Назад у майбутнє: класичний Mini став електричним.

Назад у майбутнє: класичний Mini став електричним.

MINI Electric буде представлений світу на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку 2018. Показ нового авто на цьому салоні - підтвердження прихильності бренду до ідеї створення екологічно чистого транспорту, а також початок нового життя легендарного бренду MINI.

Електрифікована версія класичної моделі MINI, об'єднала в собі не тільки впізнаваний зовнішній вигляд улюбленого в усьому світі компактного автомобіля, але і передові технології для мобільного переміщення по місту. Ця унікальна модель покликана не тільки зберегти яскравий характер, а й підтримувати інновації, метою яких є максимальна екологічність.

Класична модель, представлена в електрифікованому вигляді - це результат погляду в майбутнє фахівців компанії, які почали писати нову главу в історії бренду. Ставши одним з найбільш популярних авто в другій половині 20 століття, тепер буде ще й послом доброї волі, спрямованої на екологічну обізнаність і відповідальність переміщення по дорогах майбутнього.

MINI Electric в класичному виконанні стане не тільки єдиним у своєму роді, а й унікальним. За основу був узятий образ класичного Mini Cooper, але при цьому він був ретельно перероблений. Червоне оформлення кузова, що виглядає незвично, яскраво контрастує з дахом, що фарбує в білий колір і властивими класичній моделі смугами на капоті. Крім того, жовтий логотип, розташований на передній частині кузова і маточинах коліс, також додає контрасту. При цьому автомобіль в повній мірі відповідає давно заданій високій планці як в дизайні автомобіля, так і в технічній складовій.

Максимальне посилення картингових відчуттів в управлінні досягається завдяки наявності потужного електричного мотора. І саме ці відчуття подарували «маленькому британцеві» всесвітню популярність.

Середа міських електромобілів досить скоро розшириться завдяки абсолютно новій моделі бренду. Ця модель відрізняється неповторною харизмою, індивідуальністю і динамічним характером. Концепт даної моделі був представлений на автосалоні у Франкфурті в 2017 році. Він став першою ластівкою електрифікованих авто MINI. Серійна модель вийде з конвеєра лише в 2019 році, коли виповниться шістдесята річниця появи класичної моделі. Повністю електрифікована версія на даний момент знаходиться на стадії розробки. Першу модель буде виготовлено на заводі в Оксфорді, на базі MINI 3 двері.

MINI в черговий раз доводить те, що саме він є першопрохідцем в сфері відповідальності переміщення по дорогах. У 2008 році був представлений інноваційний MINI E, який був створений на базі MINI 3 двері попередньої версії. Понад 600 автомобілів виїхали на дороги по всьому світу. Саме завдяки цьому факту вдалося отримати інформацію про щоденне використання електромобілів. Дані досліджень дозволили розробити BMW i3 в 2013 році. Ця модель мала неймовірний успіх серед шанувальників (середня споживана потужність - 13,6 - 13,1 кВт / 100 км, середній рівень викиду СО2 - 0 гр / км).

При цьому концерн MINI зробив ще один крок в сторону електромобілів, випустивши першу гібридну модель з технологією plug-In - MINI Cooper SE Countryman ALL4 (середня витрата палива - 2,1 - 2,3 л / 100 км, середня споживана потужність - 13, 2 - 14 кВт / 100 км, середній рівень викидів CO2 - 49 - 52 г / км). Силова установка, до складу якої входить двигун внутрішнього згоряння і електромотор, спільно з інтелектуальною гібридною системою повного приводу, розвиває максимальну потужність в 224 к.с. Виконана в кузові універсал з п'ятьма дверима і належить до преміальних компактних автомобілів, гарантує насолоду від їзди в будь-яких дорожніх умовах. Швидке прискорення досягається за рахунок одночасної роботи двох двигунів. При їзді тільки на електротязі автомобіль здатний розвивати максимальну швидкість в 125 км / ч. Завдяки таким характеристикам MINI Cooper S E Countryman ALL4 вносить великий вклад в успішний розвиток BMW Group на ринку електромобілів.