль видатними швидкісними і потужними характеристиками, на межі тих, що дозволені для пересування по дорогах, а не гоночних трасах. Дана версія з'явиться на ринку в дуже недалекому майбутньому, але її багатообіцяючий анонс і вражаючі дані вимагають від потенційних власників швидкого прийняття рішення, оскільки кількість моделей складе всього 3000 примірників, а значить, конкуренція обіцяє бути жорстокою.

Щасливчик, який отримає нове авто в своє користування, стане володарем не просто транспортного засобу. Кожен раз, сідаючи за кермо, він буде розуміти, що зараз буде не просто дорога на роботу або поїздка за місто – це задоволення від управління, емоції автогонщика, драйв і потужність ексклюзивного автомобіля. Саме цю думку намагалися донести розробники і дизайнери авто, заклавши всі свої ідеї в образ концептуального MINI John Cooper Works GP Concept, представленого в 2017 році на Франкфуртському автосалоні.

Своє бажання отримувати більше, їхати швидше, бути сильніше, концепт підкріплює наявністю:

  • Розвинених аеродинамічних підвісів, які стали більш розвиненими.
  • Чітко окресленим спойлером.
  • Полегшених матеріалів, які застосовувалися на кожній стадії виробництва.

На даний момент почалася найбільш значуща стадія серійного виробництва MINI John Cooper Works GP, під назвою випробування автомобіля за програмою максимум. Проходять вони на спеціалізованих гоночних треках і займають не один місяць. Відповідно до давно сформованою традицією і на підставі досвіду John Cooper Works, потужний двигун взаємодіє з модернізованою підвіскою, що гарантує ефективність такого тандему.

Додатково, аеродинамічні елементи пророблялися з особливою скрупульозністю, проведена робота по зменшенню маси авто, а привід і підвіски отримали нові адаптовані технології. Подібні дані і їх поєднання в одному автомобілі стають гарантом того, що він отримає ексклюзивні характеристики.

Технології зі світу гонок, які застосовувалися при розробці нового MINI спільно з багаторічним досвідом інженерів, дозволили перевищити всі очікування і встановити новий рекорд швидкості, який перебив орієнтир. Їм був попередник міні, який всього за 8 хвилин і 23 секунди подолав «Північну петлю» Нюрбургринга.

Для тих, хто не зовсім орієнтується в тимчасових показниках, досить буде знати, що це значно швидше, ніж багато представників спортивних автомобілів, які представляють інші сегменти. Джон Купер, розробник болідів для Формули-1, перетворив стандартний MINI в маленький, але швидкісний автомобіль, який зміг перемогти своїх головних конкурентів, доказом чого стало перше місце, і не один, а три рази у всесвітньо відомому Ралі Монте-Карло.

Основу нового MINI John Cooper Works GP становить так звана спортивна ДНК. Це означає, що між його характеристиками і аналогічними можливостями повноцінного учасника перегонів можна сміливо ставити знак рівності. Якщо це можливо, то дана модель стала представником сім'ї MINI, в якій цей підхід втілений в досконалому вигляді (поки технології не знайшли варіантів для підняття планки ще вище).

Попередник MINI John Cooper Works GP мав ліміт випуску в 2 тисячі примірників. Попередній автомобіль, MINI Cooper S у версії John Cooper Works GP розійшовся по світу в такій же кількості. Обидві моделі – це колекційні екземпляри і тепер їх список поповнить і MINI John Cooper Works GP.

Томас Джуліані, який обіймає посаду віце-президента по продукту і запуску на ринок, в своїх коментарях щодо очікуваної прем'єри заявив, що очікуваний MINI John Cooper Works GP займе місце найшвидшого автомобіля за всі 60 років існування бренду, що уособлює непереборну пристрасть компанії до швидкості і відповідного стилю водіння. За його словами, MINI вражає своєю незвичайністю, що відобразилося не тільки в позитивній оцінці концепт-кара на автосалоні, але ще і тим фактом, що усі молодші брати були викуплені задовго до офіційного виходу на ринок.