БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: НОВА КОНЦЕПЦІЯ МІСЬКОГО ЖИЛОГО КЛАСТЕРА У ПЕРШІЙ У СВІТІ БУДІВЛІ MINI LIVING В ШАНХАЇ.

БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: НОВА КОНЦЕПЦІЯ МІСЬКОГО ЖИЛОГО КЛАСТЕРА У ПЕРШІЙ У СВІТІ БУДІВЛІ MINI LIVING В ШАНХАЇ.

В умовах, коли зростання міст відбувається неймовірно великими темпами, знайти привабливе і при цьому комфортне житло в сучасному місті стає все складніше. На сьогоднішній день стало повсякденним те, що велика кількість людей змушені тулитися в крихітних житлових площах, які при цьому ще й скорочуються. Всесвітньо відомий бренд MINI у співпраці з китайською будівельною компанією Nova Property Investment Co пропонують в значній мірі не тільки переглянути концепцію будівництва житла, а й переосмислити її. В рамках передбачуваного проекту MINI LIVING і місцевої компанії планують перетворити занедбаний індустріальний комплекс в Джінгане (Шанхай) в житловий кластер, в якому будуть розташовуватися квартири приміщення для виробництва, місця відпочинку та культурного розвитку. Всі роботи планується почати ще до закінчення поточного року.

Проект MINI LIVING, що стартував в 2016 році, вивчає можливі нові концепції житла, з метою внесення змін до поліпшення якості життя в умовах крайньої обмеженості простору. Основою філософії MINI при створенні такого житла, є максимально креативне використання обмеженого простору. Реалізований проект в Шанхаї, стане першою ластівкою, в якій буде втілена концепція британського бренду. Раніше ці ідеї втілювалися лише в різноманітних інсталяціях. На основі покинутої лакофарбової фабрики буде зведений унікальний міський центр, який вмістить в себе житло, місця для відпочинку і роботи. Згідно з проектом, в центрі будуть розміщені житлові приміщення, які можна буде бронювати заздалегідь, а також робочі зони. Також варто відзначити, що велику увагу буде приділено такому важливому аспекту, як система спільного використання транспортних засобів. Реалізація цього аспекту дозволить поліпшити спільне використання обмеженого простору, а також підвищити індивідуальну мобільність. Ідея MINI LIVING, яка полягає в тому, що чим більше ділишся, тим більше отримуєш буде стосуватися не тільки тих людей, які будуть проживати в споруджуваному будинку, але і всіх жителів міста, в якому відбувається будівництво. Саме з цієї причини будівлю MINI LIVING буде доступно не тільки для людей, які будуть проживати в ньому, а й широкій  громадськості. «MINI завжди був і залишається міським брендом. Він не тільки тримає руку на пульсі мегаполісу, але і заряджає його своєю енергією. У нас є величезний досвід оптимального використання простору. У 1959 році класичний Mini став першим автомобілем в світі, в якому було реалізовано максимум можливостей в межах невеликого салону. MINI LIVING переносить це ноу-хау з чотириколісного засобу пересування в житловий простір. Ми переосмислюємо ідею звичайного місця для проживання в міському середовищі і розвиваємо концепцію привабливих житлових просторів, орієнтованих на задоволення потреб. Головна мета проекту - забезпечити найвищу якість життя на невеликій площі », - коментує Петер Шварценбауер, член Ради директорів BMW AG по брендам MINI, BMW Motorrad і Rolls-Royce, відповідальний за післяпродажне обслуговування та інновації в сфері цифрового бізнесу BMW Group. На заході MINI's Urban Matters в Шанхаї, яке відбулося в листопаді пан Шварценберг підписав контракт з компанією Nova Property.

MINI LIVING - більше, ніж просто місце для проживання.

В основу проекту, що реалізовується MINI LIVING покладена ідея концепції інноваційного спільного житлового простору. Комплекс будівель, розташований в центрі міста в районі Джінган, який динамічно розвивається, буде перетворений на сучасний міський квартал, життя в якому буде неймовірно жвавим. Це місце стане зручним будинком для будь-яких людей, тому що не важливо, шукайте ви квартиру для індивідуального проживання, для сімейного вогнища або для проживання з другом. Майбутній дизайн інтер'єру матиме лаконічний і легкий стиль з вельми інтернаціональним характером. Але, при цьому в дизайні будуть читатися легкі нотки, що відносяться до історії Шанхаю. При цьому не варто думати про те, що якщо квартира буде порівняно невеликою за площею, то вам доведеться багато від чого відмовитися. Все що не можна помістити в квартирі буде розташовуватися на прилеглій території.

У проект закладено можливість спілкування з сусідами. Просторі лобі, дозволять вам зустрічатися з сусідами, спілкуватися, але при цьому варто звернути особливу увагу на виставкові зали та ринки з продуктами. На території комплексу також знайдуть для себе місце затишні і просторі сади, ігрові зони, місця громадського харчування, магазини. Всіма цими благами зможуть користуватись всі жителі Шанхаю. Проект надає можливість для максимальної соціальної взаємодії не тільки жителям самого кластера будівель, але і з тим, хто проживає за його межами. Однією з ключових завдань будівлі і всього проекту в цілому є об'єднання людей і заохочення спільного проведення часу.

«З проектом MINI LIVING ми плануємо створити справжню альтернативу на ринку орендного житла. Ми пропонуємо унікальне місце для проживання, яке підлаштовується під свого власника і дарує можливість для розвитку. MINI LIVING одночасно надає мешканцям особистий простір і дозволяє їм спілкуватися з різними людьми. Таким чином, процес знайомства з новим містом стає більш приємним і комфортним. Кожен зможе знайти тут свій будинок », - зазначає Естер Бахнов, керівник стратегії бренду і бізнес-інновацій MINI.

Крім того, в проекті передбачено не тільки ідеальне використання обмеженого простору, але і можливість використовувати всі сучасні технології та додаткові послуги, які доступні в цифровому вигляді. Так, наприклад, для всіх людей будуть доступні такі послуги, як можливість замовити їжу або столик в ресторані, забронювати автомобіль, скористатися послугами клініногової компанії. Таким чином, проект дозволяє продемонструвати максимально раціональне використання простору, можливості сучасних цифрових технологій, а також необмежені можливості індивідуалізації.