ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

КАБРІОЛЕТ MINI.

Сідаючи за кермо кабріолета MINI, буквально отримуєш енергетичний імпульс, набуваєш розкутості та відчуття повної свободи. Поїздка в сонячну погоду в автомобілі з опущеним верхом загострює чуттєве сприйняття. На відкритій дорозі приходить насолода, що дарується чистою радістю. Відчуваєш себе бадьорим та загострено сприймаєш навколишню атмосферу вишуканого комфорту, пронизану сонячним світлом. Відкрите небо над головою розширює до нескінченності простір, в якому отримуєш справжнє задоволення.

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

Весь світ навколо тебе без всяких обмежень. Новий MINI Кабріо. Відкритий для задоволень.

ВІДКРИТИЙ.

ВІДКРИТИЙ.

ОСОБЛИВОСТІ

НЕ ОБМЕЖУЄМО СВОБОДУ СТЕЛЕЮ.

Поїздки на кабріолеті MINI покликані принести чисте задоволення від сприйняття відкритого простору. Пристрій м’якого верху не має аналогів. Електричний привід дозволяє тихо складати конструкцію у вигляді букви Z в одному з трьох положень:

  • піднявши вгору;
  • опустивши нижче;
  • облаштувавши на даху люк, щоб відчувати подих свіжого вітерцю.

Для повного відкривання/закриття на швидкості до 30 км/год достатньо 18 секунд.
Доступна опція м’якого верху MINI Yours. Ви отримуєте унікальний дизайнерський візерунок «Юніон Джек».

 

КОРИСТУЄМОСЯ ОПТИМАЛЬНИМ ОСВІТЛЕННЯМ.

MINI оснащений інноваційними матричними світлодіодними фарами. Це дозволило досягти максимуму видимості та безпеки, використовуючи різні рівні освітлення. Воно ефективне при денному світлі. Системою передньої камери, інтегрованою в дзеркало заднього виду, розпізнаються машини, що рухаються назустріч. Після чого автоматично включаються/відключаються сегменти фари, один або декілька з чотирьох наявних. Завдяки цьому:

  • достатньо освітлюються потрібні ділянки дороги;
  • не створюються перешкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Модель, показана в відео – це MINI 3 двері.

ЗНАХОДИМО УНІКАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ЗНАЙОМИМОСЯ З ДИНАМІЧНИМИ
ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ТА ДИЗАЙНОМ.

ЗАВАНТАЖУЄМО БАГАЖНИК З ЛЕГКІСТЮ.

Внутрішній простір MINI організований таким чином, що дозволяє вмістити куди більше багажу, ніж можна було припустити. А в кабріолеті MINI використана функція полегшення завантаження Easy Load, що дозволяє більш ефективно організувати простір. При відкритому верху обсяг багажника дорівнює 160 літрам, при піднятому – збільшується до 215. Стандартна комплектація дозволяє складати заднє сидіння 50 на 50. Тому відкриваються можливості завантажити довгі предмети, на зразок дошки для серфінгу.

ПОВАЖАЄМО ТРАДИЦІЇ.

MINI пройшов довгий шлях, ставши одним із символів Британії. Тому не дивно, що вражаючими задніми фарами формується пара світлодіодних прапорів «Юніон Джека» – державних прапорів країни. Вони розміщені всередині хромованого обрамлення у вигляді літери «С».

ВИКОРИСТОВУЄМО ЕМБЛЕМУ З ІННОВАЦІЯМИ.

За крилатою емблемою MINI криється довгий та славний шлях. Вона зазнала змін відповідно до сучасних естетичних смаків. Не просто стала трохи менше, але дозволяє просвічуватися крізь крила зовнішньому оздобленню MINI, створюючи враження приємного контрасту. Проекція емблеми, що налаштовується, дозволяє надати банальному входу в автомобіль елемент пригоди. Водія привітно зустрічає світловий промінь, що виходить з внутрішньої сторони дверей до підлоги.

ЗБЕРІГАЄМО ТРАДИЦІЇ СТИЛЮ.

З MINI ви починаєте отримувати задоволення ще до того, як опинитеся за кермом власної машини. Проектуючи дизайн салону, вибір можна зупинити на стандартному вугільно-чорному кольорі Carbon Black. Забарвлення передніх накладок та підлокітників представлене трьома варіантами: Malt Brown; Glowing Red; Satellite Grey. Панель пасажирської сторони можна зробити оригінальнішою, надаючи інтер’єру в цілому велику привабливість. Передню панель кольору Piano Black забезпечили підсвічуванням та стилізованим дизайном, що асоціюється з «Юніон Джек», британським державним прапором.

ДОСЯГАЄМО ОПТИМАЛЬНОГО ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Дизайн фар чудовий та досконалий за рахунок технології матричного освітлення. Вони неймовірно функціональні. Світлодіодними фарами за рахунок адаптивного розподілу світла забезпечується бічне освітлення. Воно виявляється дуже доречним, коли доводиться повертати на погано освітлених перехрестях. Адже відкривається достатній огляд, що дозволяє відчувати себе в більшій безпеці. Унікальність зовнішнього вигляду посилена за рахунок використання стильних білих індикаторів напрямку.

РОБИМО ДЕНЬ СВІТЛІШЕ.

Передні світлодіодні фари стали більш сучасними, їх дизайн змінився. Світлодіодні індикатори денних ходових вогнів миготять з симпатичного кола, утвореного завдяки застосуванню особливого дизайну фари. Її чорний внутрішній корпус відтіняє звичний вигляд MINI. Для забезпечення кращої видимості, що підвищує безпеку руху, світлодіодні фари доповнили потужними налаштуваннями ближнього та дальнього світла. Вмикайте світло та вирушайте в дорогу підготовленим.

ПІДВИЩУЄМО ДИНАМІЧНІСТЬ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.

Перемикання між передачами відбувається динамічно та плавно. Цього вдалося домогтися за рахунок точного налаштування електронної системи в семиступінчастій автоматичній коробці передач Steptronic. У водія є вибір у використанні автоматичного або ручного режиму за допомогою важеля селектора.
Економічність та екологічність підвищуються за рахунок функції запуску та зупинки двигуна. Зменшується споживання палива, скорочуються викиди. Модель MINI Cooper S оснащена семиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic, складеною двома механічними вузлами. За рахунок того, що вони перекриваються, під час включення нової передачі зберігається активність тієї, що використовувалася раніше, дозволяючи домогтися прискорення.

ВСТАНОВЛЮЄМО НОВІ СТАНДАРТИ З ВОСЬМИСТУПІНЧАСТОЮ КОРОБКОЮ ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Моделі MINI Cooper SD та John Cooper Works можуть отримати восьмиступінчасту автоматичну коробку передач Steptronic. Це дозволить зробити їх більш плавними та спортивними, та перейти до найвищих стандартів динаміки та економічності. Підвищена кількість передач оптимізує використання потужності, дозволяючи досягати високих швидкостей при меншій кількості оборотів двигуна. Можна використовувати автоматичний та ручний режими перемикання передач.
Обираючи для моделей John Cooper Works та MINI Cooper SD восьмиступінчасту автоматичну коробку передач Steptronic, домагаємося більшої плавності та спортивності приводу. За рахунок зростаючої плавності перемикання між вісьмома передачами зменшується різниця інтервалів оборотів двигуна між ними. Зростає задоволення, яке приносить потужне прискорення.

ПРОЯВЛЯЄМО ПОЧУТТЯ СТИЛЮ, ОБИРАЮЧИ КОЛІСНІ ДИСКИ.

Зупинивши свій вибір на одній з моделей MINI, використовуйте наявні можливості, щоб надати їй індивідуальний стиль. Це можна зробити за допомогою: віддавши перевагу легкосплавним дискам Roulette або Propeller Spoke; обравши дизайнерську новинку Rail Spoke вишуканого чорного кольору Jet Black; знайшовши ободи та стиль спиць, що відповідають власному смаку.

ЗМІНЮЄМО РЕЖИМ РУХУ.

Перебуваючи за кермом MINI, можна обирати режим руху, що відповідає дорожній обстановці та власному стану, екологічному або спортивному, або якомусь проміжному між ними: дозволяє розслабитися за кермом та заощадити паливо економічний режим GREEN. Подача палива оптимізується, а під час зняття з педалі акселератора ноги двигун відключається; забезпечує більшу чутливість управління та режим прискорення SPORT. Перехід відразу позначиться на гучності вихлопу, що підвищилася на кілька тонів; дозволяє відчувати себе комфортно режим MID, що увібрав в себе найкраще від GREEN та SPORT.

НАЛАШТОВУЄМО ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Стандартна комплектація кабріолета MINI оснащена пакетом фонового освітлення MINI Excitement Pack. Освітлення в салоні підлаштовується залежно від власного настрою та рівня освітленості навколо. Не дивлячись на те, що місто залите яскравими вогнями реклами, всередині автомобіля створюється власна атмосфера.

КОРИСТУЄМОСЯ ЧУЙНІСТЮ СВІТЛОДІОДНОГО КІЛЬЦЯ НАВКОЛО ДИСПЛЕЯ.

Іноді не завадить в поїздці присутність мовчазного чуйного компаньйона. Ним стане світлодіодне кільце навколо центрального дисплея MINI. Його можна встановити в постійному кольорі. Або дозволити змінювати забарвлення, інтенсивно реагуючи на зміни, що відбуваються: зміну режиму руху; прискорення; вхідний дзвінок; гучність музичного супроводу, що збільшилася.

ДОДАЄМО КОЛЬОРУ.

Палітра кольорів кузова MINI поповнилася новими зразками: Solaris Orange; Starlight Blue; Emerald Grey. Розширилися можливості надати своєму авто яскравість, виразність та ексклюзивність. Він стане більш індивідуальним, стильним та харизматичним.

ОБИРАЄМО КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Захопившись дизайном салону, можна зупинитися на стандартному стильному вугільно-чорному кольорі Carbon Black. Привабливість підвищується за рахунок використання варіантів кольорових ліній в передніх накладках та підлокітниках: Malt Brown; Glowing Red; Satellite Grey.

ОБИРАЄМО ОБРОБКИ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Декоративні планки та дверні еліпси можна декорувати, здійснивши вибір одного з шести колірних варіантів колекції MINI Yours Interior Style. Ви можете віддати перевагу: Piano Black або Piano Black Illuminated; Dark Silver або Black Chequered; Hazy Grey або Fibre Alloy. Вибір нелегкий, адже все виглядає фантастично.

ВИКОРИСТОВУЄМО СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ПРИКРАСИ САЛОНУ.

У якості опції, що роблять інтер’єр салону індивідуальним та надають йому вишуканість, пропонуються декоративні планки. Вони встановлюються на центральних стійках та дверних ручках. Дизайн структурних елементів Piano Black, витончений та блискучий, використаний в опціонних поверхнях салону. Він є стандартним для моделей Cooper S та JCW. У моделях MINI One та Cooper доступний вибір дизайну структурних елементів Hazy Gray.

ОБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДЕКОРАТИВНИХ КІЛЕЦЬ.

Стандартною комплектацією всіх моделей передбачаються кільця кольору Piano Black. Ними завершуються повітряні канали, динаміки та важелі перемикача передач. Можна обрати інший колірний варіант покриття декоративних кілець – Chrome.

ЗАВАНТАЖУЄМО БАГАЖНИК З ЛЕГКІСТЮ.

Внутрішній простір MINI організований таким чином, що дозволяє вмістити куди більше багажу, ніж можна було припустити. А в кабріолеті MINI використана функція полегшення завантаження Easy Load, що дозволяє більш ефективно організувати простір. При відкритому верху обсяг багажника дорівнює 160 літрам, при піднятому – збільшується до 215. Стандартна комплектація дозволяє складати заднє сидіння 50 на 50. Тому відкриваються можливості завантажити довгі предмети, на зразок дошки для серфінгу.

ПОВАЖАЄМО ТРАДИЦІЇ.

MINI пройшов довгий шлях, ставши одним із символів Британії. Тому не дивно, що вражаючими задніми фарами формується пара світлодіодних прапорів «Юніон Джека» – державних прапорів країни. Вони розміщені всередині хромованого обрамлення у вигляді літери «С».

ВИКОРИСТОВУЄМО ЕМБЛЕМУ З ІННОВАЦІЯМИ.

За крилатою емблемою MINI криється довгий та славний шлях. Вона зазнала змін відповідно до сучасних естетичних смаків. Не просто стала трохи менше, але дозволяє просвічуватися крізь крила зовнішньому оздобленню MINI, створюючи враження приємного контрасту. Проекція емблеми, що налаштовується, дозволяє надати банальному входу в автомобіль елемент пригоди. Водія привітно зустрічає світловий промінь, що виходить з внутрішньої сторони дверей до підлоги.

ЗБЕРІГАЄМО ТРАДИЦІЇ СТИЛЮ.

З MINI ви починаєте отримувати задоволення ще до того, як опинитеся за кермом власної машини. Проектуючи дизайн салону, вибір можна зупинити на стандартному вугільно-чорному кольорі Carbon Black. Забарвлення передніх накладок та підлокітників представлене трьома варіантами: Malt Brown; Glowing Red; Satellite Grey. Панель пасажирської сторони можна зробити оригінальнішою, надаючи інтер’єру в цілому велику привабливість. Передню панель кольору Piano Black забезпечили підсвічуванням та стилізованим дизайном, що асоціюється з «Юніон Джек», британським державним прапором.

ДОСЯГАЄМО ОПТИМАЛЬНОГО ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Дизайн фар чудовий та досконалий за рахунок технології матричного освітлення. Вони неймовірно функціональні. Світлодіодними фарами за рахунок адаптивного розподілу світла забезпечується бічне освітлення. Воно виявляється дуже доречним, коли доводиться повертати на погано освітлених перехрестях. Адже відкривається достатній огляд, що дозволяє відчувати себе в більшій безпеці. Унікальність зовнішнього вигляду посилена за рахунок використання стильних білих індикаторів напрямку.

РОБИМО ДЕНЬ СВІТЛІШЕ.

Передні світлодіодні фари стали більш сучасними, їх дизайн змінився. Світлодіодні індикатори денних ходових вогнів миготять з симпатичного кола, утвореного завдяки застосуванню особливого дизайну фари. Її чорний внутрішній корпус відтіняє звичний вигляд MINI. Для забезпечення кращої видимості, що підвищує безпеку руху, світлодіодні фари доповнили потужними налаштуваннями ближнього та дальнього світла. Вмикайте світло та вирушайте в дорогу підготовленим.

ПІДВИЩУЄМО ДИНАМІЧНІСТЬ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.

Перемикання між передачами відбувається динамічно та плавно. Цього вдалося домогтися за рахунок точного налаштування електронної системи в семиступінчастій автоматичній коробці передач Steptronic. У водія є вибір у використанні автоматичного або ручного режиму за допомогою важеля селектора.
Економічність та екологічність підвищуються за рахунок функції запуску та зупинки двигуна. Зменшується споживання палива, скорочуються викиди. Модель MINI Cooper S оснащена семиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic, складеною двома механічними вузлами. За рахунок того, що вони перекриваються, під час включення нової передачі зберігається активність тієї, що використовувалася раніше, дозволяючи домогтися прискорення.

ВСТАНОВЛЮЄМО НОВІ СТАНДАРТИ З ВОСЬМИСТУПІНЧАСТОЮ КОРОБКОЮ ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Моделі MINI Cooper SD та John Cooper Works можуть отримати восьмиступінчасту автоматичну коробку передач Steptronic. Це дозволить зробити їх більш плавними та спортивними, та перейти до найвищих стандартів динаміки та економічності. Підвищена кількість передач оптимізує використання потужності, дозволяючи досягати високих швидкостей при меншій кількості оборотів двигуна. Можна використовувати автоматичний та ручний режими перемикання передач.
Обираючи для моделей John Cooper Works та MINI Cooper SD восьмиступінчасту автоматичну коробку передач Steptronic, домагаємося більшої плавності та спортивності приводу. За рахунок зростаючої плавності перемикання між вісьмома передачами зменшується різниця інтервалів оборотів двигуна між ними. Зростає задоволення, яке приносить потужне прискорення.

ПРОЯВЛЯЄМО ПОЧУТТЯ СТИЛЮ, ОБИРАЮЧИ КОЛІСНІ ДИСКИ.

Зупинивши свій вибір на одній з моделей MINI, використовуйте наявні можливості, щоб надати їй індивідуальний стиль. Це можна зробити за допомогою: віддавши перевагу легкосплавним дискам Roulette або Propeller Spoke; обравши дизайнерську новинку Rail Spoke вишуканого чорного кольору Jet Black; знайшовши ободи та стиль спиць, що відповідають власному смаку.

ЗМІНЮЄМО РЕЖИМ РУХУ.

Перебуваючи за кермом MINI, можна обирати режим руху, що відповідає дорожній обстановці та власному стану, екологічному або спортивному, або якомусь проміжному між ними: дозволяє розслабитися за кермом та заощадити паливо економічний режим GREEN. Подача палива оптимізується, а під час зняття з педалі акселератора ноги двигун відключається; забезпечує більшу чутливість управління та режим прискорення SPORT. Перехід відразу позначиться на гучності вихлопу, що підвищилася на кілька тонів; дозволяє відчувати себе комфортно режим MID, що увібрав в себе найкраще від GREEN та SPORT.

НАЛАШТОВУЄМО ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Стандартна комплектація кабріолета MINI оснащена пакетом фонового освітлення MINI Excitement Pack. Освітлення в салоні підлаштовується залежно від власного настрою та рівня освітленості навколо. Не дивлячись на те, що місто залите яскравими вогнями реклами, всередині автомобіля створюється власна атмосфера.

КОРИСТУЄМОСЯ ЧУЙНІСТЮ СВІТЛОДІОДНОГО КІЛЬЦЯ НАВКОЛО ДИСПЛЕЯ.

Іноді не завадить в поїздці присутність мовчазного чуйного компаньйона. Ним стане світлодіодне кільце навколо центрального дисплея MINI. Його можна встановити в постійному кольорі. Або дозволити змінювати забарвлення, інтенсивно реагуючи на зміни, що відбуваються: зміну режиму руху; прискорення; вхідний дзвінок; гучність музичного супроводу, що збільшилася.

ДОДАЄМО КОЛЬОРУ.

Палітра кольорів кузова MINI поповнилася новими зразками: Solaris Orange; Starlight Blue; Emerald Grey. Розширилися можливості надати своєму авто яскравість, виразність та ексклюзивність. Він стане більш індивідуальним, стильним та харизматичним.

ОБИРАЄМО КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Захопившись дизайном салону, можна зупинитися на стандартному стильному вугільно-чорному кольорі Carbon Black. Привабливість підвищується за рахунок використання варіантів кольорових ліній в передніх накладках та підлокітниках: Malt Brown; Glowing Red; Satellite Grey.

ОБИРАЄМО ОБРОБКИ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Декоративні планки та дверні еліпси можна декорувати, здійснивши вибір одного з шести колірних варіантів колекції MINI Yours Interior Style. Ви можете віддати перевагу: Piano Black або Piano Black Illuminated; Dark Silver або Black Chequered; Hazy Grey або Fibre Alloy. Вибір нелегкий, адже все виглядає фантастично.

ВИКОРИСТОВУЄМО СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ПРИКРАСИ САЛОНУ.

У якості опції, що роблять інтер’єр салону індивідуальним та надають йому вишуканість, пропонуються декоративні планки. Вони встановлюються на центральних стійках та дверних ручках. Дизайн структурних елементів Piano Black, витончений та блискучий, використаний в опціонних поверхнях салону. Він є стандартним для моделей Cooper S та JCW. У моделях MINI One та Cooper доступний вибір дизайну структурних елементів Hazy Gray.

ОБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДЕКОРАТИВНИХ КІЛЕЦЬ.

Стандартною комплектацією всіх моделей передбачаються кільця кольору Piano Black. Ними завершуються повітряні канали, динаміки та важелі перемикача передач. Можна обрати інший колірний варіант покриття декоративних кілець – Chrome.

ДОПОМАГАЄМО ВОДІЄВІ.

НІЩО НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ.

Безпека поїздок та зручність управління підвищуються завдяки проекційному дисплею MINI. Прозорий екран встановили на приладовій панелі в полі зору водія, що дозволяє йому не відволікатися під час руху та тримати голову прямо. У ваше розпорядження надходять необхідні відомості, не відволікаючи від спостереження за дорогою. Можна: уточнити швидкість руху або інші дані; отримати інструкції навігатора; з’ясувати, які розваги доступні та т.п.

ПАРКУЄМОСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ АСИСТЕНТА.

Коли потрібно залишити MINI на парковці, варто довіритися асистентові. Він забезпечить ідеальність заїзду в найбільш обмежених умовах. Наявність опціонної камери заднього виду MINI дозволить чітко оглядати простір позаду автомобіля. Таким чином не доведеться крутити головою, коли потрібно виїжджати або здавати назад. Розширення поля зору робить рух безпечнішим та надає водієві впевненості.

НЕ ПРИБИРАЄМО РУКИ З РУЛЬОВОГО КОЛЕСА, КОРИСТУЮЧИСЬ ТЕЛЕФОНОМ.

MINI дозволяє під’єднання різних пристроїв через Bluetooth. Дзвінок безпечно приймається, завдяки багатофункціональному керму, сенсорному контролеру MINI або системі голосового управління. Стають доступними для прослуховування музичні плей-листи, не викликає ускладнень виконання офісних завдань, зберігається доступ до функціональних можливостей телефону.

КОРИСТУЄМОСЯ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИМ КЕРМОМ.

Прекрасно виконуючи основні функції, кермо MINI посилює враження від спортивного вигляду автомобіля. Застосування опцій дозволяє управляти телефоном та аудіосистемою, відповідати на вхідні повідомлення та користуватися круїз-контролем, подавати голосові команди. При цьому руки залишаються на кермі, не знижується безпека руху.

НІЩО НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ.

Безпека поїздок та зручність управління підвищуються завдяки проекційному дисплею MINI. Прозорий екран встановили на приладовій панелі в полі зору водія, що дозволяє йому не відволікатися під час руху та тримати голову прямо. У ваше розпорядження надходять необхідні відомості, не відволікаючи від спостереження за дорогою. Можна: уточнити швидкість руху або інші дані; отримати інструкції навігатора; з’ясувати, які розваги доступні та т.п.

ПАРКУЄМОСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ АСИСТЕНТА.

Коли потрібно залишити MINI на парковці, варто довіритися асистентові. Він забезпечить ідеальність заїзду в найбільш обмежених умовах. Наявність опціонної камери заднього виду MINI дозволить чітко оглядати простір позаду автомобіля. Таким чином не доведеться крутити головою, коли потрібно виїжджати або здавати назад. Розширення поля зору робить рух безпечнішим та надає водієві впевненості.

НЕ ПРИБИРАЄМО РУКИ З РУЛЬОВОГО КОЛЕСА, КОРИСТУЮЧИСЬ ТЕЛЕФОНОМ.

MINI дозволяє під’єднання різних пристроїв через Bluetooth. Дзвінок безпечно приймається, завдяки багатофункціональному керму, сенсорному контролеру MINI або системі голосового управління. Стають доступними для прослуховування музичні плей-листи, не викликає ускладнень виконання офісних завдань, зберігається доступ до функціональних можливостей телефону.

КОРИСТУЄМОСЯ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИМ КЕРМОМ.

Прекрасно виконуючи основні функції, кермо MINI посилює враження від спортивного вигляду автомобіля. Застосування опцій дозволяє управляти телефоном та аудіосистемою, відповідати на вхідні повідомлення та користуватися круїз-контролем, подавати голосові команди. При цьому руки залишаються на кермі, не знижується безпека руху.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ ТА РОЗВАГ.

НА РІВНІ СТАНДАРТУ.

У стандартній комплектації MINI радіо має дисплей в 6,5 дюймів (16,2 см), систему Bluetooth hands-free, інтерфейс USB audio.

ЗА ДОПОМОГОЮ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ СИСТЕМИ RADIO MINI VISUAL BOOST.

Вона оснащена сенсорним дисплеєм в 6,5 дюймів на передній панелі. Управління здійснюється на інтуїтивно зрозумілому рівні, дозволяючи забезпечити доступ до звичних розваг за межами салону автомобіля. Керувати нею можна і по-іншому, використовуючи контролер MINI на центральній консолі.
Система дбає про безпеку водія та дорожнього руху в цілому: здатна відстежувати стан водія та попереджати його про втому, що настає; може проаналізувати особливості рульового управління; виводить на центральному дисплеї оповіщення, пропонуючи перервати рух та відпочити.

РОЗПОРЯДЖАЄМОСЯ НАВІГАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ З ЕКРАНОМ В 6,5 ДЮЙМІВ.

У стандартній комплектації користуємося MINI Visual Boost. Опція Радіо MINI Visual Boost розширить можливості високоякісної навігації.
До системи включили: путівник з голосовим оповіщенням; стрілочний покажчик напрямку; карти, відображення яких з високою роздільною здатністю є доступними за допомогою центрального монітора.
Управляти навігаційною системою дозволяють: контролер; тач-скрін дисплея.
Доповнити навігаційну систему MINI можливо за допомогою опції Apple CarPlay®. Тоді стане доступним відображення інтерфейсу iPhone під час навігації, а також під час прослуховування музичних композицій, прийому дзвінків, відправлення повідомлень.

РОЗШИРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ НАВІГАЦІЇ.

Застосування дисплея в 8,8 дюймів дозволяє: розділяти екран на дві частини; користуватися всіма функціональними можливостями системи MINI Visual Boost; управляти процесами з сенсорного контролера MINI на центральній консолі; застосовувати голосовий контроль над навігацією та телефонним функціоналом; отримувати переваги з наявності 3D-зображення на супутниковій карті. Управляється навігаційна система за допомогою контролера або тач-скрін дисплея. Додатково замовивши опцію Apple CarPlay®, отримуємо можливість відображення інтерфейсу iPhone під час здійснення навігації, прослуховування музики, прийому дзвінків та відправлення повідомлень.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8" можливо тільки у поєднанні з пакетом «Wired».

НА РІВНІ СТАНДАРТУ.

У стандартній комплектації MINI радіо має дисплей в 6,5 дюймів (16,2 см), систему Bluetooth hands-free, інтерфейс USB audio.

ЗА ДОПОМОГОЮ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ СИСТЕМИ RADIO MINI VISUAL BOOST.

Вона оснащена сенсорним дисплеєм в 6,5 дюймів на передній панелі. Управління здійснюється на інтуїтивно зрозумілому рівні, дозволяючи забезпечити доступ до звичних розваг за межами салону автомобіля. Керувати нею можна і по-іншому, використовуючи контролер MINI на центральній консолі.
Система дбає про безпеку водія та дорожнього руху в цілому: здатна відстежувати стан водія та попереджати його про втому, що настає; може проаналізувати особливості рульового управління; виводить на центральному дисплеї оповіщення, пропонуючи перервати рух та відпочити.

РОЗПОРЯДЖАЄМОСЯ НАВІГАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ З ЕКРАНОМ В 6,5 ДЮЙМІВ.

У стандартній комплектації користуємося MINI Visual Boost. Опція Радіо MINI Visual Boost розширить можливості високоякісної навігації.
До системи включили: путівник з голосовим оповіщенням; стрілочний покажчик напрямку; карти, відображення яких з високою роздільною здатністю є доступними за допомогою центрального монітора.
Управляти навігаційною системою дозволяють: контролер; тач-скрін дисплея.
Доповнити навігаційну систему MINI можливо за допомогою опції Apple CarPlay®. Тоді стане доступним відображення інтерфейсу iPhone під час навігації, а також під час прослуховування музичних композицій, прийому дзвінків, відправлення повідомлень.

РОЗШИРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ НАВІГАЦІЇ.

Застосування дисплея в 8,8 дюймів дозволяє: розділяти екран на дві частини; користуватися всіма функціональними можливостями системи MINI Visual Boost; управляти процесами з сенсорного контролера MINI на центральній консолі; застосовувати голосовий контроль над навігацією та телефонним функціоналом; отримувати переваги з наявності 3D-зображення на супутниковій карті. Управляється навігаційна система за допомогою контролера або тач-скрін дисплея. Додатково замовивши опцію Apple CarPlay®, отримуємо можливість відображення інтерфейсу iPhone під час здійснення навігації, прослуховування музики, прийому дзвінків та відправлення повідомлень.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8" можливо тільки у поєднанні з пакетом «Wired».

ДОТРИМУЄМОСЯ БЕЗПЕЧНОСТІ.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ПОВОРОТІВ.

На будь-якій дорозі, слизькій від дощу або піщаному ґрунті, забезпечується кращий привід завдяки динамічному контролю тяги (DTC). Рухливість та моторність MINI зростають за допомогою DSC. Відхилення від курсу відображається інтелектуальними датчиками. Ретельне калібрування системи гальмування дозволяє застосовувати додаткову силу до окремого колеса, якщо з’явиться така необхідність. Тому MINI динамічно проходить повороти та з витонченістю проходить криволінійні ділянки.

ПРЕВЕНТИВНО ЗАХИЩАЄМОСЯ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Безпека – невід’ємна складова комфортної їзди. Кожному Кабріолету MINI надали приховану захисну штангу. Якщо трапилась аварія, що загрожує перекиданням автомобіля, вона миттєво підніметься, захищаючи голови водія та пасажирів. Змонтували пристосування активного захисту за сидіннями, приховавши за допомогою елегантних накладок кольору Matt Black. Під час перекидання автомобіля жорстка конструкція кузова, міцні рами та захисна штанга захистять людей, що знаходяться в ньому, в безпечному відсіку.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ПОВОРОТІВ.

На будь-якій дорозі, слизькій від дощу або піщаному ґрунті, забезпечується кращий привід завдяки динамічному контролю тяги (DTC). Рухливість та моторність MINI зростають за допомогою DSC. Відхилення від курсу відображається інтелектуальними датчиками. Ретельне калібрування системи гальмування дозволяє застосовувати додаткову силу до окремого колеса, якщо з’явиться така необхідність. Тому MINI динамічно проходить повороти та з витонченістю проходить криволінійні ділянки.

ПРЕВЕНТИВНО ЗАХИЩАЄМОСЯ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Безпека – невід’ємна складова комфортної їзди. Кожному Кабріолету MINI надали приховану захисну штангу. Якщо трапилась аварія, що загрожує перекиданням автомобіля, вона миттєво підніметься, захищаючи голови водія та пасажирів. Змонтували пристосування активного захисту за сидіннями, приховавши за допомогою елегантних накладок кольору Matt Black. Під час перекидання автомобіля жорстка конструкція кузова, міцні рами та захисна штанга захистять людей, що знаходяться в ньому, в безпечному відсіку.

ЗАЛУЧАЄМО АСИСТЕНТА ДО КЕРУВАННЯ.

Роль додаткової пари пильних очей, що невтомно стежать за дорогою, виконує MINI Driving Assistant. Камера систем попередження:

  • попереджає про пішоходів, що з’явилися раптово;
  • запобігає зіткненню;
  • активує гальмування під час виявлення явної небезпеки.

Наявність системи розпізнавання дорожніх знаків дозволяє своєчасно:

  • обмежувати швидкість;
  • виявляти входження в зону, де обгін заборонений.

Модель, показана в відео – це MINI 3 двері.

ОБИРАЄМО РІВЕНЬ ДИЗАЙНУ.

SALT.

Для перетворення хетчбека в такий, що виділяється індивідуально, використовується Salt з: велюровими підлоговими килимками з упакуванням для зберігання; бортовим комп’ютером; приємним набором опцій внутрішнього освітлення, на зразок привітального світла, лампи для читання та прекрасно освітлених дзеркал.
Приправте дизайн MINI пучкою солі та отримаєте щось особливе.

PEPPER.

Рівень Pepper доповнюється рядом аксесуарів, які роблять MINI привабливіше, зручніше та безпечніше за рахунок: спортивного шкіряного керма; датчика дощу, здатного автоматично налаштувати склоочисники; передніх фар.

CHILI.

Зовнішність MINI виявиться більш відповідною його спортивному характеру, нагадає про славне минуле на гоночних треках з доповненнями Chili. Гострота сприйняття руху посилиться завдяки: спортивному шкіряному керму; спортивним сидінням в передній частині; новим сплавам, що вирізняються особливою естетичною привабливістю; поліпшеній оббивці; світлодіодним переднім фарам.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Цей рівень дизайну дозволяє довести до досконалості обраний спортивний стиль. Зручність та престижність досягаються застосуванням: заднього спойлера John Cooper Works; спортивного керма; аеродинамічного комплекту для кузова; 18-дюймових двоколірних колісних дисків; повного пакету MINI Excitement Pack; спортивних приладів та засобів аналізу, що дозволяють поліпшити водійські навички та точність рухів.
Де б ви не з’явилися, увагу буде забезпечено.

SALT.

Для перетворення хетчбека в такий, що виділяється індивідуально, використовується Salt з: велюровими підлоговими килимками з упакуванням для зберігання; бортовим комп’ютером; приємним набором опцій внутрішнього освітлення, на зразок привітального світла, лампи для читання та прекрасно освітлених дзеркал.
Приправте дизайн MINI пучкою солі та отримаєте щось особливе.

PEPPER.

Рівень Pepper доповнюється рядом аксесуарів, які роблять MINI привабливіше, зручніше та безпечніше за рахунок: спортивного шкіряного керма; датчика дощу, здатного автоматично налаштувати склоочисники; передніх фар.

CHILI.

Зовнішність MINI виявиться більш відповідною його спортивному характеру, нагадає про славне минуле на гоночних треках з доповненнями Chili. Гострота сприйняття руху посилиться завдяки: спортивному шкіряному керму; спортивним сидінням в передній частині; новим сплавам, що вирізняються особливою естетичною привабливістю; поліпшеній оббивці; світлодіодним переднім фарам.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Цей рівень дизайну дозволяє довести до досконалості обраний спортивний стиль. Зручність та престижність досягаються застосуванням: заднього спойлера John Cooper Works; спортивного керма; аеродинамічного комплекту для кузова; 18-дюймових двоколірних колісних дисків; повного пакету MINI Excitement Pack; спортивних приладів та засобів аналізу, що дозволяють поліпшити водійські навички та точність рухів.
Де б ви не з’явилися, увагу буде забезпечено.

MINI YOURS.

КАСТОМІЗУЄМО АВТОМОБІЛЬ.

Використовуючи програму MINI Yours, можна отримати найширші можливості для того, щоб автомобіль повністю відповідав уявленням власника про рівень якості та стильності дизайну. Для втілення в дійсність доступна маса варіантів, що дозволяють надати власному MINI виразну індивідуальність. Користуючись: зовнішнім лакофарбовим покриттям; легкосплавними колісними дисками; кольорами салону; вишуканими оббивками. Уяві є де розгулятися.

ЗАМОВЛЯЄМО ОСОБЛИВІ МАТЕРІАЛИ, ДОМАГАЮЧИСЬ ЕЛЕГАНТНОСТІ ТА ВИШУКАНОСТІ.

Від правильного вибору матеріалів залежить багато чого. Тому MINI забезпечує вибір, що дозволяє індивідуально вибудовувати автомобіль за рахунок уваги до кожної деталі. Особливо варто звернути увагу на пропоновану оббивку сидінь, що надає салону вигляд виконаного на замовлення. Для оббивки відібрана чудова шкіра. Її поверхня відшліфована та чудово поєднується з елегантною розкішшю вміло виготовленої тканинної або плетеної обшивки. Це справжній класичний стиль.

КОРИСТУЄМОСЯ СПОРТИВНИМ КЕРМОМ.

Використання в програмі MINI Yours матеріалів виключно високої якості, дизайнерського стилю та точної майстерності відбилися і на спортивному кермі: для нього особливо ретельно підбирали шкіру; майстерно виконали роботу; підкреслили майстерність виконання за рахунок виразних деталей, вручну виконавши прошивку. Стіжки в контрастному алюмінієвому кольорі виглядають виразно.

ОБЛАДНУЄМО САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Запропонований вибір з трьох нових видів поверхонь на передню панель та дверні: достатньо сучасно виглядає класична Dark Cottonwood; оригінальна Fiber Alloy з алюмінієвим покриттям під британський твід. Його прикрашає витончений візерунок – стилізація під деревину черешні; елегантна Off White, схожа з неперевершеним вествудським фарфором.

КАСТОМІЗУЄМО АВТОМОБІЛЬ.

Використовуючи програму MINI Yours, можна отримати найширші можливості для того, щоб автомобіль повністю відповідав уявленням власника про рівень якості та стильності дизайну. Для втілення в дійсність доступна маса варіантів, що дозволяють надати власному MINI виразну індивідуальність. Користуючись: зовнішнім лакофарбовим покриттям; легкосплавними колісними дисками; кольорами салону; вишуканими оббивками. Уяві є де розгулятися.

ЗАМОВЛЯЄМО ОСОБЛИВІ МАТЕРІАЛИ, ДОМАГАЮЧИСЬ ЕЛЕГАНТНОСТІ ТА ВИШУКАНОСТІ.

Від правильного вибору матеріалів залежить багато чого. Тому MINI забезпечує вибір, що дозволяє індивідуально вибудовувати автомобіль за рахунок уваги до кожної деталі. Особливо варто звернути увагу на пропоновану оббивку сидінь, що надає салону вигляд виконаного на замовлення. Для оббивки відібрана чудова шкіра. Її поверхня відшліфована та чудово поєднується з елегантною розкішшю вміло виготовленої тканинної або плетеної обшивки. Це справжній класичний стиль.

КОРИСТУЄМОСЯ СПОРТИВНИМ КЕРМОМ.

Використання в програмі MINI Yours матеріалів виключно високої якості, дизайнерського стилю та точної майстерності відбилися і на спортивному кермі: для нього особливо ретельно підбирали шкіру; майстерно виконали роботу; підкреслили майстерність виконання за рахунок виразних деталей, вручну виконавши прошивку. Стіжки в контрастному алюмінієвому кольорі виглядають виразно.

ОБЛАДНУЄМО САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Запропонований вибір з трьох нових видів поверхонь на передню панель та дверні: достатньо сучасно виглядає класична Dark Cottonwood; оригінальна Fiber Alloy з алюмінієвим покриттям під британський твід. Його прикрашає витончений візерунок – стилізація під деревину черешні; елегантна Off White, схожа з неперевершеним вествудським фарфором.

ЗДІЙСНИ ТЕСТ-ДРАЙВ СЬОГОДНІ.