Нове покоління легенди відтепер в Україні: MINI 3 двері, MINI 5 дверей, MINI Cabrio.

Нове покоління легенди відтепер в Україні: MINI 3 двері, MINI 5 дверей, MINI Cabrio.

Всесвітньо відомий виробник автомобілів з Британії, що належать до преміум-класу знову зміцнив позиції в сегменті машин з компактними габаритами. Такого результату вдалося досягти завдяки тому, що новий MINI 3 двері володіє прогресивним характером (комбінована витрата палива: 6.0 - 3.8 л / 100 км, комбіновані викиди CO2: 138 - 99 г / км), MINI 5 дверей (комбінована витрата палива: 6, 2 - 3,8 л / 100 км; комбіновані викиди CO2: 141 - 101 г / км) і MINI Cabrio (комбінована витрата палива: 6,3-4,2 л / 100 км, комбіновані викиди CO2: 144-111 г / км). При цьому в нових моделях були втілені свіжі дизайнерські задумки, а також впроваджені інноваційні технології приводу і неймовірні можливості для кастомізації будь-якої моделі MINI під індивідуальний смак власника.

Незважаючи на модернізацію оригінальних автомобілів, що належать до преміум сегменту компактних моделей, впізнається зрілий характер MINI. Тим більше що в цьому поколінні він вперше доступний в трьох типах кузова, які забезпечують максимальний комфорт і задоволення від водіння в місті. Такий неймовірний результат був досягнутий за рахунок того, що використовувалися нові комбінації двигуна і трансмісії, а також розширений набір звичних функцій, новий дизайн передніх фар і задніх ліхтарів, можливість додаткових варіантів обробки кузова за бажанням майбутнього власника і використовуваним сучасним технологіям інформаційно-розважальної системи.

MINI 3 двері, MINI 5 дверей, MINI Cabrio: огляд нових функцій.

У нових моделях MINI можна побачити:

 • Дальнє світло - світлодіодні матричні фари. (1.)
 • Дизайн Union Jack використаний в дизайні світлодіодних задніх ліхтарів. (2)
 • Зовнішня обробка в кольорі Piano Black, оновлений логотип MINI (3), нові варіанти обробки кузова.   
 • Оновлені легкосплавні диски.
 • Значно розширено асортимент шкіряної обробки салону і внутрішніх поверхонь (4.), а також ексклюзивних колірних рішень обробки.
 • Підвищена ефективність двигуна.
 • 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням,
 • У стандартній комплектації представлений інтерфейс USB і Bluetooth, а також багатофункціональне кермо і радіо з 6,5-дюймовим кольоровим екраном. (8)
 • Навігаційна система з сенсорним екраном і радіо, що встановлюються додатково. (9)
 • З зовнішнього дзеркала з боку водія проектується логотип MINI. (10)

Яскраві і неосліплюючі: адаптивні матричні світлодіодні фари дальнього світла.

Характерним круглим фарам було надано модифікований дизайн, завдяки якому забезпечується відмінний зовнішній вигляд спереду новим MINI 3 двері, 5 дверей і MINI Cabrio. Доступні в стандартній комплектації галогенні фари були оновлені чорною панеллю, яка створює яскравий акцент. Світлодіодні ж фари мають абсолютно новою конструкцією і саме вона підкреслює високоякісну технологію. Такі фари можна встановити в якості додаткового обладнання.

Світлодіодні фари ближнього і дальнього світла забезпечені підвищеною яскравістю, завдяки застосуванню світлодіодних модулів останнього покоління. Кільце, що оточує весь контур фари, генерує як індикатор повороту, так і світлодіодне денне світло. В якості додаткової опції доступні адаптивні світлодіодні передні фари, які регулюють яскравість в автоматичному режимі в залежності від тієї чи іншої ситуації на дорозі. Коли ви їдете по місту або погодні умови створюють обмежену видимість, існує можливість додати приглушене світло індикаторів повороту. Це покращує освітленість бічної частини дороги. Для досягнення оптимального рівня освітлення при їзді по автомагістралях, був збільшений діапазон ближнього світла.

Світлодіодним адаптивним фарам була додана функція виборчого нахилу в режимі дальнього світла, який працює автоматично. Для режиму дальнього світла також була впроваджена інноваційна матрична технологія, яка не тільки підвищує дальність видимості, але і дозволяє уникнути засліплення інших водіїв. Досягти такого результату вдалося завдяки поділу на чотири горизонтально розташовані сегмента. При швидкості понад 70 км / год, вони активуються і деактивуються окремо один від одного. Сегменти фари, що відповідають за дальнє світло, управляються в автоматичному режимі і реагують на ситуацію, яка складається на дорозі. У момент появи в полі зору передньої камери MINI зустрічного автомобіля або транспортного засобу, що рухається по вашій смузі, область, яка зайнята автомобілем, миттєво висвітлюється тільки ближнім світлом фар. Цього вдалося досягти завдяки відключенню матричних сегментів, що відповідають саме за цю область. При цьому інші сегменти, що відповідають за висвітлення вільних ділянок дороги, залишаються працювати в режимі дальнього світла.

Справжній британець: задні ліхтарі в дизайні Union Jack.

Задні ліхтарі, світлодіодні фари і адаптивні світлодіодні фари отримали оновлений дизайн. Дизайн вказує на британське походження бренду, в чому можна легко переконатися, подивившись на вертикальні ліхтарі в задній частині нових моделей MINI 3 двері, 5 дверей і кабріолет, вони виконані у вигляді знаменитого британського прапора Union Jack.

Обрис прапора, відтворено і в структурі індикаторів світла. При цьому індикатори поворотів мають горизонтальне розташування, а стоп-сигнали вирівняні по вертикалі, задній ліхтар ж відповідає за виведення діагональних ліній прапора Union Jack. Використовувана світлодіодна технологія, що застосовується у всіх джерелах світла, які формують зображення британського прапора, дозволяє добитися особливої гармонійності світлового ефекту.

Новий логотип MINI: тільки найнеобхідніше.

Новий логотип, простої форми і автентичний по стилю у всіх моделях розміщений на:

 • капоті;
 • задній двері;
 • рульовому колесі;
 • центральній приборній панелі;
 • пульті дистанційнного управління.

Новий варіант існуючого логотипу володіє двовимірним «плоским дизайном». Нова версія логотипу відображає сучасну ідентичність бренду, згідно з якою увага приділена найбільш головним аспектам:

 • задоволення від водіння;
 • відміний дизайн;
 • найвищу якість;
 • емоційна привабливість.

Три нові варіанти обробки кузова, прем'єра дизайну екстер'єру Piano Black.

Для нових моделей MINI з трьома дверима, п'ятьма дверима і кабріолет пропонується три варіанти обробки кузова. Також до програми увійшли такі кольори, як:

 • Emerald Grey metallic.
 • Starlight Blue metallic.
 • Solaris Orange metallic.

При цьому список обладнання, доступного опційно, включає в себе додаткові елементи, які дозволять майбутньому власнику індивідуалізувати дизайн екстер'єру. Так, наприклад, доступна опція Piano Black Exterior включає в себе чорне глянсове покриття, що заміняє хром на обрамленні фар, задніх ліхтарях і решітці радіатора.

Також на вибір представлений розширений асортимент опціонних легкосплавних дисків. Так, наприклад, є можливість вибрати з 17-дюймових дисків в дизайні Roulette Spoke 2-tone або Propeller Spoke 2-tone, які доступні для всіх без винятку варіантів кузова нових моделей. При цьому в програму опціонального вибору додані диски, виконані в дизайні Rail Spoke 2-tone.

Нові шкіряні накладки, внутрішні поверхні і кольорові лінії обробки.

Якщо ви хочете додати індивідуальності інтер'єру будь-якої нової моделі MINI, то на вибір пропонується широкий асортимент варіантів поверхонь як сидінь, внутрішніх поверхонь, так і кольорових ліній обробки. Так само нові опції доступні і для моделі MINI Hatch, що включають варіант з шкіряним оздобленням Chester в кольорі Malt Brown і лінію обробки в такому ж кольорі.

Так само варто звернути увагу на те, що опція MINI Yours Interior Style Piano Black тепер доступна з підсвічуванням. У дизайні Piano Black включено оформлення у вигляді  декоративної смуги, яка розміщена на приладовій панелі з боку пасажира і це при тому, що в цьому варіанті дизайну передбачена обробка поверхонь центральної консолі і в області дверей. Також в цьому дизайні оформлена панель і на ній розміщено зображення стилізованого британського прапора Union Jack. Колір фону декоративної смуги в точності відповідає освітленню салону, який вибрав майбутній власник в пакеті MINI Excitement.

Привід: підвищена керованість і ефективність, зниження маси.

Задоволення, що отримується від водіння нових моделей MINI прямо пов'язане з тим, що в них встановлені вдосконалені двигуни. Використання більш сучасних двигунів привело до того, що вдалося скоротити витрату палива і показник викиду СО2 на 5%. При цьому також відбувається оптимізація самих викидів і тепер вони відповідають більш жорстким стандартам, які тільки будуть прийняті в майбутньому. Подальші поліпшення отримали:

 • базовий двигун;
 • технологія MINI TwinPower Turbo;
 • електроніка двигуна;
 • масляна система;
 • повітропровід всмоктуваного повітря;
 • система охолодження;
 • вихлопні системи.

Так само варто відзначити, що вагу приводних пристроїв вдалося зменшити. Домогтися цього дозволив застосовуваний для виготовлення кришки двигуна вуглепластика (CFRP). Цей матеріал - перероблене вуглецеве волокно, що отримується при виготовленні автомобілів BMW i.

Нововведення: 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням.

У стандартній комплектації передбачена шестиступінчаста механічна коробка передач. Але, як опція пропонується можливість оснастити автомобіль 7-ступінчастою коробкою передач Steptronic з подвійним зчепленням. Основною характеристикою нового типу трансмісії є перемикання передач, здійснюване дуже швидко. Це дозволяє здійснювати прискорення в спортивному стилі без переривання крутного моменту. Досягається така робота механізму завдяки впровадження нового важеля перемикання передач, який є електронним.

Для всіх нових моделей MINI доступні трансмісії Steptronic всіх видів, які дозволяють використовувати функцію руху накатом в режимах MID і GREEN. Крім того, доступна функція автоматичного запуску / зупинки двигуна останнього покоління. Дані, отримані з навігаційних систем і передніх камер, включаються в систему управління камерами. У разі, якщо автомобіль налаштований належним чином, то він може сам визначати ситуації, в яких немає необхідності вимикати двигун. Таке може статися, наприклад, під час короткої зупинки перед тим, як в'їхати в кругову розв'язку або увійти в поворот.

Варіанти двигунів.

Новий MINI Cooper 3 двері:
100 кВт/136 к.с., 0 – 100 км/год за 7,9 секунди (7,8 секунди)
Максимальна швидкість: 210 км/год (210 км/год)
Витрата палива: 5,2 – 5,0 л/100 км (5,0 – 4,8 л/100 км) *
Викиди CO2: 118 – 114 г/км (114 – 109 г/км)*
Новий MINI Cooper 5 дверей:
100 кВт/136 к.с., 0 – 100 км/год за 8,2 секунди (8,1 секунди)
Максимальна швидкість: 207 км/год (207 км/год)
Витрата палива: 5,2 – 5,1 л/100 км (5,0 – 4,8 л/100 км)*
Викиди CO2: 120 – 116 г/км (115 – 110 г/км)*
Новий MINI Cooper Cabrio :
100 кВт/136 к.с., 0 – 100 км/ч за 8,8 секунди (8,7 секунди)
Максимальна швидкість: 208 км/год (206 км/год)
Витрата палива: 5,4 – 5,2 л/100 км (5,4 – 5,2 л/100 км)*
Викиди CO2: 123 - 119 г/км (123 – 118 г/км)*
Новий MINI Cooper S Cabrio:
141 кВт/192 к.с., 0 – 100 км/год за 7,2 секунди (7,1 секунди)
Максимальна швидкість: 230 км/год (230 км/год)
Витрата палива: 6,4 – 6,3 л/100 км (5,6 – 5,5 л/100 км)*
Викиди CO2: 146 – 144 г/км (127 – 126 г/км)*

* Вимірювання витрати палива і викидів відбувалися згідно з методами, необхідним технічним регламентом (ЄС) 2007/715. Отримані значення - попередні і грунтуються на показниках автомобіля з базовим обладнанням в Німеччині. Показники залежать від використовуваного формату шин; в дужках вказані дані, що відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач.

Нове рульове колесо з багатофункціональними кнопками і радіо з 6,5-дюймовим кольоровим екраном в стандартній комплектації.

Рульове колесо з трьома спицями отримало оновлений дизайн в нових моделях MINI і оснащується багатофункціональними кнопками, який знаходяться як на лівій, так і на правій стороні. На лівій панелі здійснюється можливість активізації пристрою, що обмежує швидкість і дозволяє встановити максимально допустиму швидкість руху. При цьому на правій стороні знаходяться кнопки, що дозволяють здійснювати управління аудіосистемою і комунікаційними сервісами. Опціонально доступне спортивне шкіряне кермо, спортивне шкіряне кермо MINI Yours і шкіряний John Cooper Works.

При цьому в стандартну комплектацію обробки входить аудіосистема з 6,5-дюймовим кольоровим екраном, розміщена в центральній приладовій панелі, в яку можна підключити мобільний пристрій через Bluetooth. Сенсорний дисплей управління також оснащений навігаційною системою і додатковим радіо MINI Visual Boost.

Нові можливості: проекція логотипу MINI.

У додатковий пакет MINI Excitement тепер входить можливість встановити проекцію логотипу з боку водія. При відкритті і закритті дверей автомобіля логотип проектується на землю перед дверима. Джерело світла розташований в зовнішньому дзеркалі. Світіння може тривати як 20 секунд, так і постійно, якщо двері не закриті.