НОВИЙ MINI CLUBMAN.

НОВИЙ MINI CLUBMAN.

ВИРАЗНИЙ І ПОТУЖНИЙ.

Ретельно продуманий оновлений дизайн, розширений вибір інноваційних функцій та найсучасніші технології управління - новий MINI Clubman підтверджує статус стильного індивідуаліста у сегменті компактних автомобілів преміум-класу.

Ще більш харизматичний п'ятимісний автомобіль створений, щоб дарувати справжнє задоволення від кермування: як всі моделі MINI, ідеально підходить для повсякденного використання та подорожей на далекі відстані. Великі можливості для індивідуалізації забезпечує програма додаткового оснащення і оригінальні аксесуари MINI.

Універсальність нового MINI Clubman – сучасна інтерпретація концепції Shooting Brake (купе-універсал), яка задає нові стандарти для компактного сегмента, - визначають комфорт, просторий інтер'єр і широкі можливості трансформації. Чотири бічні двері та п'ять сидінь, а також функціональне багажне відділення, що знаходиться за двома дверцятами ззаду, забезпечують високий рівень практичності та широкі можливості моделювання простору - характерні риси автомобілів MINI.

Чудову маневреність нового MINI Clubman, що є відмінною рисою легендарного британського бренду, гарантують сучасні силові агрегати та високотехнологічна підвіска. Лінійка двигунів відпочатку представлена трьома бензиновими агрегатами потужністю від 136 к.с. до 306 к.с. При бажанні на автомобіль можна встановити систему повного приводу ALL4, яка доступна у поєднанні з найбільш потужними версіями бензинових двигунів. Вперше з липня модельний ряд буде доповнено новою екстремально спортивною версією MINI John Cooper Works Clubman з потужністю 306 к.с.

Новий MINI Clubman: відмінні риси.

• Виразна передня частина з новою решіткою радіатора.

• Світлодіодні матричні фари дальнього світла.

• Нові світлодіодні протитуманні фари з витонченою окантовкою, яка виконує функцію денних ходових вогнів.

• Світлодіодні задні ліхтарі у стандартній комплектації; ліхтарі у виконанні Union Jack у якості опції.

• Нові кольори кузова, новий опціональний пакет зовнішнього оформлення Piano Black.

• Нові легкосплавні диски.• Спортивна підвіска.

• Нові варіанти шкіряної оббивки і декоративних елементів для оформлення внутрішнього простору.

• Нова програма оснащення MINI Yours.

• Розширений асортимент оригінальних аксесуарів MINI.

Виразний і потужний: новий яскравий дизайн передньої частини.

Одна з особливостей нового MINI Clubman - стильний, оригінальний і ексклюзивний дизайн кузова. Результатом оновлення фірмового спортивного стилю MINI стали виразні пропорції з гладкими поверхнями і динамічною витягнутою лінією даху, що різко опускається вниз у задній частині автомобіля. Крім того, за рахунок двостулкових дверей багажника ця модель єдина у компактному сегменті може похвалитися наявністю шести дверей, а можливість збільшити об'єм багажного відділення з 360 літрів до 1250 літрів у залежності від потреб робить її виключно універсальною.

Концепція оригінального кузова поєднується з характерними дизайнерськими елементами марки. У передній частині автомобіля звертають на себе увагу потужний опуклий капот, округлі фари - з хромованою окантовкою у стандартному оснащенні або опціонально у виконанні Piano Black - і шестикутний контур решітки радіатора. Найефектніша зовнішня деталь нового MINI Clubman - новітня решітка радіатора, яка тепер займає майже всю площу переднього бампера. Завдяки її різко окресленим контураv і новій структурі решітки повітрозабірника передня частина автомобіля виглядає особливо виразно. Решітку радіатора оздоблює вузька суцільна рамка. Повітрозабірник розділений на сегменти шістьма горизонтальними планками чорного кольору, які можуть отримати і хромоване виконання. Відмітна особливість передньої частини моделей MINI Cooper S Clubman: горизонтальні планки замінюються гратами з шестикутних сегментів. Її прикрашають окрема хромована смуга на повітрозабірнику і хромована емблема з буквою S червоного кольору у центрі.

Адаптивні світлодіодні матричні фари: змінна інтенсивністі освітлення і дальнє світло, що не засліплює інших учасників руху.

Характерний зовнішній вигляд передньої частини кузова нового MINI Clubman також підкреслюють фари нової округлої форми. Включені у стандартне оснащення галогенні фари були вдосконалені та отримали збільшений відбивач та ефектний чорний екран. Денні ходові вогні інтегровані у габаритні, розташовані у нижній частині переднього фартуха бампера. Дизайн світлодіодних фар, пропонованих у якості опції, також був змінений. Модифіковану версію відрізняють світлодіодні модулі ближнього і дальнього світла, які забезпечують підвищену яскравість світлового потоку, і виконаний у чорному кольорі екран. Елементи кільця, що світиться навколо фари, виконують функції денних ходових вогнів та покажчика повороту.

Новою додатковою опцією є адаптивні матричні світлодіодні фари дальнього світла. Вони виконують функцію віражних фар, яку можна розпізнати по спеціальній вставці у корпусі фари, і автоматично регулюють яскравість світлового потоку в залежності від дорожніх умов. При русі у місті, а також якщо видимість обмежена через несприятливі погодні умови, бічна ділянка дороги висвітлюється інтенсивніше за рахунок додаткового спрямованого світлового потоку. Під час руху по шосе можна вибірково збільшувати відстань дії дальнього світла.

Крім того, адаптивні світлодіодні фари нового MINI Clubman здатні у автоматичному режимі вибірково приглушають яскравість дальнього світла. Інноваційна технологія Matrix для функції дальнього світла дозволяє збільшувати видимість, при цьому запобігаючи осліплення інших учасників дорожнього руху. Для цього елементи, що відповідають за дальнє світло, скомпоновані у чотири сегменти, які можна включати і відключати незалежно один від одного для адаптації до існуючих умов при русі на швидкості понад 70 км/год. Відразу після того, як фронтальна камера нового MINI Clubman виявить зустрічний або рух попереду, простір, займаний цим транспортним засобом, буде висвітлюватися менш яскравим світловим потоком.

В якості додаткової опції для MINI Clubman пропонуються і світлодіодні протитуманні фари. Вони замінюють стандартні габаритні вогні і виконують додаткову функцію денних ходових вогнів, реалізовану за рахунок світлодіодного модуля.

Світлодіодні задні ліхтарі у стандартному оснащенні; ліхтарі у виконанні Union Jack в якості опції.

У перелік стандартного оснащення нового MINI Clubman входять світлодіодні задні ліхтарі. Блоки ліхтарів з хромованою окантовкою тепер вбудовані у секції двостулкових дверей. Горизонтальні задні ліхтарі у комплексі з опциональними світлодіодними фарами або адаптивними світлодіодними фарами відрізняє новий дизайн, який підкреслює походження бренду - графічна структура джерел світла нагадує абстрактний малюнок британського прапора Union Jack. Яскраві лінії і малюнок, що асоціюється з прапором, дозволяють безпомилково ідентифікувати автомобіль як днем, так і у нічний час. Нові блоки задніх ліхтарів тепер генерують і стоп-сигнал.

Сучасний вигляд з новими кольорами кузова і пакетом Piano Black.

Палітра кольорів кузова MINI Clubman доповнена трьома новими відтінками: червоний металік Indian Summer Red, новий зелений British Racing Green і чорний Enigmatic Black, який пропонується у рамках MINI Yours. Дах і корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду можуть бути пофарбовані у колір кузова, а також у чорний, білий або сріблястий кольори.

Додаткову індивідуальність екстер'єру автомобіля можна надати завдяки великому асортименту додаткового обладнання. При виборі пакета зовнішнього оформлення Piano Black для моделей MINI Cooper S Clubman хромована окантовка фар, задніх ліхтарів і грат радіатора замінюється окантовкою глянцевого чорного кольору.

Нові легкосплавні колісні диски і спортивна підвіска.

У стандартне оснащення нового MINI Clubman входять легкосплавні колісні диски діаметром 16 або 17 дюймів (в залежності від модифікації моделі). В якості опції пропонуються 18- і 19-дюймові диски. Існуюча лінійка доповнена новими варіантами: 18-дюймовими двоколірними легкосплавними дисками у дизайні Multiray Spoke і British Spoke, доступному за програмою MINI Yours, а також 19-дюймовими двоколірними легкосплавними дисками John Cooper Works Circuit Spoke.

Оновлена спортивна підвіска не тільки підвищує маневреність нового MINI Clubman, але і додатково підкреслює спортивний стиль моделі.

Крім того, в якості опції можна встановити адаптивну підвіску. Вона дозволяє вибирати один з двох варіантів налаштувань жорсткості амортизаторів за допомогою додаткового перемикача MINI Driving Modes. Завдяки цьому можна найкращим чином адаптувати характеристики автомобіля до умов руху, вибираючи більш комфортний режим роботи підвіски або більш жорсткий спортивний.

Створення власного неповторного стилю: нове ексклюзивне обладнання MINI Yours.

Додаткове обладнання MINI Yours дозволяє привести нову модель MINI Clubman у повну відповідність з індивідуальними уявленнями. Кожен елемент підкреслює британське походження і яскраві традиції марки, а також неповторний стиль власника. Високоякісні матеріали, високоточна підгонка і стильний дизайн - ось ключові характеристики спеціального обладнання MINI Yours для екстер'єру та інтер'єру. Крім металізованого лакофарбового покриття чорного кольору Enigmatic Black і двоколірних легкосплавних колісних дисків British Spoke для нової моделі MINI Clubman передбачені й інші привабливі рішення для персоналізації внутрішнього простору.

У їх числі спортивне рульове колесо і шкіряна оббивка сидінь Leather Lounge чорного кольору Carbon Black. Екстравагантного вигляду сидінням надає перфорований малюнок державного прапора Великобританії на підголівниках. Акцент ексклюзивності привносять додаткові можливості MINI Yours для оформлення внутрішнього простору. Пропонуються три версії: з глянцевим чорним покриттям Piano Black і підсвічуванням, з матовим синім покриттям Frozen Blue і підсвічуванням, з покриттям Fibre Alloy і підсвічуванням. До переліку додаткових елементів входять окантовки дверей з підсвічуванням, окантовки передньої панелі, декоративні елементи передньої панелі та центральної консолі - всі вони відмінно поєднуються з колірною гамою оздоблення інтер'єру. Всі елементи програми MINI Yours можна замовити окремо. Крім того, в асортименті MINI Yours представлені килимки з чорною окантовкою і прострочкою сріблястого кольору, а також логотип MINI Yours для оформлення бічного стіклення.

Інтер'єр можна персоналізувати за рахунок різних варіантів оббивки сидінь, недавно доданих у програму. Шкіряна оббивка Chester пропонується для нової моделі MINI Clubman у варіантах коричневого кольору Malt Brown, синього кольору Indigo Blue і сірого кольору Satellite Grey.

Силова установка: буде доступно два варіанти бензинових двигунів і опціональна система повного приводу ALL4.

Лінійка силових агрегатів нової моделі MINI Clubman представлена 3-циліндровим і 4-циліндровим бензиновими двигунами. Всі вони доповнені технологією MINI TwinPower Turbo новітнього покоління. Згодом модельна лінійка поповниться новою версією MINI John Cooper Works Clubman. Топова модель лінійки вже в стандартному оснащенні отримає систему повного приводу ALL4.

В якості альтернативи традиційному для автомобілів MINI приводу на передню вісь MINI Cooper S оснащена системою повного приводу ALL4. Вона гарантує постійний перерозподіл потужності між передніми і задніми колесами в залежності від конкретної ситуації руху завдяки швидкодіючій і високоточній електронній системі управління. Замість стандартної 6-ступінчастою механічною коробки передач клієнти MINI Cooper Clubman можуть віддати перевагу 7-ступінчастою коробці передач Steptronic з подвійним зчепленням. Модель MINI Cooper S Clubman ALL4 може бути оснащена 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic.

Широка лінійка аудіосистем і систем навігації.

У стандартне оснащення нової моделі MINI Clubman включена аудіосистема з шістьма динаміками і USB-роз'ємом. Можна відтворювати аудіофайли з пристрою, підключеного по бездротовому інтерфейсу Bluetooth. Також передбачено пристрій з USB-роз'ємом для використання телефону в режимі hands-free. Стандартна система управління складається з 6,5-дюймового кольорового дисплея на центральній панелі приладів і контролера MINI Controller на центральній консолі.

Створення оригінального автентичного стилю: аксесуари MINI.

У лінійці оригінальних аксесуарів MINI представлений великий асортимент опцій, які допоможуть зробити вигляд автомобіля ще більш привабливим. Елементи, які відрізняє автентичний дизайн і висока якість виконання, дозволяють більш точно адаптувати функціональність, зручність, задоволення від кермування і стиль нової моделі MINI Clubman під конкретні переваги власника. У їх числі оформлення корпусів зовнішніх дзеркал заднього виду і даху у стилі Night Jack з використанням зображення британського прапора у чорно-сіру графіку. Чіткі спортивні штрихи до зовнішності нової моделі MINI Clubman привносять додаткові деталі у глянсовому чорному виконанні Piano Black. Таке ж оформлення отримали написи Clubman і Cooper S, а також емблеми MINI на капоті і двері багажного відділення.

* Попередні технічні характеристики.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і потужності вимірювалися за методикою, визначеною чинною редакцією регламенту Європейської комісії № 2007/715. Дані відповідають моделі з базовим оснащенням, призначеної для ринку Німеччини. У діапазонах враховано вплив колісних дисків і шин різної розмірності, а також додаткового обладнання. Значення витрати палива і рівня викидів шкідливих речовин можуть змінюватися в залежності від конкретної конфігурації автомобіля.

Виміри проведені за новою випробувальної методикою WLTP і адаптовані відповідно до методики NEDC для можливості порівняння. Для розрахунку податкових і інших нарахувань можуть бути застосовані й інші не зазначені в цьому випуску значення і показники, засновані (у тому числі) і на рівні викидів CO2.

Додаткова інформація та офіційні значення рівня викидів CO2 для нових автомобілів наведені в «брошури по витраті палива, викидів CO2 і потужності двигунів нових автомобілів». Її можна отримати безкоштовно в дилерському центрі або звернувшись в Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT) (адреса: Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen), а також на сайті https://www.dat.de/co2/.