MINI LIVING URBAN CABIN: НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ ПРЕДСТАВИЛИ В КРЕАТИВНОМУ ПРОСТОРІ A/D/O В БРУКЛІНІ.

MINI LIVING URBAN CABIN: НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ ПРЕДСТАВИЛИ В КРЕАТИВНОМУ ПРОСТОРІ A/D/O В БРУКЛІНІ.

6 жовтня в Нью-Йорку в бюро A / D / O відбулася презентація інсталяції MINI LIVING URBAN CABIN. Унікальний міський проект був розроблений дизайнерами MINI LIVING і в тісній співпраці з місцевим архітектурним бюро Bureau V. Основною ідеєю інсталяції є раціональне використання компактного житла і його спільне використання в умовах сучасного міста.

URBAN CABIN - це житловий простір загальним обсягом 14,5 квадратних метрів, в якому компактно зможуть розміститися дві людини. При цьому вся ідея полягає в тому, що житло буде приватним, захищеним, комфортним і не виключає можливості взаємодії із зовнішнім світом. Даний проект був запущений в Лондоні в 2017 році під час фестивалю дизайну, який там проводився. Проект являє собою концепт, який постійно розвивається і метою якого було дослідження майбутнього жителів міста, а також глибоке розуміння раціонального використання простору. В рамках проекту було створено житло, компактних розмірів, яке представляє собою мікро-будинок, за допомогою якого і будуть вивчатися запити і потреби сучасного міського жителя.

Якщо ви досить часто дозволяєте собі прогулюватися по місту, то зможете помітити, що це схоже з тим, як змінюються відтінки того чи іншого району в міру того, як ви прогулюється по ним. В цілому інтер'єр простору сприяє тому, щоб отримати максимум натхнення і можливостей для взаємодії. Такий інтер'єр дозволить нью-йоркським дизайнерам глибше зрозуміти, чого ж насправді хочуть сучасні жителі цього мегаполісу від житлового простору. «Таким чином ми хочемо зрозуміти, що робить життя в кожному окремому місті унікальною», - пояснює дизайнер MINI LIVING Корінна Наттер.

Розроблені дизайнерським бюро Bureau V такі житлові простори, як "Kitchen" і "Experience room" поєднують в собі жорсткі матеріали, експресивні кольори і плюшеві матеріали, «щоб додати трохи гумору в життя людей і пом'якшити стрес, отриманий при переїзді», - ділиться Стелла чи, глава Bureau V. «Крім того, що гумор покращує самопочуття людей і сприяє зниженню рівня стресу, він відіграє важливу роль і для сучасного медіа-простору, провокуючи культурну і політичну полеміку», - вважає Пітер Зуспан, який також очолює Bureau V.

«MINI LIVING вірить, що креативне використання простору - це ключ до пошуку нових можливостей для міст, які ми любимо», - стверджує креативний директор MINI LIVING Оке Хаузер. «В умовах швидкого поширення урбанізації в світі ми можемо використовувати дизайн для того, щоб перетворити простір в корисні і важливі місця для міста, місця з особливими, адаптованими під певне місто характеристиками і функціями, що наділяє цей простір місцевим колоритом».

Крім інсталяції URBAN CABIN креативний простір A / D / O буде проводити протягом жовтня різноманітні заходи та семінари, метою яких буде тема мінливого ​​середовища проживання в сучасному місті і подальшого розвитку концепту URBAN CABIN, як житлового простору 2018 року. Робоча програма всіх заходів завершиться семінаром, який буде організовано спільно з Нью-Йоркським комітетом AIANY's New Practices. Захід заплановано на 24 жовтня на 12 годину дня. Назва заходу: «Новий місцевий житель: Пошук місця в цьому невизначеному світі.» Додаткова інформація доступна на сайті a-d-o.com. «Наша мета в A / D / O - це привернути інтерес до теми глобальних змін, а також показати, яку роль відіграє дизайн на нашому шляху до прогресу», - вважає керуючий директор A / D / O Нейта Пінслі. «URBAN CABIN спонукає нас оскаржувати застаріле сприйняття житла і шукати нові рішення, які відповідають новому способу життя, культури і демографічної ситуації». Подивитися на унікальний проект можна в Нью-Йорку в просторі A / D / O (29 Norman Avenue, Greenpoint, Brooklyn) аж до 22 листопада 2017 року. Більше інформації доступно в соціальних мережах по хештегом: #MINILiving #UrbanCabin #BureauV #ADOnyc.

Про проект MINI LIVING

Дана програма була запущена в 2016 році в якості креативної платформи, метою якої був пошук рішень, які змогли б дозволити впровадити в життя сучасного міста ідеальні архітектурні форми. Основою філософії програми є переконання в тому, що насолода від використання власного житлового простору буде найбільш приємним в тісній співпраці з навколишньою спільнотою. Крім того, в філософію входить концепція творчого використання обмеженого простору, що, безумовно, знайде своє відображення в майбутньому міської політики. Програма MINI LIVING дозволить виявити нові концепції життя в умовах сучасного мегаполісу, а також ефективного обміну ресурсами. В рамках даної програми, фахівці, які її творять тісно співпрацюють іншими майданчиками та фахівцями, а також використовують найсучасніші інновації і технології, щоб виявити приховані можливості міста майбутнього і використовувати їх в подальшому для максимально раціональної організації житлового простору. Наочним прикладом, є такі проекти, як MINI LIVING - Do Disturb (на Salone del Mobile в Мілані), MINI LIVING - Forests (на Лондонському фестивалі дизайну в 2016 році) і MINI LIVING - Breathe (також на Міланському Salone del Mobile), які змогли візуально продемонструвати оригінальні концептуальні ідеї, завдяки яким кожна людина зможе жити, відпочивати, продуктивно працювати навіть в самих густо заселених мегаполісах сучасності.

Трохи про Bureau V

Дана компанія була організована в 2007 році. Управління здійснюється трьома партнерами: Стелою Лі, Лаурою Тревіно і Пітером Зуспаном. Роль архітектури, яку визначає для себе бюро, полягає в таких поняттях, як співпраця і багатопрофільність. Бюро створює не тільки комерційні проекти, а й соціальні та житлові будівлі та споруди. А також організовує різноманітні концерти та заходи. Клієнтами організації є Sawdust, fashion-лейбл «Slow and Steady Wins the Race», художника Тайлера Коберна і художнє співтовариство Assume Vivid Astro Focus.

A / D / O

Дана організація була заснована MINI, як один з дизайн-проектів компанії. Метою створення даного відділення була необхідність глибокого дослідження інновацій, які дозволили б удосконалити життя людей в сучасному місті, а також розширити межі дизайну в цілому. Компанія відкрита для всіх бажаючих і надає неймовірні умови і атмосферу для творчості. Так, наприклад, компанія використовує площу в 2135 квадратних метрів, розташованих в Брукліні. На цій площі відбувається глибоке вивчення дизайну за допомогою виготовлення концептуальних інсталяцій, виставок і т.д. Завдяки такому практичному підходу вже вдалося знайти безліч цікавих ідей. Основою цього креативного простору є залучення як досвідчених професійних дизайнерів, так і новаторів з різних верств суспільства, завдяки чому вдається активувати творчу діяльність і тих, і інших, а також надихнути на нові дизайнерські рішення і задумки.
Територія колишнього складу вмістила в себе робочий простір, в якому зібралися члени креативної спільноти. Тут же розміщений загальний гостинний куточок, дизайнерський магазин, а також ресторан одних з лідерів місцевого ресторанного бізнесу Фредріка Берселіуса і Клауса Майера. Крім цього, на цій же площі розмістиися бізнес інкубатор Urban-X, створений MINI спільно з Urban.us.