5-ДВЕРНИЙ ХЕТЧБЕК MINI.
5-ДВЕРНИЙ ХЕТЧБЕК MINI: Офіційна витрата палива змішаний цикл: 7-5,7 l/100 km. Викиди CO2 у змішаному циклі: 159-131 g/km
5-ДВЕРНИЙ ХЕТЧБЕК MINI.
5 місць для цієї моделі
941 максимальний об'єм багажного відділення
192 к.с. максимальна PS продуктивність
ВСЕ, ЩО ВИ ЛЮБИТЕ В MINI. І БІЛЬШЕ.

Він надає більше простору пасажирам. Вони можуть дозволити собі взяти більше багажу. Жодного грана не втративши у керованості, залишається таким же швидким, розворотким, спритним і маневреним. Повністю це проявляється, коли потрібно проїхати вузьким провулком або припаркуватися в обмежених умовах. Тут можна бачити переваги компактності та низького центру тяжіння. Так працює справжня MINIфікація.
Використовуйте опції налаштування, щоб ваш MINI отримав неповторну індивідуальність. Ви будете отримувати більше яскравих позитивних емоцій, сідаючи за кермо і вирушаючи в дорогу.

БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛАНІВ.

 

Концепція передбачає максимально задіяти простір, проявляючи творчість і фантазію. Дизайнерські рішення допомагають обрати вам способи, за допомогою яких ваш MINI відобразить риси індивідуального стилю, надасть можливість ефективно розпорядитися великим простором у будь-якій ситуації. 5-дверний хетчбек комфортабельний, що гідно буде оцінено трьома пасажирами, які розмістилися позаду.

КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
5 МІСЦЬ
3 МІСЦЯ
2 МІСЦЯ
Літр
Беріть у дорогу більше вантажу, не обмежуючи себе. Для цього достатньо зняти задні сидіння, виконані з поділом 60/40. Тепер у вашому розпорядженні простір, що вміщає 941 літр вантажів.
КРЕАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ.
ЗРОБІТЬ ЙОГО СВОЇМ.
configurator_exterior
Island Blue
White Silver metallic
Rooftop Grey metallic
Chili Red
British Racing Green IV
Enigmatic Black metallic
Midnight Black metallic
configurator_wheels
17" Scissor Spoke 2-tone
17" Lt/Aly wheels Roulette Spoke two-tone
17" Pedal Spoke black
17" Tentacle Spoke black
18" Pulse Spoke 2-tone / runflat tyres
18" Course Spoke 2-tone / runflat tyres
18" MINI Yours British Spoke 2-tone with runflat tyres
configurator_mirrors
Roof and mirror caps white
Roof and mirror caps black
Roof and mirror caps silver
Multitone Roof
Roof in body colour
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви будете користуватися зручним кольоровим екраном із 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Хетчбек виглядає сміливіше, енергійніше, а також
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей,
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
У 5-дверного хетчбека – характер спортсмена, потужного й стрімкого. Ці якості підкреслюються характерним виглядом випускних труб.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Замість пересічного тахометра ви будете користуватися зручним кольоровим екраном із 5-дюймовою діагоналлю, поміщеним на вишукану панель чорного кольору. На екрані відображається необхідна під час поїздки інформація про обороти двигуна, швидкість, запас палива, пробіг, температуру, навігаційні підказки.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Бампер постає в оновленому дизайні, який відповідає духу часу. Хетчбек виглядає сміливіше, енергійніше, а також суттєво виграє завдяки вбудованим повітрозабірникам, в аеродинамічних характеристиках і витраті палива.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ІЗ РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
Модифікація світлодіодних фар дозволила домогтися адаптивного розподілу світла. Це стало важливим доповненням до колишніх можливостей, які дозволяли застосовувати денні ходові вогні, включаючи фару дальнього світла, і Bi-LED, щоб оптимально налаштувати світло, ближнє й дальнє. Для задніх фар підібрали світлодіодний ліхтар, виконаний із використанням оптоволоконної технології в дизайні Union Jack. Переваги проявляються у тому, що ви отримуєте оптимальну освітленість простору збоку, коли рухаєтеся швидкісною магістраллю, у щільному міському трафіку або маршрутом із пересіченим рельєфом. Зручно, що кут нахилу фар можна змінювати в автоматичному режимі. Коригування виконується відповідно до зміни навантаження.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Гарні та практичні, стильно виглядають, чому сприяє інтеграція світлодіодних індикаторів і використання ефектних вставок. Колір вставки підібраний для кожної моделі свій: чорний – для One/Cooper, чорний глянець і напис «S» – для Cooper S, чорна сітка у матовому виконанні, що межує з червоними лініями – для John Cooper Works.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
ВИПУСКНІ ТРУБИ PIANO BLACK.
У 5-дверного хетчбека – характер спортсмена, потужного й стрімкого. Ці якості підкреслюються характерним виглядом випускних труб. Вони гармонійно інтегровані до зміненої задньої частини MINI, яка стала дещо ширше. Це підсилює враження енергії, динаміки, що виходить від автомобіля. Більшою мірою зміни торкнулися моделей One і Cooper, які оснастили ще й новим спойлером, у сміливішому дизайні.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВИ ШУКАЄТЕ.
МРІЯ БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ.
ПОСМІХАЙСЯ НА КОЖНОМУ ПОВОРОТІ.
З AWT Financial Services.