ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ ПІД ЧАС СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

photo
ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ ПІД ЧАС СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.
НОВА ЗРУЧНА ПОСЛУГА ДЛЯ КЛІЄНТІВ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ «АВТ БАВАРІЯ КИЇВ».

Ми піклуємося про Ваш комфорт і особистий час, тому пропонуємо Вам скористатися новою зручною послугою оренди автомобіля для клієнтів сервісу «АВТ Баварія Київ», яка допоможе Вам зберегти мобільність на період обслуговування Вашого автомобіля.

Ви можете взяти в оренду електромобіль MINI Cooper SE за ексклюзивними умовами - лише 700 грн. з ПДВ за 1 добу використання!

Послуга оренди автомобіля доступна лише клієнтам сервісних центрів «АВТ Баварія Київ», автомобілі яких знаходяться на обслуговуванні у сервісних центрах «АВТ Баварія Київ».

Мінімальний термін надання послуги – одна доба. Про можливість взяти в оренду інші моделі автомобілів питайте у консультантів наших відділів сервісу.

Для отримання послуги оренди автомобіля Вам потрібно при собі мати такі документи:

  • паспорт;
  • посвідчення водія;
  • індивідуальний податковий номер.

Замовити цю послугу можна при плануванні Вашого візиту на сервіс за телефоном, в формі попереднього запису на сайті або безпосередньо під час візиту до наших сервісних центрів.

 

Просимо уточнювати наявність вільних для оренди автомобілів у співробітників нашого сервісного центру. Послуга доступна за умови наявності вільних орендних автомобілів.