Новий MINI Cooper з бензиновим двигуном: MINI Cooper C і MINI Cooper S

Новий MINI Cooper з бензиновим двигуном: MINI Cooper C і MINI Cooper S

П'яте покоління MINI Cooper символізує мінімалізм в найпривабливішому вигляді. Легендарні силуети MINI згадують історію бренду. Разом із вражаючою передньою решіткою радіатора вони надають новій моделі унікальності. Мінімалістичний дизайн, діджитал-інновації та захопливий досвід користувача є відмінними особливостями інтер’єру.

У новому сімействі моделей MINI позначає рівень продуктивності своїх бензинових двигунів для MINI Cooper літерою "C", а для моделі з покращеними характеристиками літерою "S". Отже, привабливе портфоліо силових агрегатів нового тридверного MINI доповнюється двома ефективними бензиновими двигунами з трьома або чотирма циліндрами на вибір. Мінімалістичний дизайн MINI Cooper — це поєднання традиційних цінностей бренду та вражаючої чіткості.

"У MINI "сила вибору" означає, що на додаток до повністю електричних моделей MINI ми також пропонуємо такі моделі, як новий MINI Cooper з бензиновим двигуном. Автомобіль ідеально підходить для всіх тих людей, які хочуть їздити на класичному 3-дверному MINI і цінують традиційні характеристики та характерний звук двигуна внутрішнього згоряння", – зазначає Стефані Вурст, керівниця MINI.

Інтер’єр зосереджений на типовому для MINI мінімалістичному дизайні та нових матеріалах. Технічні інновації, такі як MINI Operating System 9, нові режими MINI Experience Modes і широкий спектр діджитал-функцій створюють захопливий досвід користувача.

Два потужних варіанти приводу.

Чотирициліндровий двигун MINI Cooper S із потужністю 150 кВт/204 к.с. (споживання палива в змішаному циклі: 6,7–6,1 л/100 км, викиди CO2 у змішаному циклі: 150–138 г/км згідно з WLTP) розганяється з 0 до 100 км/год за 6,6 секунди з максимальним крутним моментом 300 Нм. Трициліндровий двигун потужністю 115 кВт/156 к.с. MINI Cooper C (споживання палива в змішаному циклі: 6,5–5,9 л/100 км, викиди CO2 у змішаному циклі: 146–133 г/км згідно з WLTP) забезпечує крутний момент 230 Нм і прискорення від 0 до 100 км/год за 7,7 секунди.

MINI Cooper оснащений підвіскою та системою амортизації, розробленою для спритного керування. Точне типове для MINI рульове управління в поєднанні з потужними гальмами забезпечує високий рівень задоволення у поїздці, безпеки та комфорту.

Екстер'єр: культовий вигляд.

Завдяки пуристичному дизайну та компактному силуету MINI Cooper є втіленням основної ідеї бренду: максимальне задоволення у поїздці з мінімальним екологічним слідом. Сучасний мінімалізм нового дизайну характеризує прозорі поверхні корпусу. Короткі звиси та короткий капот контрастують із довгою колісною базою, надаючи автомобілю типові пропорції MINI.

Спереду нова восьмикутна решітка радіатора з її філігранними контурами ще більше визначає фірмовий вигляд MINI Cooper. Найменший радарний датчик BMW Group на сьогоднішній день розташований на горизонтальній стійці між повітрозабірниками. Загалом 12 ультразвукових датчиків у MINI Cooper підтримують роботу систем допомоги водієві та підвищують безпеку керування автомобілем.

Горизонтальні світлодіодні денні ходові вогні підкреслюють новий зовнішній вигляд у стандартній комплектації. Вражаючий зовнішній вигляд додатково підсилюється трьома вибірковими світловими підписами для денних ходових вогнів світлодіодних фар MINI та оновлених матричних задніх ліхтарів.

Усі три вибрані світлові сигнатури починаються і закінчуються спеціально організованою анімацією вітання чи прощання.

Інтер'єр: класичний, інноваційний, MINI.

Елегантний мінімалістичний дизайн салону MINI Cooper натхненний класичним Mini. Нове кермо, круглий OLED-дисплей, типова панель перемикання MINI і двоколірна текстильна панель приладів створюють відчуття простору в салоні. Виразні лінії є відмінною рисою сучасного інтер’єру з його просторістю. Панорамний скляний дах створює яскраву та дружню атмосферу. Склавши заднє сидіння у співвідношенні 60:40, об’єм багажного відділення можна розширити з 210 літрів до 725 літрів.

Найважливіші функції керування автомобілем (стоянкове гальмо, селектор передач, кнопка старт/стоп, перемикач режимів MINI Experience Modes, регулювання гучності) доступні безпосередньо через панель перемикання. Перемикач передач на центральній консолі відкриває місце для нової полиці бездротової зарядки 2.0. Тут можна зберігати смартфони та заряджати їх бездротовим способом.

Блок взаємодії MINI перемістили ближче до водія в салоні MINI Cooper. Діаметр тонкого OLED-дисплея високої роздільної здатності з високоякісним скляним краєм становить 240 мм. Логіка його роботи схожа на логіку смартфона, і ним можна керувати інтуїтивно за допомогою дотику.

Відповідна інформація про транспортний засіб, наприклад швидкість і витрата палива, відображається у верхній частині екрана. У головному меню функції розташовані горизонтально у вигляді віджетів, їх можна вибрати, проводячи пальцем і торкаючись. У нижній частині OLED-дисплея можна в будь-який час безпосередньо вибрати пункти меню "Навігація", "Медіа", "Телефон" і "Клімат".

Діджитал-інновації для захопливого досвіду користувача.

У рамках додаткових режимів MINI Experience Modes два проектори видають різноманітну підсвічену графіку на панель приладів. Взаємодія візуального дизайну, зовнішнього освітлення та звукового дизайну змінює зовнішній вигляд салону та відкриває нові можливості для персоналізації MINI Cooper.

Кожен режим має власний динамічний фон і може бути обраний відповідно до особистих уподобань водія. У персональному режимі особисту фотографію можна встановити як фон дисплея за допомогою додатку MINI. Потім домінуючі кольори фотографії поширюються на текстильні поверхні панелі приладів і дверних панелей у вигляді освітленої графіки.

Керуйте безпечно, приїжджайте спокійно.

Новий MINI Cooper пропонує численні системи допомоги водієві для безпечного та комфортного керування автомобілем. У стандартній комплектації функція Safe Exit контролює територію навколо припаркованого автомобіля та попереджає учасників дорожнього руху, що наближаються, перш ніж двері відкриються. Функція не тільки затримує відмикання дверей, але й використовує світлові сигнали поза автомобілем, щоб попередити про можливе зіткнення.

У дорозі пакет MINI Navigation опціонально забезпечує підтримку 3D-візуалізації та розширеного перегляду, відображає поточну дорожню ситуацію, надає інформацію про варіанти паркування, включаючи варіанти онлайн-оплати, і багато іншого. Допоміжні функції на основі камери та радара підвищують безпеку, підтримуючи кермування та утримання смуги руху як частину комплексного пакету Driving Assistant Plus. Автоматичний контроль швидкості та відстані робить поїздку містом ще комфортнішою.

Просто скажіть "Hey MINI", щоб активувати інтелектуального персонального помічника MINI (IPA) на OLED-дисплеї. Після цього з’являється 3D-візуалізація у вигляді аватара "автомобіля" або діджитал-асистента MINI "Spike". Взаємодіючи з MINI IPA, водій може використовувати свій голос для керування широким спектром опцій, таких як навігація, телефонія, розваги та інші функції автомобіля.

Інноваційна функція MINI Digital Key перетворює смартфон на автомобільний ключ за допомогою додатку MINI. Вітальна анімація передніх і задніх ліхтарів починається, щойно водій знаходиться на відстані менше трьох метрів; двері відмикаються, коли водій знаходиться на відстані менше півтора метрів. Цей зручний досвід роботи з транспортним засобом можна передати онлайн різним користувачам, включаючи їхні особисті налаштування автомобіля.

Чотири пакети для індивідуального образу.

Нові варіанти пакетів Essential, Classic, Favoured і JCW пропонують широкий спектр можливостей персоналізації. Залежно від комплектації, нові MINI Cooper C і MINI Cooper S доступні з різним оздобленням кузова та інтер’єром.

Кольори можна поєднувати з одним із чотирьох кольорів даху та створювати різні контрасти. Ексклюзивною опцією в поєднанні з пакетом Favoured Trim є дизайн Spray-Tech характерного Multitone Roof, що має триколірний градієнт. Для алюмінієвих дисків розміром від 16 до 18 дюймів доступні нові, аеродинамічно оптимізовані конструкції.