СХОЖИЙ. ЗНАЙОМИЙ. АЛЕ ІНШИЙ.

П'ЯТИДВЕРНИЙ ХЕТЧБЕК MINI.

Унікальний зразок стилю – тепер в удосконаленому вигляді для поїздок по сучасному місту. Комбінуючи властивий для MINI оригінальний дизайн з численними дверима, значною висотою всередині та розширеним простором для ніг, ця модель надійного п’ятидверного хетчбека змінює вигляд міста, трас та парковок у всьому світі. Тепер можливості кастомізації не знають кордонів. Це надає можливість отримувати набагато більше від авто, всередині салону, не приносячи в жертву динамічне гоночне управління, яким славиться MINI.

СХОЖИЙ. ЗНАЙОМИЙ. АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ ІНШИЙ.

5, 4, 3, 2, 1: Відкрий для себе новий 5-дверний MINI.

 ІСТИННИЙ КУЛЬТОВИЙ MINI. З П

ІСТИННИЙ КУЛЬТОВИЙ MINI. З П'ЯТЬМА ДВЕРИМА.

ОСОБЛИВОСТІ

МАКСИМАЛЬНИЙ ПРОСТІР УСЕРЕДИНІ.

Сядьте в авто та насолодіться просторим салоном на 5 місць для зручного відпочинку з вільною нішею для ніг, достатньою висотою всередині та комфортним місцем для відпочинку в передній та задній частинах машини. На 16 см довший, в порівнянні з його тридверним братом, дана модель авто грамотно використовує додатковий простір – практично 941 л місця для перевезення речей. Автомобіль створювався з урахуванням безлічі варіантів розміщення вантажу відповідно до індивідуального стилю, при цьому, зберігаючи пріоритет швидкісної їзди.

НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТА СВІТЛОТЕХНІКА.

Сучасні світлодіодні матричні фари гарантують найкращі рівні світла для забезпечення прекрасної видимості та максимальної безпеки. У режимі дальнього світла освітлення найбільш якісне. У дзеркало для заднього огляду вбудована система передньої камери, що дозволяє виявити транспортні засоби, що йдуть на зустріч, також вона автоматично вмикає/вимикає один або більше з четвірки сегментів фари. Це дозволяє зменшити абстрактність інших учасників руху, в той же час прекрасно висвітлюючи інші ділянки траси.

Модель, показана у відео – це MINI 3 двері.

УНІКАЛЬНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ.

ДИНАМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

ВДЯЧНІ НАШІЙ СПАДЩИНІ.

У точності як MINI, державний прапор Великобританії «Юніон Джек» пережив довгі часи та перетворився у символ багатої та стародавньої історії. Модернізовані під сучасний стиль їзди, ці дивовижні задні фари формують два світлодіодних прапора «Юніон Джек», оформлені обрамленням з хрому у формі символу «С».

СТИЛЬНИЙ ЛОГОТИП.

Символом багатої спадщини та дивовижної історії виступає крилатий логотип MINI. Але конструктори трохи видозмінили його. Тепер логотип трохи зменшений, щоб додати йому сучасний вигляд, та зараз ми надаємо можливість зовнішньому стилю Вашого MINI з честю просвічувати крізь його крила, створюючи приємний більш виражений контраст. Проста посадка у власний MINI – це справжня пригода за рахунок регульованої проекції логотипу, який демонструє промінь світла, спрямований від внутрішньої частини дверей на підлогу, вітаючи пасажирів.

МОДНА СПАДЩИНА.

Ажіотаж почнеться задовго до прибуття машини. Ви відчуєте це більш сильно, коли створите оформлення салону самостійно. Крім класичного ультрамодного вугільно-чорного відтінку Carbon Black, кольорові лінії – на підлокітниках та передніх накладках - ожна вибрати в трійці витончених кольорів: Satellite Grey, Glowing Red та Malt Brown. У кращій манері MINI Вам вдасться втілити в панелі з боку пасажира оригінальний стиль, додаючи привабливість свого авто. Передня панель, у відтінку Piano Black, має підсвічування та вирізняється сучасним стилізованим оформленням, на який надихнув державний прапор Великобританії «Юніон Джек».

ВІДМІННА ОСВІТЛЕНІСТЬ ТРАСИ.

За допомогою цих фар MINI набуває чудове оформлення та озброюється новітньою технологією матричного світла – з неперевершеними результатами. Світлодіодні фари, що освітлюють повороти, дають можливість адаптивному розсіюванню світла гарантувати відмінне освітлення з боків, коли повертаєте на перетині доріг з поганою освітленістю. Вам вдасться розглянути частини траси, які раніше прогавили б, що в рази збільшує безпеку. Їх оригінальний дизайн вдосконалюється яскравими індикаторами напрямку білого кольору.

ОСВІТЛЮЙТЕ СВІЙ НАПРЯМОК.

Ми переглянули оформлення фронтальних світлодіодних фар та додали їм більш чистий та стильний вигляд. Світлодіодні індикатори встановлені на денних ходових вогнях, вони мерехтять в красивому колі за рахунок ексклюзивного дизайну фари – чорний внутрішній корпус, що підкреслює унікальний вигляд MINI. Потужні регулювання дальнього/ближнього світла є вигідним доповненням фар, гарантують оптимальний огляд та підвищену безпеку. У підсумку, освітлення включено – і Ви підготовлені до будь-якої поїздки.

7-МИ СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

7-ми ступінчаста АКП STEPTRONIC перетворює процес перемикання передачі в повністю динамічний процес. У ній задіяне надточне регулювання електронного механізму перемикання передачі, що забезпечує плавну зміну швидкостей. За рахунок важеля селектора можна вибрати ручне перемикання, коли воно потрібне, або ж автоматичний режим. Опція активації та зупинки мотора також додає економічність вашій поїздці, знижуючи витрату пального та викиди в атмосферу.
Модель автомобіля MINI Cooper S оснащена 7-ступінчастою АКП Steptronic. В її складі знаходяться дві механічні частини, що перекриваються, тому коли включається нова швидкість, то минула залишається активною, що збільшує прискорення.

8-МИ СТУПІНЧАСТА АКП STEPTRONIC.

Моделі машин John Cooper Works та MINI Cooper SD, що задають сучасні стандарти економічності та динамічності, оснащені 8-ступінчастою АКП Steptronic, що гарантує найбільш плавний та спортивний привід. За рахунок додаткових передач знижується число оборотів на високих швидкостях, що дає можливість грамотно використовувати всю міць. Багатофункціональність коробки надає шанс вибрати просте автоматичне, або ж хвилююче ручне перемикання швидкостей. Опція зупинки та активації мотора також дозволяє перетворити водіння в більш економічне заняття – знижується споживання палива та атмосферні викиди. Для моделей MINI Cooper SD та John Cooper Works тепер передбачена можливість установки 8-ми ступінчастою АКП Steptronic, що забезпечує більш спортивний та плавний привід. Завдяки плавності зміни восьми швидкостей, знижується різниця в інтервалах оборотів мотора між ними, за рахунок чого вдається отримати максимальне задоволення від потужного прискорення.

АВТОДИСКИ.

Унікальними стануть не тільки враження від їзди. Ми пропонуємо різноманітні способи налаштування машини MINI для втілення в ньому Вашого індивідуального стилю, і все це створювалося для характеристик Вашої визначеної моделі авто. Не має значення, що подобається більше – легкосплавні автодиски Roulette, або ж Propeller Spoke, можете віддавати перевагу новому оформленню Rail Spoke у витонченому чорному відтінку Jet Black, MINI завжди має в своєму розпорядженні широку гаму кольорів для ободів, спиць на будь-який смак.

ПІДБЕРІТЬ РЕЖИМ ПОЇЗДКИ.

Можете їздити екологічно. Можете вести машину спортивно. Або ж виберіть «золоту середину». Бажаєте розслабитися в дорозі – це не проблема – встановіть економічний режим GREEN, що дозволяє скоротити витрату палива. З його допомогою оптимізується подача пального та вимикається мотор, коли нога знята з важеля акселератора. Якщо хочете домогтися від автомобіля більшого, то встановіть режим SPORT, щоб забезпечити більш чуйне прискорення та управління. У той же час гучність вихлопу збільшується на пару тонів. Якщо бажаєте отримати максимум від обох режимів, то поставте управління MID, зберігаючи комфортні умови.

ФОНОВА ОСВІТЛЕНІСТЬ.

Спільно з п’ятидверним хетчбеком MINI має пакет MINI Excitement Pack. Він складається з фонового освітлення, що дозволяє налаштувати відтінок в салоні машини. В результаті, коли на вулиці яскраво світять міські ліхтарі, в кабіні завжди можна створити дивовижну атмосферу, щоб вона відображала настрій, в якому ви перебуваєте.

КОЛО З СВІТЛОДІОДІВ ПО КОНТУРУ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ MINI.

Розгляньте світлодіодне кільце, що оточує центральний інструмент MINI. Він створить компанію в дорозі. Це відмінний товариш в подорожі, він все відчуває. У нього є власний настрій. Він може інтенсивно світитися, змінюючи свої кольори, реагуючи таким чином на різноманітні події. Наприклад, під час зміни режиму їзди, прискорення мотора, після отримання вхідного дзвінка або зменшення гучності треків. Якщо віддаєте перевагу більш м’якому кокпіту, то просто встановіть його на єдиний постійний колір.

РІЗНОКОЛЬОРОВІ СПОГАДИ.

Унікальні, яскраві та виразні – саме такими є останні новинки доповнень до багатокольорової палітри відтінків кузова. Тепер з натхненням можемо продемонструвати нові відтінки – Starlight Blue, Solaris Orange, а також Emerald Grey, які додадуть ще більшу індивідуальність, харизму та стиль Вашому авто.

РІЗНОКОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ажіотаж почнеться до прибуття машини. Вам вдасться відчути це ще яскравіше, коли власноруч створите дизайн салону. Крім класичного вугільно-чорного відтінку Carbon Black, також доступні багатокольорові лінії – на підлокітниках та передніх накладках, які йдуть в трійці привабливих тонів: Glowing Red, Malt Brown, або ж Satellite Grey.

ОФОРМЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ В САЛОНІ.

Придивіться до поверхонь більш детально та додайте власний стиль за рахунок декоративних планок та дверних еліпсів MINI, які доступні в одному з 6 різнокольорових варіантів. Можете вибрати PianoBlack Illuminated, або ж PianoBlack з лінійки MINI Yours Interior Style, Black Chequered, Dark Silver, більш світлих тонів Fibre Alloy та Hazy Grey з лінійки MINI Yours Interior Style. Це складне рішення, нам це відомо. Але, на чому б не зупинили свій вибір, вид у будь-якому випадку буде фантастичним.

ДЕТАЛІ СТРУКТУРИ.

Ці стильні аксесуари, що додають велику привабливість дизайну авто, виконані у вигляді декоративних планок для центральних стійок та дверних ручок. Деталі в оформленні Piano Black йдуть з опціонними салонними поверхнями. Ці деталі доступні в оформленні Hazy Gray для оснащення моделей MINI One, а також Cooper. PianoBlack, що відноситься до класичних моделей CooperS та JCW, додає витонченого блиску всюди, куди б не кинули погляд.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Вигідно завершити все це дозволяють кільця, встановлені на повітряних каналах, важелях зміни швидкостей, динаміках, пропоновані у якості стандартних на всіх моделях в унікальному кольорі Piano Black. Більш того, можна самостійно надати інший блиск цим деталям за рахунок привабливого покриття у відтінку Chrome.

ВДЯЧНІ НАШІЙ СПАДЩИНІ.

У точності як MINI, державний прапор Великобританії «Юніон Джек» пережив довгі часи та перетворився у символ багатої та стародавньої історії. Модернізовані під сучасний стиль їзди, ці дивовижні задні фари формують два світлодіодних прапора «Юніон Джек», оформлені обрамленням з хрому у формі символу «С».

СТИЛЬНИЙ ЛОГОТИП.

Символом багатої спадщини та дивовижної історії виступає крилатий логотип MINI. Але конструктори трохи видозмінили його. Тепер логотип трохи зменшений, щоб додати йому сучасний вигляд, та зараз ми надаємо можливість зовнішньому стилю Вашого MINI з честю просвічувати крізь його крила, створюючи приємний більш виражений контраст. Проста посадка у власний MINI – це справжня пригода за рахунок регульованої проекції логотипу, який демонструє промінь світла, спрямований від внутрішньої частини дверей на підлогу, вітаючи пасажирів.

МОДНА СПАДЩИНА.

Ажіотаж почнеться задовго до прибуття машини. Ви відчуєте це більш сильно, коли створите оформлення салону самостійно. Крім класичного ультрамодного вугільно-чорного відтінку Carbon Black, кольорові лінії – на підлокітниках та передніх накладках - ожна вибрати в трійці витончених кольорів: Satellite Grey, Glowing Red та Malt Brown. У кращій манері MINI Вам вдасться втілити в панелі з боку пасажира оригінальний стиль, додаючи привабливість свого авто. Передня панель, у відтінку Piano Black, має підсвічування та вирізняється сучасним стилізованим оформленням, на який надихнув державний прапор Великобританії «Юніон Джек».

ВІДМІННА ОСВІТЛЕНІСТЬ ТРАСИ.

За допомогою цих фар MINI набуває чудове оформлення та озброюється новітньою технологією матричного світла – з неперевершеними результатами. Світлодіодні фари, що освітлюють повороти, дають можливість адаптивному розсіюванню світла гарантувати відмінне освітлення з боків, коли повертаєте на перетині доріг з поганою освітленістю. Вам вдасться розглянути частини траси, які раніше прогавили б, що в рази збільшує безпеку. Їх оригінальний дизайн вдосконалюється яскравими індикаторами напрямку білого кольору.

ОСВІТЛЮЙТЕ СВІЙ НАПРЯМОК.

Ми переглянули оформлення фронтальних світлодіодних фар та додали їм більш чистий та стильний вигляд. Світлодіодні індикатори встановлені на денних ходових вогнях, вони мерехтять в красивому колі за рахунок ексклюзивного дизайну фари – чорний внутрішній корпус, що підкреслює унікальний вигляд MINI. Потужні регулювання дальнього/ближнього світла є вигідним доповненням фар, гарантують оптимальний огляд та підвищену безпеку. У підсумку, освітлення включено – і Ви підготовлені до будь-якої поїздки.

7-МИ СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

7-ми ступінчаста АКП STEPTRONIC перетворює процес перемикання передачі в повністю динамічний процес. У ній задіяне надточне регулювання електронного механізму перемикання передачі, що забезпечує плавну зміну швидкостей. За рахунок важеля селектора можна вибрати ручне перемикання, коли воно потрібне, або ж автоматичний режим. Опція активації та зупинки мотора також додає економічність вашій поїздці, знижуючи витрату пального та викиди в атмосферу.
Модель автомобіля MINI Cooper S оснащена 7-ступінчастою АКП Steptronic. В її складі знаходяться дві механічні частини, що перекриваються, тому коли включається нова швидкість, то минула залишається активною, що збільшує прискорення.

8-МИ СТУПІНЧАСТА АКП STEPTRONIC.

Моделі машин John Cooper Works та MINI Cooper SD, що задають сучасні стандарти економічності та динамічності, оснащені 8-ступінчастою АКП Steptronic, що гарантує найбільш плавний та спортивний привід. За рахунок додаткових передач знижується число оборотів на високих швидкостях, що дає можливість грамотно використовувати всю міць. Багатофункціональність коробки надає шанс вибрати просте автоматичне, або ж хвилююче ручне перемикання швидкостей. Опція зупинки та активації мотора також дозволяє перетворити водіння в більш економічне заняття – знижується споживання палива та атмосферні викиди. Для моделей MINI Cooper SD та John Cooper Works тепер передбачена можливість установки 8-ми ступінчастою АКП Steptronic, що забезпечує більш спортивний та плавний привід. Завдяки плавності зміни восьми швидкостей, знижується різниця в інтервалах оборотів мотора між ними, за рахунок чого вдається отримати максимальне задоволення від потужного прискорення.

АВТОДИСКИ.

Унікальними стануть не тільки враження від їзди. Ми пропонуємо різноманітні способи налаштування машини MINI для втілення в ньому Вашого індивідуального стилю, і все це створювалося для характеристик Вашої визначеної моделі авто. Не має значення, що подобається більше – легкосплавні автодиски Roulette, або ж Propeller Spoke, можете віддавати перевагу новому оформленню Rail Spoke у витонченому чорному відтінку Jet Black, MINI завжди має в своєму розпорядженні широку гаму кольорів для ободів, спиць на будь-який смак.

ПІДБЕРІТЬ РЕЖИМ ПОЇЗДКИ.

Можете їздити екологічно. Можете вести машину спортивно. Або ж виберіть «золоту середину». Бажаєте розслабитися в дорозі – це не проблема – встановіть економічний режим GREEN, що дозволяє скоротити витрату палива. З його допомогою оптимізується подача пального та вимикається мотор, коли нога знята з важеля акселератора. Якщо хочете домогтися від автомобіля більшого, то встановіть режим SPORT, щоб забезпечити більш чуйне прискорення та управління. У той же час гучність вихлопу збільшується на пару тонів. Якщо бажаєте отримати максимум від обох режимів, то поставте управління MID, зберігаючи комфортні умови.

ФОНОВА ОСВІТЛЕНІСТЬ.

Спільно з п’ятидверним хетчбеком MINI має пакет MINI Excitement Pack. Він складається з фонового освітлення, що дозволяє налаштувати відтінок в салоні машини. В результаті, коли на вулиці яскраво світять міські ліхтарі, в кабіні завжди можна створити дивовижну атмосферу, щоб вона відображала настрій, в якому ви перебуваєте.

КОЛО З СВІТЛОДІОДІВ ПО КОНТУРУ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ MINI.

Розгляньте світлодіодне кільце, що оточує центральний інструмент MINI. Він створить компанію в дорозі. Це відмінний товариш в подорожі, він все відчуває. У нього є власний настрій. Він може інтенсивно світитися, змінюючи свої кольори, реагуючи таким чином на різноманітні події. Наприклад, під час зміни режиму їзди, прискорення мотора, після отримання вхідного дзвінка або зменшення гучності треків. Якщо віддаєте перевагу більш м’якому кокпіту, то просто встановіть його на єдиний постійний колір.

РІЗНОКОЛЬОРОВІ СПОГАДИ.

Унікальні, яскраві та виразні – саме такими є останні новинки доповнень до багатокольорової палітри відтінків кузова. Тепер з натхненням можемо продемонструвати нові відтінки – Starlight Blue, Solaris Orange, а також Emerald Grey, які додадуть ще більшу індивідуальність, харизму та стиль Вашому авто.

РІЗНОКОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ажіотаж почнеться до прибуття машини. Вам вдасться відчути це ще яскравіше, коли власноруч створите дизайн салону. Крім класичного вугільно-чорного відтінку Carbon Black, також доступні багатокольорові лінії – на підлокітниках та передніх накладках, які йдуть в трійці привабливих тонів: Glowing Red, Malt Brown, або ж Satellite Grey.

ОФОРМЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ В САЛОНІ.

Придивіться до поверхонь більш детально та додайте власний стиль за рахунок декоративних планок та дверних еліпсів MINI, які доступні в одному з 6 різнокольорових варіантів. Можете вибрати PianoBlack Illuminated, або ж PianoBlack з лінійки MINI Yours Interior Style, Black Chequered, Dark Silver, більш світлих тонів Fibre Alloy та Hazy Grey з лінійки MINI Yours Interior Style. Це складне рішення, нам це відомо. Але, на чому б не зупинили свій вибір, вид у будь-якому випадку буде фантастичним.

ДЕТАЛІ СТРУКТУРИ.

Ці стильні аксесуари, що додають велику привабливість дизайну авто, виконані у вигляді декоративних планок для центральних стійок та дверних ручок. Деталі в оформленні Piano Black йдуть з опціонними салонними поверхнями. Ці деталі доступні в оформленні Hazy Gray для оснащення моделей MINI One, а також Cooper. PianoBlack, що відноситься до класичних моделей CooperS та JCW, додає витонченого блиску всюди, куди б не кинули погляд.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Вигідно завершити все це дозволяють кільця, встановлені на повітряних каналах, важелях зміни швидкостей, динаміках, пропоновані у якості стандартних на всіх моделях в унікальному кольорі Piano Black. Більш того, можна самостійно надати інший блиск цим деталям за рахунок привабливого покриття у відтінку Chrome.

ПОМІЧНИК ДЛЯ ВОДІЯ

НЕ ВИПУСКАЙ НІЧОГО З ВИДУ.

За рахунок проекційного дисплея MINI можна постійно утримувати голову прямо, не відволікаючись від траси, що підвищує безпеку та зручність управління. Він представляє собою прозорий екран, вмонтованого в приладову панель MINI, який знаходиться в безпосередньому полі зору. На нього виводиться важлива інформація, куди входить швидкість їзди, поради навігації та інші дані – інформація про телефон та розваги, це все дозволяє невідривно стежити очам за трасою попереду.

ПОМІЧНИК ПАРКІНГУ MINI.

Коли прибудете до пункту призначення, помічник безпомилково направить авто навіть в найтісніше місце паркінгу, тому вдалий заїзд Вам гарантований. Крім того, більше не потрібно повертатися кожен раз під час здачі назад у вузькому просторі або ж під час виїзду, тому що позаду забезпечується чітка видимість за рахунок опціонної камери заднього огляду MINI. Тепер здача назад буде безпечнішою та впевненою за рахунок більшого огляду та максимальної впевненості.

ФУНКЦІЇ BLUETOOTH, ЩО ПОВНІСТЮ ЗВІЛЬНЯЮТЬ РУКИ.

Тепер авто може підключатися до гаджетів за допомогою BLUETOOTH. Це надає можливість безпечно відповідати на дзвінок під час використання функціонального керма, системи управління голосом та сенсорного контролера MINI. Також вдасться прослуховувати плейліст, комфортно виконувати офісні завдання, відкривати свої контакти та користуватися іншими функціями мобільного.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ КЕРМО.

Багатозадачне кермо гарантує відмінне зчеплення з руками та демонструє спортивний вигляд машини. Його функції представлені в широкому виборі, зручне управління мобільним та аудіосистемою, голосове командування, це все під рукою. Отримуйте доступ до власного радіо MINI, приймайте вхідні дзвінки, активуйте круїз-контроль, все це не відриваючи рук від керма.

НЕ ВИПУСКАЙ НІЧОГО З ВИДУ.

За рахунок проекційного дисплея MINI можна постійно утримувати голову прямо, не відволікаючись від траси, що підвищує безпеку та зручність управління. Він представляє собою прозорий екран, вмонтованого в приладову панель MINI, який знаходиться в безпосередньому полі зору. На нього виводиться важлива інформація, куди входить швидкість їзди, поради навігації та інші дані – інформація про телефон та розваги, це все дозволяє невідривно стежити очам за трасою попереду.

ПОМІЧНИК ПАРКІНГУ MINI.

Коли прибудете до пункту призначення, помічник безпомилково направить авто навіть в найтісніше місце паркінгу, тому вдалий заїзд Вам гарантований. Крім того, більше не потрібно повертатися кожен раз під час здачі назад у вузькому просторі або ж під час виїзду, тому що позаду забезпечується чітка видимість за рахунок опціонної камери заднього огляду MINI. Тепер здача назад буде безпечнішою та впевненою за рахунок більшого огляду та максимальної впевненості.

ФУНКЦІЇ BLUETOOTH, ЩО ПОВНІСТЮ ЗВІЛЬНЯЮТЬ РУКИ.

Тепер авто може підключатися до гаджетів за допомогою BLUETOOTH. Це надає можливість безпечно відповідати на дзвінок під час використання функціонального керма, системи управління голосом та сенсорного контролера MINI. Також вдасться прослуховувати плейліст, комфортно виконувати офісні завдання, відкривати свої контакти та користуватися іншими функціями мобільного.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ КЕРМО.

Багатозадачне кермо гарантує відмінне зчеплення з руками та демонструє спортивний вигляд машини. Його функції представлені в широкому виборі, зручне управління мобільним та аудіосистемою, голосове командування, це все під рукою. Отримуйте доступ до власного радіо MINI, приймайте вхідні дзвінки, активуйте круїз-контроль, все це не відриваючи рук від керма.

ІНФОРМАЦІЯ ТА РОЗВАГИ

КЛАСИЧНЕ РАДІО MINI.

Стандартний функціонал: просте радіо з 16,2 см/6,5-дюймовим екраном, опцією Bluetooth hands-free, також радіо має інтерфейс USB audio.

ОПЦІЯ RADIO MINI VISUAL BOOST З ДИСПЛЕЄМ НА 6,5 ДЮЙМІВ.

Мультимедійна система Radio MINI Visual Boost створює справжню магію. Сенсорний екран на 6,5 дюймів встановлює зв’язок із зовнішнім світом за допомогою практичних, безпечних та зрозумілих елементів управління на дивовижному дисплеї, розташованому на передній панелі. Система оснащена опцією попередження втоми водія та постійно стежить за його самопочуттям, досліджуючи кермо, та у разі потреби може запропонувати перепочити через повідомлення на центральному екрані MINI.
Управляти можна за допомогою контролера MINI, вбудованого в центральну консоль.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ MINI З ДИСПЛЕЄМ НА 6,5 ДЮЙМІВ.

Навігаційна система MINI надає все, що може продемонструвати MINI Visual Boost, та збільшує функціональність опції Радіо MINI Visual Boost високоякісною навігацією.
Система оснащена путівником з голосовими підказками, стрілочними покажчиками шляху та якісним відтворенням карти на центральному екрані.
Управляти системою навігації можливо за рахунок контролера, або ж екрану тач-скрін. Крім того, спільно з системою навігації MINI, надається можливість додатково замовити функцію Apple CarPlay, що дозволяє відтворювати інтерфейс iPhone під час програвання треків, відповіді на дзвінки, відправлення повідомлень, або навігації.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ MINI З ДИСПЛЕЄМ НА 8,8 ДЮЙМІВ.

Дивовижний екран на 8,8 дюймів з опцією поділу дисплея на дві частини поєднує в собі всю функціональність MINI Visual Boost, тепер можна управляти всім за допомогою контролера з сенсорним дисплеєм на центральній консолі. Ви можете керувати різноманітними опціями мобільного та системою навігації за допомогою голосових команд, а з опцією 3Д-візуалізації на карті з супутника тепер завжди знаєш, куди їхати. Управління системою навігації можливо, завдяки контролеру, або ж за рахунок екрану тач-скрін. Крім того, разом з системою навігації MINI є можливість замовити додаток Apple CarPlay, яке буде виводити інтерфейс iPhone в різних ситуаціях – відправка повідомлення, прийом виклику, програвання музики або навігації.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8 «можливо тільки у поєднанні з пакетом 'Wired'.

КЛАСИЧНЕ РАДІО MINI.

Стандартний функціонал: просте радіо з 16,2 см/6,5-дюймовим екраном, опцією Bluetooth hands-free, також радіо має інтерфейс USB audio.

ОПЦІЯ RADIO MINI VISUAL BOOST З ДИСПЛЕЄМ НА 6,5 ДЮЙМІВ.

Мультимедійна система Radio MINI Visual Boost створює справжню магію. Сенсорний екран на 6,5 дюймів встановлює зв’язок із зовнішнім світом за допомогою практичних, безпечних та зрозумілих елементів управління на дивовижному дисплеї, розташованому на передній панелі. Система оснащена опцією попередження втоми водія та постійно стежить за його самопочуттям, досліджуючи кермо, та у разі потреби може запропонувати перепочити через повідомлення на центральному екрані MINI.
Управляти можна за допомогою контролера MINI, вбудованого в центральну консоль.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ MINI З ДИСПЛЕЄМ НА 6,5 ДЮЙМІВ.

Навігаційна система MINI надає все, що може продемонструвати MINI Visual Boost, та збільшує функціональність опції Радіо MINI Visual Boost високоякісною навігацією.
Система оснащена путівником з голосовими підказками, стрілочними покажчиками шляху та якісним відтворенням карти на центральному екрані.
Управляти системою навігації можливо за рахунок контролера, або ж екрану тач-скрін. Крім того, спільно з системою навігації MINI, надається можливість додатково замовити функцію Apple CarPlay, що дозволяє відтворювати інтерфейс iPhone під час програвання треків, відповіді на дзвінки, відправлення повідомлень, або навігації.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ MINI З ДИСПЛЕЄМ НА 8,8 ДЮЙМІВ.

Дивовижний екран на 8,8 дюймів з опцією поділу дисплея на дві частини поєднує в собі всю функціональність MINI Visual Boost, тепер можна управляти всім за допомогою контролера з сенсорним дисплеєм на центральній консолі. Ви можете керувати різноманітними опціями мобільного та системою навігації за допомогою голосових команд, а з опцією 3Д-візуалізації на карті з супутника тепер завжди знаєш, куди їхати. Управління системою навігації можливо, завдяки контролеру, або ж за рахунок екрану тач-скрін. Крім того, разом з системою навігації MINI є можливість замовити додаток Apple CarPlay, яке буде виводити інтерфейс iPhone в різних ситуаціях – відправка повідомлення, прийом виклику, програвання музики або навігації.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8 «можливо тільки у поєднанні з пакетом 'Wired'.

БЕЗПЕКА

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ НАД ТЯГОЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ.

За рахунок динамічного контролю тяги (DTC) гарантується прекрасний привід на будь-якій поверхні, навіть в пустелі та на льоду. DSC додає машині моторність. Якщо відійшли від курсу, датчики це швидко помітять. За рахунок скрупульозне відкаліброваному механізму гальмування, де до окремого колеса у разі потреби додається допоміжна сила, Ваш MINI пройде будь-який поворот динамічніше та легко впишеться у будь-яку криву.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ НАД ТЯГОЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ.

За рахунок динамічного контролю тяги (DTC) гарантується прекрасний привід на будь-якій поверхні, навіть в пустелі та на льоду. DSC додає машині моторність. Якщо відійшли від курсу, датчики це швидко помітять. За рахунок скрупульозне відкаліброваному механізму гальмування, де до окремого колеса у разі потреби додається допоміжна сила, Ваш MINI пройде будь-який поворот динамічніше та легко впишеться у будь-яку криву.

ПРИХОВАНИЙ ГІД.

Помічник водіння MINI (MINI Driving Assistant) відіграє роль додаткової пари очей, що дозволяють зробити їзду більш комфортною та безпечною. Невпинно веде спостереження за вулицею камера систем повідомлення про пішоходів та запобігання зіткненню. Механізм вмикає гальма, якщо виявив пряму небезпеку. Система ідентифікації дорожніх знаків повідомляє про обмеження швидкісного режиму та області неможливого обгону.

Модель, показана у відео – це MINI 3 двері.

РІВЕНЬ ДИЗАЙНУ

SALT.

Відпустіть на волю мистецтво добавок приправи в оформлення. Зробіть зі свого хетчбека щось дивовижне – перенесіть його дизайн на рівень SALT. Він складається з підлогових килимків з велюру в спеціальній упаковці для зберігання, бортового комп’ютера та дивовижних функцій внутрішнього підсвічування, до яких відноситься світло вітання, лампи для читання та відмінне освітлення для дзеркала.

PEPPER.

Оформлення на рівні PEPPER надає можливість вибрати оригінальні додаткові аксесуари, що додають більше стилю машині. Воно забезпечує всім, що є в оформленні SALT, але з доповненнями у вигляді спортивного керма зі шкіри, датчика дощу, склоочисників, що налаштовуються автоматично та фронтальних фар.

CHILI.

Дивовижні доповнення CHILI надають неймовірні яскраві акценти автомобілю, Вашій їзді та навіть особистому життю, або що там ще можуть сказати. Зробіть власний MINI привабливіше в одну мить за допомогою новітніх унікальних сплавів, вдосконаленої оббивки та світлодіодних фронтальних фар – не варто говорити вже про сидіння у спортивному стилі, встановлені в передній частині та спортивне кермо зі шкіри, які надають почуття гоночної траси.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Саме так вдасться приправити за допомогою неймовірного озброєння та показати власну присутність всюди, куди б не вирушили. Вам надаються всі унікальні та практичні відмінності оформлення на рівні CHILI. Це дозволяє повною мірою реалізувати спортивний дизайн, деталями якого, особливо, є задній спойлер John Cooper Works, рульове колесо, аеродинамічний набір для кузова та 18-ти дюймові двоколірні диски. Також він складається з повного пакета MINI Excitement Pack, спортивних приладів та засобів аналізування для поліпшення точності та вміння водія.

SALT.

Відпустіть на волю мистецтво добавок приправи в оформлення. Зробіть зі свого хетчбека щось дивовижне – перенесіть його дизайн на рівень SALT. Він складається з підлогових килимків з велюру в спеціальній упаковці для зберігання, бортового комп’ютера та дивовижних функцій внутрішнього підсвічування, до яких відноситься світло вітання, лампи для читання та відмінне освітлення для дзеркала.

PEPPER.

Оформлення на рівні PEPPER надає можливість вибрати оригінальні додаткові аксесуари, що додають більше стилю машині. Воно забезпечує всім, що є в оформленні SALT, але з доповненнями у вигляді спортивного керма зі шкіри, датчика дощу, склоочисників, що налаштовуються автоматично та фронтальних фар.

CHILI.

Дивовижні доповнення CHILI надають неймовірні яскраві акценти автомобілю, Вашій їзді та навіть особистому життю, або що там ще можуть сказати. Зробіть власний MINI привабливіше в одну мить за допомогою новітніх унікальних сплавів, вдосконаленої оббивки та світлодіодних фронтальних фар – не варто говорити вже про сидіння у спортивному стилі, встановлені в передній частині та спортивне кермо зі шкіри, які надають почуття гоночної траси.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Саме так вдасться приправити за допомогою неймовірного озброєння та показати власну присутність всюди, куди б не вирушили. Вам надаються всі унікальні та практичні відмінності оформлення на рівні CHILI. Це дозволяє повною мірою реалізувати спортивний дизайн, деталями якого, особливо, є задній спойлер John Cooper Works, рульове колесо, аеродинамічний набір для кузова та 18-ти дюймові двоколірні диски. Також він складається з повного пакета MINI Excitement Pack, спортивних приладів та засобів аналізування для поліпшення точності та вміння водія.

MINI YOURS

ІНДИВІДУАЛІСТИ НЕ ВІДМОВЛЯТЬСЯ ВІД ПРОГРАМИ MINI YOURS.

Цією програмою пропонуються нереальні можливості кастомізації – регулювання Вашого авто для демонстрації в ньому індивідуального стилю за допомогою матеріалу найвищої якості та ультрамодного дизайну. Від зовнішнього лакофарбового покриття, легкосплавних автодисків та відтінків салону до витонченої оббивки – варіанти майже не мають кордонів, щоб втілити в життя Ваше унікальне творіння, розроблене за індивідуальним проектом. Просто звільніть свою уяву.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

У MINI особливу роль відіграють матеріали. Наш процес індивідуального регулювання та продуманість всіх деталей є провідним фактором всіх опцій Mini Yours, які ми надаємо. І оббивка на сидіннях – це чудовий спосіб додати Вашому Mini ексклюзивного шарму на замовлення. Нами ретельно відбирається високоякісна шкіра з відшліфованою поверхнею – все це виконано у доповненні з неймовірними прикрасами у вигляді плетеної або тканої оббивки, що доповнюють захват від віртуозного виробництва. Втілення класики.

КЕРМО – ЗНАК ВИЩОГО КЛАСУ.

У програму MINI Yours входять матеріали вищої якості, ультрасучасний дизайн та справжня майстерність. У оформленні спортивного керма використовувалася скрупульозне підібрана високоякісна шкіра. Майстерна робота підкреслюється яскравими деталями, до яких відносяться зроблені вручну стібки в прошивці контрастного алюмінієвого відтінку.

ПРЕМІУМ САЛОН.

Існує трійка нових різновидів поверхонь передньої панелі та для панелей на дверях. Dark Cottonwood додає сучасного акценту класичному вигляду. Fiber Alloy – унікальне покриття з алюмінію, доповнене найтоншими елементами деревини черешні, яка нагадує англійський твід. Off White, на який надихнув твердий британський фарфор, додає салону елегантності.

ІНДИВІДУАЛІСТИ НЕ ВІДМОВЛЯТЬСЯ ВІД ПРОГРАМИ MINI YOURS.

Цією програмою пропонуються нереальні можливості кастомізації – регулювання Вашого авто для демонстрації в ньому індивідуального стилю за допомогою матеріалу найвищої якості та ультрамодного дизайну. Від зовнішнього лакофарбового покриття, легкосплавних автодисків та відтінків салону до витонченої оббивки – варіанти майже не мають кордонів, щоб втілити в життя Ваше унікальне творіння, розроблене за індивідуальним проектом. Просто звільніть свою уяву.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

У MINI особливу роль відіграють матеріали. Наш процес індивідуального регулювання та продуманість всіх деталей є провідним фактором всіх опцій Mini Yours, які ми надаємо. І оббивка на сидіннях – це чудовий спосіб додати Вашому Mini ексклюзивного шарму на замовлення. Нами ретельно відбирається високоякісна шкіра з відшліфованою поверхнею – все це виконано у доповненні з неймовірними прикрасами у вигляді плетеної або тканої оббивки, що доповнюють захват від віртуозного виробництва. Втілення класики.

КЕРМО – ЗНАК ВИЩОГО КЛАСУ.

У програму MINI Yours входять матеріали вищої якості, ультрасучасний дизайн та справжня майстерність. У оформленні спортивного керма використовувалася скрупульозне підібрана високоякісна шкіра. Майстерна робота підкреслюється яскравими деталями, до яких відносяться зроблені вручну стібки в прошивці контрастного алюмінієвого відтінку.

ПРЕМІУМ САЛОН.

Існує трійка нових різновидів поверхонь передньої панелі та для панелей на дверях. Dark Cottonwood додає сучасного акценту класичному вигляду. Fiber Alloy – унікальне покриття з алюмінію, доповнене найтоншими елементами деревини черешні, яка нагадує англійський твід. Off White, на який надихнув твердий британський фарфор, додає салону елегантності.

ЗДІЙСНИ ТЕСТ-ДРАЙВ СЬОГОДНІ.