КАБРІОЛЕТ MINI.
Кабріолет MINI: Офіційна витрата палива змішаний цикл: 7,5-6 л/100 км, Викиди CO2 у змішаному циклі: 171-137 г/км
КАБРІОЛЕТ MINI.
4 місця для цієї моделі
215 л максимальний об'єм багажного відділення
231 к.с. максимальна PS продуктивність
ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Вас переповнює почуття захоплення й неймовірної свободи, коли кабріолет MINI з особливою витонченістю показує, наскільки легко ним управляти, завдяки чудовій технологічній оснащеності. Проїдьте вчотирьох з вітерцем під відкритим небом. Кабріолет MINI завжди готовий принести вам таке задоволення. Двигун TWIN Power Turbo здатний розігнати автомобіль до швидкості в 100 км/год, витративши не більше 7 секунд. А дах з відкидним верхом 3-в-1 оснащений електроприводом.

МАКСИМАЛЬНИЙ ОГЛЯД.

Пройти повз кабріолет MINI Convertible і не звернути на нього пильну увагу просто неможливо. Він приваблює обтічним силуетом, чіткими обрисами даху. Його доповнює відкидний верх. Його можна повністю відкрити на швидкості до 30 км/год, що займе тільки 18 секунд. Або обрати іншу можливість: дах зміщується назад на 40 см, створюючи люк. При будь-якому положенні даху автомобіль виглядає стильно. Ви зможете оцінити, наскільки висока його продуктивність, як приємно подорожувати, коли небо над вашою головою, випробувати відчуття, що ви керуєте картом.

КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
4 МІСЦЯ
3 МІСЦЯ
2 МІСЦЯ
Літр
MINI відкриває дивовижні можливості для використання внутрішнього простору. Цьому сприяє унікальна функція Easy Load. Закривши дах, розпоряджайтеся об’ємом в 215 літрів, відкривши – 160. Склавши задні сидіння (50/50), можна взяти з собою вантажі видовженої форми, наприклад дошки, щоб зайнятися серфінгом.
КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
ЗРОБІТЬ ЙОГО СВОЇМ
configurator_exterior
Zesty Yellow
White Silver metallic
Midnight Black metallic
Island Blue
Chili Red
British Racing Green IV
Midnight Black metallic
configurator_wheels
18" Pulse Spoke 2-tone / runflat tyres
17" Rail Spoke two-tone
17" Lt/Aly wheels Roulette Spoke two-tone
17" Pedal Spoke black
17" Tentacle Spoke black
18" Course Spoke 2-tone / runflat tyres
18" MINI Yours British Spoke 2-tone with runflat tyres
configurator_mirrors
Mirror Caps silver
Mirror caps white
Mirror caps in body colour
Mirror caps Black
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви будете користуватися зручним кольоровим екраном із 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Хетчбек виглядає сміливіше, енергійніше, а також
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей, що дозволяли застосовувати
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
У 5-дверного хетчбека – характер спортсмена, потужного й стрімкого. Ці якості підкреслюються характерним виглядом випускних труб.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви будете користуватися зручним кольоровим екраном із 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору. На екрані відображається необхідна під час поїздки інформація про обороти двигуна, поточну швидкість, запас палива, пробіг, температуру, відображаються навігаційні підказки.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Хетчбек виглядає сміливіше, енергійніше, а також істотно виграє, завдяки вбудованим повітрозабірникам, в аеродинамічних характеристиках і витраті палива.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей, що дозволяли застосовувати денні ходові вогні, включаючи фару дальнього світла, і Bi-LED, щоб оптимально налаштувати світло, ближнє й дальнє. Для задніх фар дібрали світлодіодний ліхтар, виконаний із використанням оптоволоконної технології в дизайні Union Jack. Переваги проявляються у тому, що ви отримуєте оптимальну освітленість простору збоку, коли рухаєтеся швидкісною магістраллю, у щільному міському трафіку або маршрутом із пересіченим рельєфом. Зручно, що кут нахилу фар можна змінювати в автоматичному режимі. Коригування виконується відповідно до зміни навантаження.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок. Колір вставки підібраний для кожної моделі свій: чорний – для One/Cooper, чорний глянець і напис «S» – для Cooper S, чорна сітка у матовому виконанні, що межує з червоними лініями – для John Cooper Works.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
У 5-дверного хетчбека – характер спортсмена, потужного й стрімкого. Ці якості підкреслюються характерним виглядом випускних труб. Вони гармонійно інтегровані до зміненої задньої частини MINI, яка стала дещо ширше. Це підсилює враження енергії, динаміки, що виходить від автомобіля. Більшою мірою зміни торкнулися моделей One і Cooper, які оснастили ще й новим спойлером, у сміливішому дизайні.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВИ ШУКАЄТЕ.
МРІЯ БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ.
ВІДЧУЙ СВОБОДУ РУХУ.
З AWT Financial Services.